NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Olejek Kalice od INOAR

Wysłane przez zuzia.gola 
Olejek Kalice od INOAR
06 lip 2017 - 17:23
Czy ktoś z was używa olejku Kalice od INOAR? Jestem ciekawa jak się sprawdza. Bardzo temat ciekawych , bo olejki teraz bardzo modne i praktyczne w zastosowaniu i pielęgnacji włosów i nie tylko.
Re: Olejek Kalice od INOAR
07 lip 2017 - 18:29
Ja używam i sprawdza się rewelacyjnie do wielu ciekawych zadań. Do pielęgnacji włosów tym bardziej. Super pielęgnuje włosy i sprawdza się do różnych też innych działań np. na cerę.
10 lip 2017 - 09:41
Mi też się świetnie sprawdza , używam na ciało , dodaję parę kropel do kąpieli , oraz przed suszeniem na końcówki jedną kropelkę . Przed wyjściem smaruję ręce, dekolt pięknie pachnie cały dzień a skóra jest gładka.
17 lip 2017 - 19:53
To ja nie wiedziałam, że można używać go do cery też. Fajna sprawa. A czy bardzo jest oleisty taki olejek?
18 lip 2017 - 12:40
Nie nie jest on oleisty. Kalice jest rodzajem \" suchego\" olejku, czyli formuła jest tak skonstruowana, że nie jest tłusty. Sprawdza się rewelacyjnie w wielu działaniach. Taki olejek warto mieć w domu. Użytkować można go do wszystkiego.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: