NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Dobry fryzjer Warszawa

Wysłane przez Eliza32 
Dobry fryzjer Warszawa
01 sie 2017 - 14:18
Komu powierzacie swoje włosy warszawianki? który salon zasluguje na miano expert w warszawie? będę przebywać w Warszawie zdecydowanie częściej niż dotychczas, a lubię sobie profesjonalnie wyprostować włosy czy zakręcić i chciałabym zrobić jakąś super fryzurkę. Dużo dobrego czytałam o fryzjer Bemowo Jak uważacie ? Chodziła tam któraś ?
Re: Dobry fryzjer Warszawa
22 wrz 2017 - 07:10
Ja chodzę do fryzjera na mokotowie dodatkowo kupuje na stronie : http://www.profryzjer.pl/ różne odżywki i balsamy do włosów żeby nie mieć ich zepsutych i naprawić, zregenerować końcówki.
22 wrz 2017 - 11:58
Super sprawa. Nieźli Ci fryzjerzy których wymieniliście na terenie Warszawa

04 pa 2017 - 07:33
A byliście kiedykolwiek w którymś z salonów Gnatyshyn w Warszawie? Moja przyjaciółka chodzi do salonu na al. KEN do pani Leny i jest bardzo zadowolona. Czytałam o nich trochę na stronie [gnatyshyn.pl] i myślę, że wyglądają bardzo profesjonalnie. A co Wy o nich myślicie? Mieliście okazję kiedyś u nich gościć?
24 pa 2017 - 08:57
Jest w warszawa salon kosmetyczny w ktorym jest także fryzjer nazywa się Kaskada Urody, fryzjerzy są bardzo w porządku, mają bardzo dużo pomysłów na fryzury i idą z trendami oraz modą, sama zmieniałam niedawno fryzure i kolor włosów, oni mi bardzo dobrze doradzili jaki kolor wygrać do danej fryzury.
04 gru 2017 - 10:47
Ogólnie to mi brakuje tylko wyposażenie salonu fryzjerskiego bo lokal już mam i otwieram fryzjera, zobaczymy. Możesz wpaść bardzo lubię właśnie robić różne fajne stylizacje to moja pasja i zajęcie od dłuższego czasu winking smiley
29 maj 2018 - 10:23
Ja chodzę do nich: [kokwbok.pl] Oferują pełną gamę usług fryzjerskich od strzyżenia, po trwałą ondulację, naprawdę polecam!
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: