NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Ochrona skóry przed słońcem

Wysłane przez monti 
Ochrona skóry przed słońcem
11 maj 2016 - 20:24
Czy korzystaliście z kremów i balsamów z serii ideal z vichy? szukam dobrych kosmetyków ochronnych na słońce na wakacyjny wyjazd i dla dzieci mają kosmetyki z tej serii super opinie, pomyślałam, że może i dla nas będą ok. Jak cenowo? są wydajne?
Re: Ochrona skóry przed słońcem
12 maj 2016 - 12:12
Ostatnio kupiłam sobie krem z Biodermy Hydrabio Perfekteur z filtrem spf 30 i bardzo mi pasuje.
14 maj 2016 - 21:30
z tej serii http://www.vichy.pl/ideal-soleil/gama/r2135.aspx miałam mleczko ochronne do twarzy i ciała i spray dla dzieci, bardzo dobre produkty, jeśli zależy Ci na wysokiej jakości to kupuj, płaciłam około 50 zł za produkt. Na cały sezon na pewno Ci wystarczy.
18 maj 2016 - 11:19
Ważne, żeby w ogóle pamiętać o jakichkolwiek filtrach, nawet kiedy jest zachmurzone niebo.
08 cze 2016 - 06:28
Jeżeli przebywasz na małym słońcu to stosuj kremy z niskim filtrem 5/15, gdy się opalasz na silnym słońcu używaj minimum 25/30. Ochrona skóry jest baaardzo ważna. W szczególności zwróć uwagę na pieprzyki
15 lip 2016 - 14:33
Vichy nie, ja lubię naszą polską Ziaję smiling smiley
28 pa 2016 - 10:20
Ja mam z Vichy dobry filtr do opalania.
18 lis 2016 - 08:08
Mi teraz tego słoneczka brakuje, oj ile bym dała za słoneczko i leżaczek grinning smiley
19 sty 2018 - 08:56
stosujcie filtry lub kremy bb z filtrem bo słońce do opalania jest zupełnie niezdrowe
[www.drewbud24.pl]
10 kwi 2018 - 10:14
Ja codziennie używam kremu z Bielendy z filtrem 50, bo mam bardzo delikatną skórę. Akurat ten krem jest z serii profesjonalnej, często stosuje się go w gabinetach kosmetycznych.
16 kwi 2018 - 12:30
A ja, korzystając z super pogody, podjechałam sobie na plażę...nie brałam nic do opalania...bo w końcu to kwiecień (muszę zacząć myśleć)...i wróciłam do domu z czerwoną, piekącą skórą. Od razu musiałam ciało dobrze nawilżyć, pożyczyłam więc od siostry dobrego balsamu do twarzy i ciała Cetaphil DM Dermoprotektor i zostałam uratowana smiling smiley Od razu też zakupiłam i sobie ten balsam.
24 kwi 2018 - 14:04
Ja używam kremu Anthelios z SPF 50+ od La Roche Posay - używałam już kilkunastu różnych firm i produktów, ale teraz używam tylko tego. Szkoda tylko, że jest trudno dostępny u nas w Polsce, już kilka razy zamawiałam go z zagranicy. Wg mnie kupowanie filtrów poniżej 50 SPF mija się z celem, bo nie chronią w żaden sposób przed silnym promieniowaniem UV, który jest u nas w kraju.
29 kwi 2018 - 21:56
Mój mąż również czytał na [menshealth.pl], że minimum to filtry 50, sama zresztą kupuję 70
18 maj 2018 - 14:25
Przed słońcem, ale i przed całym światem to ja się próbowałam ukryć za wielki okularami. A zwłaszcza jak te worki pod oczami mi się zrobiły. Jeszcze tylko ich mi do kompletu brakowało. Przyjaciółka mi w końcu pomogła bo podarowała mi krem Remescar na urodziny i nakazała go nakładać zgodnie z ulotką. Dostosowałam się i teraz nie mam w ogóle co się ukrywać a nawet nie noszę okularów bo , mój mały dyskofort szybko zniknął
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: