NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak się pozbyć cellulitu

Wysłane przez iguana 
Jak się pozbyć cellulitu
09 gru 2016 - 12:15
Hej, zastanawiałyście się kiedyś, jaki jest sposób na pozbycie się cellulitu i jednoczesne ujędrnienie ciała? [estetycznie.pl] - w tym artykule znajdziecie więcej, niż jedną odpowiedź, która na pewno zaspokoi waszą żądzę wiedzy :>
Re: Jak się pozbyć cellulitu
13 gru 2016 - 09:57
Może warto pomyśleć o masażach drenujących?
13 gru 2016 - 11:39
A co to takiego? Napiszesz coś więcej?
14 gru 2016 - 13:56
Ćwiczenia, odpowiednia dieta lub zabiegi specjalne na cellulit winking smiley
15 gru 2016 - 10:07
Słyszałyście o zamrażaniu tkanki tłuszczowej? Moj lekarz doradził mi taki zabieg,a le nie za bardzi wiem, czy sie na niego zdecydować. Znalazłam o TAKI artykuł na temat tego zabiegu i troche rozwiał moje wątpliwości, ale nadal nie wiem, czy powinnam się na niego zdecydować. Czy któraś z Was zna ten zabieg? Korzystałyście?
05 sty 2017 - 08:24
Są naprawdę fajne zabiegi po których cellulit całkowicie znika, z moich doświadczeń polecam Intelect - modelowanie sylwetki falą akustyczną. Bezbolesny a rezultaty zaskakujące, u mnie po 3 spotkaniach cellulit był o wiele wiele mniejszy. Po 7 nie mam w ogóle, nareszcie. dowiedziałam się od koleżanki o nim, a że jest dostępny w Melitusie w Warszawie (to niedaleko mnie, dwa przystanki metrem sobie dojeżdżałam na plac Wilsona) to się tym bardziej zdecydowałam. Skóra jest jędrna, spodnie musiałam wymienić na rozmiar mniejsze (to taki dodatkowy plus zabiegów).
09 sty 2017 - 10:28
Mnie bardzo dobrze na cellulit robią masaże na sucho i wcieranie olejków z gorzkiej pomarańczy.
10 sty 2017 - 08:53
Sam nie wiem czy bym się na takie coś zgodziła jak zamrażanie tkanki tłuszczowej ;D
22 lut 2017 - 09:42
Skusiłam się smiling smiley Miałam narazie jeden zabieg i już widze efekty winking smiley Jestem bardzo zaskoczona tym, że zamrażanie rzeczywiście nie bolało. Zabieg był robiony takim urządzeniem http://www.imeso.pl/sklep/z-lipo---kriolipoliza/urzadzenia.html Znalazłam je, bo musiałam przed zabiegiem wiedzieć jak najwięcej. Naprawdę warto winking smiley
gosiap nie ma się co bać winking smiley
27 lut 2017 - 18:17
Żeby pozbyć się cellulitu, najlepiej jest właśnie zacząć ćwiczyć. Odpowiednie ćwiczenia dają nam możliwość by się pozbyć pomarańczowej skórki. Mam znajomą, która od pewnego czasu regularnie chodzi na siłownię, przyjmuje też odżywki Betancourt , po to by uzupełnić potrzebne składniki. Z tego co mówiła od kiedy zaczeła ćwiczyć to problem pomarańczowej skórki u niej nie istnieje!
02 mar 2017 - 12:24
Ćwiczenia, kosmetyki i masaż, to od razu mi się kojarzy z walką z cellulitem
02 mar 2017 - 18:18
Przez kilka lat miałam problem z celulitem, z którym starałam się walczyć i dopiero po długim czasie mi się to udało. Oprócz genetycznych predyspozycji do tycia prowadziłam też nieodpowiedni tryb życia i zrobił mi się taki celulit że wstydziałam się rozebrać przed chłopakiem. W końcu musiałam coś zrobić i zaczęłam ćwiczyć ale to nie pomagało. Zdecyadowałam się na zabieg likwidujący celulit i ujędrniający nogi w klinice [bodycareclinic.pl] i znacznie przybliżyło mnie to do celu pozbycia się celulitu. Miałam dużó większą motywację do ćwiczeń i po kilku miesiącach schudłam kilka kilo a celulit zupełnie zniknął.
08 mar 2017 - 10:59
Nie zawsze dieta i ćwiczenia okazują sie skuteczne, oczywiście jest to najlepszy sposób do walki z celulitem i zbednymi kilogramami. Jednak jeśli tradycyjne metody nie pomagają z pomoca przychodzi medycyna estetyczna.

21 mar 2017 - 17:36
Poszukajcie odrobinę bo jest całkiem dużo możliwości. Coraz więcej gabinetów kosmetycznych jest, które oferują usuwanie cellulitu tutaj masz z dwa albo trzy zabiegi na to - [dermatologkielce.com.pl] tylko raz, nie bierzcie na początek jakiś mocno inwazyjnych zabiegów. A druga sprawa róbcie to z głową, żeby sobie nie zrobić krzywdy, dlatego dobrze takie rzeczy skonsultować z dermatologiem czy lekarzem, kosmetyczka nie zawsze ma wiedzę odnośnie kiedy warto to stosować.
22 mar 2017 - 20:47
Cześć,
polecam zerknąć na te dwa artykuły. Tytuł nieco przekorny \"Powody, dla których nie warto walczyć z cellulitem\", ale sens wiadomy. Sporo informacji o możliwościach.
[www.salonatelier.pl]
[www.salonatelier.pl]
Pozdrawiam i powodzenia... smiling smiley
27 wrz 2017 - 16:20
Najlepszym sposobem jest wizyta u kosmetyczki. Możesz dzięki temu bardziej dokładnie o siebie zadbać. Dobrze jest odwiedzać sprawdzone miejsca takie jak ta klinika [www.derma-clinic.pl] . Wtedy mamy pewność , ze profesjonalnie o nas zadbają.
30 wrz 2017 - 11:10
moim zdaniem powinno się zacząć od zmiany diety a dopiero potem, próbować zabiegów odmładzających.
06 gru 2017 - 15:02
Z takimi sprawami może poradzić sobie tylko dobra kosmetyczka. Zobacz kto w Twojej okolicy jest dobrą kosmetyczką. Wiem, ze w Lublinie można tutaj [kosmetyczka.zlublina.pl] , znaleźć dobrą kosmetyczkę.
11 gru 2017 - 13:32
Ja zaś korzystałam z liposukcji laserowej w klinice MediArt instytut w Poznaniu i po cellulicie ani śladu w końcu jestem szczęśliwa posiadaczka gładkich nóg, bez skórki pomarańczowej smiling smiley
27 sty 2018 - 21:44
na cellulit najlepsze sa fale radiowe.. miracki zajmuje sie takimi zabiegami [klinikamiracki.pl] i daje super efekty i dobrba cene.. warto pojsc na cos takiego niz meczyc sie z dietami i kremami
31 sty 2018 - 19:09
Koleżanka była na zabiegu modelowania sylwetki w klinice doktora Preibisza- [www.preibisz.com] . Zabieg laserem SHAPE modeluje sylwetkę, likwiduje cellulit, poprawia jędrność i napięcie skóry. Jeden zabieg a działa na kilku płaszczyznach. Jest bardzo zadowolona z efektów i wygląda świetnie.
20 lut 2018 - 13:56
U mnie a cellulit poskutkowały zabiegi laserem w klinice [artederm.pl] , wcześniej próbowałam chyba wszystkiego i niestety z marnym efektem a lasem w moment się rozprawił z moim problemem
27 lut 2018 - 12:13
Ja widzę sporą różnicę odkąd chodzę na siłownię. Skura stała się bardziej jędrna i cellulitu jest mniej.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: