NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

fakty i mity na temat owłosienia

Wysłane przez iguana 
fakty i mity na temat owłosienia
07 gru 2016 - 12:19
Jest wiele faktów i mitów, które mówią o różnych rzeczach na temat owłosienia podczas użycia depilacji laserowej... Które z nich są prawdą, a które tylko zwyczajnym pomówieniem? O tym można wyczytać tutaj [estetycznie.pl] - dzięki temu artykułowi, czuję się mega doinformowana i uświadomiona winking smiley
Re: fakty i mity na temat owłosienia
08 gru 2016 - 11:08
Ciekawy temat, ja chętnie się czegoś dowiem więcej.
12 gru 2016 - 10:36
Ciekawe, sama się zastanawiam nad taką depilacją. Moje włoski bardzo szybko odrastają i nie mogę ich świeżo wydepilowac by nie podrażnić skóry. Taka depilacja by mi ułatwiła życie. Pozdrawiam
13 gru 2016 - 09:59
Moje tez szybko rosną, nie nadażam za nimi;-)
13 gru 2016 - 11:41
Czytałam wiele dobrego o depilacji laserowej. Sama się nad nią zastanawiam.
15 gru 2016 - 09:59
nie korzystałam, ale czytałam o niej i bardzo mnie zaciekawiły efekty. Może któraś stosowała i podzieli się wrażeniami?
09 sty 2017 - 10:21
Też zastanawiałam się nad takim rozwiązaniem.
22 maj 2017 - 08:20
Wg badań ok 80% kobiet która raz skorzystała z depilacji laserowej, rezygnuje z dotychczas stosowanej metody depilacji, na rzecz własnie lasera.

16 sie 2017 - 12:55
Mi notorycznie zarastają włoski pod skórą co nie dość, że źle wygląda tak najzwyczajniej w świecie boli. Dlatego też właśnie zastanawiałam się poważnie nad takim zabiegiem ale przyznam, że z jednej strony trochę się boję a z drugiej, że jak zacznę to wydam fortunę, bo wszędzie będę chciała usunąć. Poza tym, coraz więcej dostępnych na rynku jest laserków do domowego użytku. Korzystała któraś z takich może?

Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy...
17 gru 2017 - 16:44
Poczytam.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: