NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

trądzik młodzieńczy

Wysłane przez jadwisia 
trądzik młodzieńczy
25 lut 2017 - 10:54
Wielu z nas może mieć problem z trądzikiem młodzieńczym, ale co jeśli sprawa staje się poważniejsza i mowa już o trądziku różowatym? O objawach przeczytacie tutaj [www.iwostin.pl] ale jak leczyć tę przypadłość. Czy ktoś z Was ma podobny problem i zna jakieś skuteczne rozwiązanie?
Re: trądzik młodzieńczy
31 pa 2017 - 11:52
Nie próbowałam iwostinu, ale dużo czytalam na stonkach pokroju womenshealth.pl o dietach trądzikowych i faktycznie mi to pomaga
03 lis 2017 - 10:07
Na pewno ważna jest kuracja hormonalna i oczyszczanie twarzy. Ja przeszłam trądzik i niestety zostały mi blizny, które musiałam usunąć. Na szczęście niedaleko mnie jes kilnika [bodycareclinic.pl] gdzie profesjonalnie zajmują się usuwaniem blizn.
06 lis 2017 - 12:39
Jednym z najważniejszych aspektów są kosmetyki, które używamy do pielęgnacji skóry. Wiem po sobie, jakim problemem jest trądzik. Od kiedy używam kosmetyków całkowicie naturalnych jest naprawdę dużo lepiej. Polecam rzucić okiem na produkty polskiej marki Nacomi. Znajdziecie je w drogerii online Puderek: https://puderek.com.pl/. Wybór różnych kosmetyków jest bardzo duży, warto przetestować między innymi naturalne mydła.
13 gru 2017 - 17:31
To prawda,zgadzam się,że kosmetyki naturalne mogą tu pomóc.Jeśli chcemy skutecznie walczyć z cerą trądzikową,warto przejrzeć ofertę sklepu [magvita.pl]
Produktem wartym uwagi jest z pewnością maseczka magnezowa na bazie mleka magnezjowego,dzięki któremu cera trądzikowa nabierze blasku,przestanie się łuszczyć i świecić.Maseczka firmy Zechsal została wyprodukowana z czystego chlorku magnezu z belgijskiego dolomitu.Jest przebadana dermatologicznie,nie powoduje podrażnień i zaczerwienienia skóry.
14 sty 2018 - 09:20
Mogą też pomóc kosmetyki odpowiednie dla tłustej cery takie jak carbo detox bielendy z białym węglem, np taka pasta 3w1 do mycia twarzy która usuwa toksyny ze skóry, zapobiega powstawaniu wyprysków, ładnie matuje cerę. Znacie ją?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-14 09:21 przez kaśka33.
16 sty 2018 - 12:24
Kosmetyki z węglem są świetne! Sama używam!
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: