NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Tłusty problem

Wysłane przez honorcia 
Tłusty problem
06 sie 2016 - 09:53
Znacie jakiś skuteczny sposób na pozbycie się błyszczenia tłustej cery? znacie może krem effaclar k? Mój obecny krem matujący daje radę góra na dwie godziny, a ja poza domem jestem 8-10... Strasznie to jest dla mnie krępujące bo mam wrażenie, że wszyscy się na mnie patrzą. Makijaż też nie daje rady, cały mi się rozpływa :/
Re: Tłusty problem
08 sie 2016 - 19:15
Jeśli mówisz o tym [www.laroche-posay.pl] to tak, zdecydowanie na dłużej starcza niz 2h. Wiadomo, że jak są upały to z potem spływa i makijaż i kosmetyki. Ale to wystarczy mieć tę małą tubkę w torebce i szybciutko sobie zaaplikować.
21 sie 2016 - 09:02
Rozumiem Twój problem, bo sama kiedyś borykałam się z podobną przypadłością. Dobry dermatolog i zabiegi w klinice urody przyniosły dopiero uleczenie tego problemu. Proponuję Ci poddawać skórę chociażby mikrodermabrazji diamentowej - [holisticclinic-krakow.pl]
Dobrze złuszcza i poprawia stan skóry. Musisz tylko dopytać, czy w Twoim przypadku taka kuracja się sprawdzi. Zawsze przecież mogą zaproponować Ci inną metodę leczenia. Nie zaszkodzi umówić się na wizytę ze specjalistą.
30 wrz 2016 - 07:31
Może spróbuj konsultacji u kosmetyczki albo w miejscach jak [elesthetic.pl] ? Moja koleżanka ostatnio robiła tam mezoterapię na skórę trądzikową i jest duża, oj duża poprawa. Tylko polecam odstawienie kremów matujących drogeryjnych- wysuszają strasznie i efekt jest jeszcze gorszy.
01 pa 2016 - 22:45
tłustą cerę trzeba oczyszczac - peelingi enzymatyczne wskazane. do tego oczyszczanie porów w sposob profesjonalny (podziele się poradani, link tu [drive.google.com]) i stosowanie matujących kremów. to pomaga moim zdaniem smiling smiley
19 sty 2018 - 08:55
może też być podłożem błyszczenia się skóry zapalenie mieszków włosowych i wówczas trzeba zająć się leczeniem od podstaw.
[www.drewbud24.pl]
10 lut 2018 - 14:25
Nadmierne wydzielanie sebum może być związane np. z hormonami, ale też z tym, że za bardzo się przesusza skórę. Wtedy \"w obronie\" produkuje jeszcze więcej sebum. Lepiej więc nie przesadzać z kosmetykami matującymi. Radziłabym raczej kupić dobry krem nawilżający i puder np. ryżowy. Można też pójść na jakiś zabieg przeznaczony do cery tłustej, np. Re Equilibrium Montibello w [www.galeriapieknakazimierz.pl].

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-10 14:25 przez Łucja.
27 lut 2018 - 14:28
Z tego co czytałam na womenshealth.pl to witamina b jest dobra na tłustą skórę, może jedz do tego produkty, które mają jej dużo?
14 mar 2018 - 13:04
Najpierw próbowałabym poradzić sobie domowymi sposobami, zamiast iść na zabieg, o którym się wcześniej nie słyszało. Czyli skorzystać z bibułek matujących, lekkich kremów nawilżających i dobrych kosmetyków do oczyszczania skóry oraz złuszczania martwego naskórka (peeling). Niekiedy kremy mają zbyt ciężki skład, który trudno się wchłania i zmusza skórę do nadprodukcji sebum, przez co twarz się błyszczy jak foliówka. Rozwiązaniem może być wymiana kremu na taki o lekkiej konsystencji, sebum albo koncentrat. Jeżeli żaden sposób nie przyniesie rezultatu, wtedy radzę iść do dermatologa albo kosmetyczki i spytać o to, jakie zabiegi sprawdzą się najlepiej.
15 mar 2018 - 14:46
Skóra tłusta wymaga bardzo szczególnej pielęgnacji. Na portalu [www.urodamoda.pl] można znaleźć dużo ciekawych informacji w tym temacie. Ale też na innych stronach ten problem jest szeroko opisywany.
30 kwi 2018 - 20:03
Kiedyś widziałam przepisy na domowe peelingi do tłustej skóry na [womenshealth.pl], polecam Ci tam zajrzeć
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: