NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Cesarka a blizna

Wysłane przez iguana 
Cesarka a blizna
14 gru 2016 - 10:20
Cześć!
Na pewno jest wśród was osoba, która przeszła przez cesarskie cięcie smiling smiley Jeśli tak jest i bardzo nie chciałybyście zostać do końca życia z taką blizną, to koniecznie sprawdźcie [www.instytutluisa.pl] - tam rozwiążą wasz problem smiling smiley
Re: Cesarka a blizna
19 sty 2018 - 08:59
To może okazać się dobre rozwiązanie
[www.drewbud24.pl]
Re: Cesarka a blizna
19 lut 2018 - 10:48
Potwierdzam że można się praktycznie takiej blizny pozbyć i to za pomocą nieinwazyjnych metod w klinice [artederm.pl] . Ja miałam dość dużą bliznę ale kilka różnych zabiegów pozwoliło mi ją zredukować na tyle że jest prawie niewidocznaZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-19 10:48 przez kaśka33.
Re: Cesarka a blizna
25 lut 2018 - 17:13
Usuwałam taką po chirurgiczną bliznę w gabinecie poznańskiego salonu Spa. Obecnie medycyna estetyczna radzi sobie z tym bardzo dobrze. W moim przypadku pomógł zabieg [www.goodtimedayspa.eu] a jego pierwsze efekty zauważyłam już po paru dniach. Ten laser jest naprawdę świetny, zresztą jak cały salon, w którym miałam przeprowadzoną całą serie zabiegu.
Re: Cesarka a blizna
23 maj 2018 - 15:07
A mi się udało zmniejszyć widoczność blizny dzięki olejkowi bio-oil, też się w sumie wybierałam na zabieg laserowy ale teraz widzę że nie ma już takiej potrzeby, zaoszczędziłam sporo kasy, mogę na to konto wyskoczyć na weekend nad morze i pokazać się w kostiumie bez skrepowania winking smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: