NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

katar alergiczny

Wysłane przez jadwisia 
katar alergiczny
04 mar 2017 - 17:32
Wiecie, że katar może być jednym z objawów alergii. Czasem nawet nie wiemy, że możemy być na coś uczuleni, a ta wiedza może odjąć nam trochę cierpienia. Polecam przeczytać tutaj [www.alergia-allegra.pl] świetny artykuł o alergicznym nieżycie nosa. Myślę, że niejednemu z Was się przyda smiling smiley
Re: katar alergiczny
11 kwi 2017 - 11:00
Jak robiłam badania u alergologa, wyszło mi, że nie mam alergii, ale mój katar sienny utrzymuje się od marca do maja.
25 lip 2017 - 08:47
Katar alergiczny to prawdziwe utrapienie, co roku wiosną i latem jest to samo... Bez sprayu Stop Alergii do nosa to bym chyba umarła. Kapie mi bez przerwy z nosa i łzawią mi oczy. Najgorsze że na to nie ma lekarstwa i trzeba się meczyć, można jedynie objawy hamować.
27 sie 2017 - 06:22
Ostatnio tez kupiłam te krople Stop Alergii i faktycznie mi bardzo pomogły! można normalnie oddychać przy takim katarze!
26 wrz 2017 - 07:53
A jesienią też macie katar alergiczny?
27 wrz 2017 - 09:53
z objawami alergii najlepiej pójść do lekarza, żeby przepisał skierowanie na odpowiednie badania
30 wrz 2017 - 11:09
to prawda, z takimi rzeczami nie ma żartów i trzeba czym prędzej skonsultować się z lekarzem specjalistą.
17 gru 2017 - 16:43
Zależy na co?
21 gru 2017 - 22:18
Przede wszytskim przy alergii należy zażywac odpowiednie leki . oczywiście takie , które sa bezinwazyjne , czyli takie po których nie robimy sie senni . dodatkowo jak , macie możliwosc to oczyszczać powietrze jak się tylko da winking smiley [goodair.pl]
29 gru 2017 - 19:33
Sądzę, że przy objawach alergii warto udać się do lekarza, który zleci odpowiednie badania. Wtedy będzie wiadomo, czego unikać i jakie leki są najbardziej wskazane.. smiling smiley
19 maj 2018 - 13:30
O tym dowiesz się dużo na stronie [fajnamama.pl] jest ona bardzo ciekawa i znajdują się na niej bardzo ważne informacje
Nazwa użytkownika:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: