NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zdrowie stopy

Wysłane przez mimi 
Re: Zdrowie stopy
30 mar 2018 - 21:45
Ja też miałam problemy ze stopami, ale z tego, co się dowiedziałam na [womenshealth.pl] to była to kwestia braku witamin. Urozmaiciłam więc swoją dietę i pomogło
13 kwi 2018 - 20:13
A co myślicie o skarpetkach złuszczających? Czasem czytam, że dziewczyny mają po nich nieźle odparzone stopy...
30 kwi 2018 - 20:05
Ja polecam ogólnie strony dla biegaczy, bo kto jak kto, ale oni mają problemy ze stopami. smiling smiley Na runners-world.pl jest sporo informacji o tym jak dbać o stopy
11 maj 2018 - 12:25
Ja zasze daję grubą warstwę kremu do stop, dzięki czemu nie mam zrogowaciałej skóry
16 maj 2018 - 19:45
Zdrowe stopy to stopy piękne.Zdrowie bowiem od zawsze sprawia,że prezentujemy się pięknie.W dbaniu o idealne stopy pomoże nam preparat na bazie naturalnego magnezu tzw. płatki magnezowe z [zechsal.pl]
Płatki te rozpuszczane są w wodzi,nawilżają stopy,regenerują i odżywiają.Są też przydatne na stopy zmęczone,po długich wycieczkach czy zbyt długim chodzeniu w ciasnych butach.
18 maj 2018 - 13:05
Przydatna jest jeszcze strona [www.maleacieszy.pl] z jej wsparciem temat zdrowia jest prostszy i łatwiej dowiesz się nawet o niekonwencjonalnych sposobach na zdrowie.
05 cze 2018 - 08:53
O stopy też trzeba dbać, co chyba nie powinno być żadną nowością dla nikogo. Można do tego spokojnie wykorzystać domowe sposoby: https://penicylina.pl/jak-dbac-o-stopy-domowe-sposoby-na-pekajace-piety/ i nie potrzeba do tego żadnych profesjonalnych zabiegów.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-05 08:53 przez hepski.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: