NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zdrowie stopy

Wysłane przez mimi 
Zdrowie stopy
02 wrz 2016 - 08:13
Od kiedy pamiętam mam problem z stopami. Pękająca skóra, schodząca i straszne odciski i zgrubienia. Stosowałam różnego rodzaju kremów, zabiegów i nic. I przez przypadek trafiłam na taką dziedzinę medycyny jaką jest podologia i udałam się na wizytę i ... udało się, z tygodnia na tydzień jest lepiej. Poczytajcie kim jest ten lekarz i udajcie się jak najszybciej jeśli macie problem z stopami [podolodzy.pl]
Re: Zdrowie stopy
28 pa 2016 - 10:18
I co ten lekarz zrobił, że jest lepiej?
08 lis 2016 - 14:59
no właśnie winking smiley
15 lis 2016 - 14:44
Czekam na ciąg dalszy wypowiedzi smiling smiley
16 lis 2016 - 08:35
Jak ktoś ma problemy to do podologa. Taki jest ciąg dalszy....
22 lis 2016 - 07:22
Dokładnie, nie ma szybszego i lepszego sposobu żeby się pozbyć problemów ze stopami, ja byłam u podologa z Satin i skończyły się moje problemy z pękającymi piętami i przesuszonymi szorstkimi stopami.
14 gru 2016 - 13:58
O stopy trzeba dbać, ja smaruje kremem, w szczególności teraz gdy tak zimno.
15 gru 2016 - 09:54
ja mam problem z przebarwieniami na stopach. Od spodu pojawiają się takie zółte plamy. I wyczytałam gdzieś o chińskiej sztuce usuwania toksyn z organizmu przez stopy. Tam właśnie pisali ze to pomoże pozbyć się tych plam. Czy ktoś ma dośwaidczenie z tą metodą eliminacji toksyn z organizmu?
10 sty 2017 - 08:58
Warto w takim razie iśc do lekarza i opowiedzieć o objawach winking smiley pomoże.
23 kwi 2017 - 19:26
Faktycznie, jeśli mamy jakieś większe problemy ze skórą na stopach lepiej wybrać się do podologa. Takich dolegliwości lepiej nie lekceważyć. Poza tym o stopy trzeba odpowiednio dbać i używać dobrych kosmetyków pielęgnacyjnych. Ja ze swojej strony mogę polecić kremy w piance Callusan [www.callusan.sklep.pl] . Potrafią zdziałać cuda winking smiley
30 kwi 2017 - 21:10
Ja miałam podobne problemy i głównym powodem były źle dobrane buty. Ale zaczełam też chodzić rególarnie do kosmetyczki i raz na 2 miesiacy wystarcza spokojnie żeby mieć piękne stópki. Ja chodzę do kosmetyczki w [bodycareclinic.pl] i jestem bardzo zadowolona bo robią mi tam też paznokcie i brwi.
09 cze 2017 - 11:39
Nasze stopy potrzebują takiej samej pielęgnacji jak ręce czy twarz. Nie można o nich zapominać a dbanie o nie jest wymagane ponieważ są narażone na uszkodzenia. Ja do pielęgnacji stóp używam kremu naturalnego [esentire.pl] i jestem zadowolona. Skóra stóp jest miękka i delikatna.
12 cze 2017 - 13:29
Ja staram się o tym pamiętać, ale różnie z tym bywa. Zastanawiam się nad skarpetkami złuszczającymi.
21 cze 2017 - 07:26
a próbowałyście peelingu na stopy? Spróbujcie bo naprawdę świetnie wygładza.
08 sie 2017 - 13:25
gosiap Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> O stopy trzeba dbać, ja smaruje kremem, w
> szczególności teraz gdy tak zimno.

Czasem są problemy nawet jak się o nie dba. Niestety.
13 sie 2017 - 15:15
Mi na zniszczone stopy i pękające pięty bardzo pomaga kąpiel wierzbowa do stóp marki Hildegard Braukmann. Po takiej kąpieli stosuje balsam rozmarynowy. O stopy trzeba dbać regularnie, wtedy efekty będą widoczne smiling smiley
25 wrz 2017 - 17:34
Warto profilaktycznie odpowiednio dbać o stopy, by później nie leczyć. Pocenie, nieprzyjemny zapach, zrogowacenia to problemy, z jakimi spotykamy się dość często. Wystarczy kupić sprawdzone kosmetyki, moczyć stopy, nosić zdrowotne skarpetki (na [zdrowenogi24.pl] można kupić co potrzeba) i cieszyć się zadbanymi stopami na codzień.
30 wrz 2017 - 11:09
ciężko jest mieć całkiem zdrowe stopy skoro człowiek tyle na tych nogach dziennie popitala.
17 pa 2017 - 14:23
Do lekarza faktycznie najlepiej się zgłosić.

Ale jeżeli chodzi o zwyczajną pielęgnację, to peeling, kremy oraz preparaty na nadmierną potliwość stóp mają pomóc smiling smiley
31 pa 2017 - 10:49
MAM ten sam problem.. Dzięki za dobre rady dziewczyny smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: