NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Sposób na rozdwojone końcówki

Wysłane przez Ding 
Re: Sposób na rozdwojone końcówki
16 lis 2015 - 09:39
Ja tez lubię Anven i znalazłam u niej na stornie sporo \"przepisów\" na ratowanie moich wlasnych włosów. Ostatnio też fryzjerka zaproponowała mi podcięcie włosów na gorąco, czyli gorącymi nożyczkami - też świetna sprawa jesli chodzi o rozdwojone końcówki.
02 gru 2015 - 11:21
Nie wiedziałam, że tak się robi. Muszę zapytać się o to \"mojej\" fryzjerki.
25 sty 2016 - 08:16
Moja znajoma zamawia zawsze olej arganowy z ecoandwell.pl. Ma pewność, że jest on dobrej jakości i faktycznie uratuje jej rozdwojone końcówki.
26 sty 2016 - 13:21
No taki olejek na końcówki jest najlepszy. Ja używam też kokosowego.
01 lut 2016 - 09:03
Na początku trzeba pozbyć się wszystkich rozdwojonych końcówek bo nie ma sensu ich trzymać. Wyglądają nieestetycznie, a nie ma szans by je uratować. Nawet jeśli zabieg ten skróci nasze włosy drastycznie to nie przejmujmy się bo przy odpowiedniej pielęgnacji szybko powrócą do poprzedniej długości, ale w lepszym stanie. Postarajmy się ograniczyć działanie urządzeń takich jak suszarka czy prostownica. Jeśli już musimy z nich skorzystać to najlepiej używać środki ochronne na włosy, które zabezpieczą włos przed działaniem temperatury. Należy znaleźć także odpowiednią odżywkę dla naszych włosów. Taką, która będzie działała bez obciążania naszych włosów.
15 lut 2016 - 14:59
Ja spryskuję dłonie odzywką Glisskur w sprayu i gładzę końcówki po każdym suszeniu.
10 cze 2016 - 09:21
niestety tylko nożyczki. jak włos jest rozdwojony, nic go nie \"sklei\". serum i olejki działają tylko doraźnie.
19 sie 2016 - 08:17
Ja niestety moje włosy musiałam obciąć.
25 sie 2016 - 11:29
Hej! Warto zainwestować w jakieś naprawdę dobre kosmetyki. Słyszałam wiele pozytywnego o PERFECT ME JF Malcolm - ich produkty są naprawdę fajne i do każdego rodzaju włosów. Organizowany jest przez nich obecnie konkurs, w którym można wygrać wiele interesujących rzeczy, a w tym - wycieczkę do Londynu grinning smiley Jeśli jesteście zainteresowane, to zerknijcie tutaj: [www.jestesdoskonala.pl]
25 sie 2016 - 12:10
Nisiek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja niestety moje włosy musiałam obciąć.

To chyba jedyna skuteczna metoda. Przecież rozdwojonych końcówek nie da się już \"naprawić\"
29 sie 2016 - 13:39
hit hitów: Kallos Blueberry [drogeria.pl]. NIC na moich włosach się tak nie sprawdziło. Kosmetyczna Hedonistka też pozytywnie się wypowiadała o tej masce smiling smiley Śmiem twierdzić, że to jeden z bardziej popularnych Kallosów, zaraz po Latte.
06 wrz 2016 - 11:06
Tu na pewno pielęgnacja włosów jest potrzebna kosmetykami regeneracyjnymi. Bardzo dobry szampon i odżywka jest z serii profesjonalnej [www.organicseries.pl] to kosmetyki polecane przez kosmetyczki. Naturalne i bezpieczne. Od jakiegoś czasu z nich korzystam nie tylko do włosów i sprawdzają się.
05 pa 2016 - 08:48
Chciałabym, żeby fryzjerka mi podcięła gorącymi nożyczkami.
22 pa 2016 - 20:50
to nieprawda, że trzeba od razu obcinać, są skuteczne sposoby na zregenerowanie zniszczonych włosów na końcach [www.interaktywna.pl] obcinanie to już ostateczność, no chyba, że komuś nie zależy na długości to tym sposobem będzie najszybciej smiling smiley
08 mar 2017 - 14:57
Jak dla mnie to najlepiej obciąć bo żadna odżywka ich nie sklei taka prawda, a żeby temu zapobiegać to najlepiej z jakiejś hurtowni brać bo to co promowane i wg to mało daje

Jak schudnąć po 40? Zobacz na [tabletkinaodchudzanie.co]
20 mar 2017 - 14:48
Niestety na już rozdwojone końcówki pomoże tylko ich obcięcie, ale żeby zapobiec ponownemu rozdwajaniu się końcówek, spróbuj zawalczyć o włosy od wewnątrz, jest wiele preparatów, które wzmocnią włosy. No i oczywiście najlepiej ogranicz do minimum koloryzacje. A od zewnątrz możesz wypróbować serię markę Joico
[www.shopla.pl]
22 mar 2017 - 20:31
O własnie a jakie witaminy polecacie by od środka zadbać o włosy i paznokcie?

[forum.urodamoda.pl]
08 maj 2017 - 13:46
Zobaczcie sobie naturalne kosmetyki z serii babuszka agafia. bardzo dobre i sprawdzone jeśli chodzi o problemy z włosami. Całą serię kosmetyków dostać na [www.natinati.pl] dobre ceni i jakość kosmetyków. Sklep szybciutko wysyła zamówienie.
12 maj 2017 - 11:13
A próbowałaś takich naturalnych sposobów , bo na zniszczone włosy najlepiej działa cos co jest naturalne i ich nie obciaża. Ja uzywam olejku arganowego i jestem mega zadowolona do tego naturalną odzywkę która jest pozbawiona wszelkich sztuczności itp [organicznewlosy.pl] stosował ktoś coś z tej serii ? Jak dla mnie mega działaja na zniszczone włosy ktore po tym dość szybko sie regeneruja.
12 cze 2017 - 10:42
U mnie pomaga tylko podcinanie włosów. Dlatego robię to regularnie.
27 cze 2017 - 08:52
Dobrym sposobem na to, żeby zapobiegać rozdwajaniu końcówek jest nakładanie na nie olejku, np. arganowego. Można na wilgotne bądź suche włosy. Dobrze też kupić szczotkę, która ma powłokę antystatyczną, np. Tangle Angel [tangleangel.pl] . Elektryzowanie nie najlepiej wpływa na końcówki. Przy czym jak końce już są rozdwojone, to trzeba je po prostu podciąć.
10 lip 2017 - 09:59
na rozdwojone końce to tylko obcięcie ja zabezpieczam swoje końce olejkiem arganowym od inoar . Może warto zainwestować w kurację keratynową ja mam i jestem bardzo zadowolona grinning smiley
26 lip 2017 - 08:12
U mnie sprawdziło się ostre cięcie, swoje włosy bardzo skróciłam żeby miały szansę odrosnąć zdrowsze a zdecydowałam się na przedłużanie włosów z Remy-Hair no i tym sposobem moje włosy naturalne są zdrowsze i bez rozdwojonych koncówek a dalej mam długie włosy
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: