NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Powiększanie piersi własnym tłuszczem

Wysłane przez Kleo 
Re: Powiększanie piersi własnym tłuszczem
10 sty 2017 - 08:55
Jak to czytam to mam ciarki na ciele, jakoś sobie tego nie wyobrażam winking smiley
30 sty 2017 - 23:09
jakoś do takiej metody nie miałabym zaufania, koleżanka moja ma silikonowe wkładki. Powiększała piersi w łódzkim Dermed u dr Doroty Żukowskiej. Rezultat super, pozazdościć
04 lut 2017 - 15:50
Są różne sposoby powiększania piersi, alternatywne metody powiększania piersi to jednak nie to samo co profesjonalny zabieg, który wykonany przez znanego chirurga-plastyka da oszałamiające wręcz efekty.
09 lut 2017 - 09:17
Ja miałam powiększane piersi własnym tłuszczem. Ogólnie nie spodziewajcie się, że piersi powiększą się o kilka rozmiarów. Różnica będzie delikatna, ale zauważalna gołym okiem. Można sobie wyrównać piersi jeżeli nie są do końca równe smiling smiley
25 lut 2017 - 19:21
Tez wlasnie mialam powiekszane piersi wlasnym tluszczem, ale nie jakosc bardzo, tylko tak troche, jestem za naturalnym wygladem mimo wszystko. Lipotransfer jest fajnym zabiegiem naprawde, nie jest taki inwazyjny a efekty są warte kazdej ceny. Ja u Mirackiego w Warszawie miałam robiony lipotransfer i wszystko dobrze przeprowadzone, czulam sie dobrze, a wizualnie to totalna bomba grinning smileyD
18 kwi 2017 - 17:22
Was naprawdę to nie przeraża? Z jednej strony bym chciała, z drugiej, to jest poważna ingerencja przecież. Chcę jeszcze dać szanse mniej inwazyjnym rzeczom. Słyszałyście o Bustural? Tu jest więcej info - [helti.pl] Nie wiem, na ile efekt będzie zgodny z oczekiwaniami, ale operacja to dla mnie ostateczność.
07 maj 2017 - 10:33
To jest na pewno lepsze niż te implanty co kiedyś były wszczepiane, teraz powiększanie własnym tłuszczem robi wiele klinik. W klinice MediArt Instytut są jeszcze inne metody, też mało inwazyjne i bez użycia skalpela. Zabieg polega na wstrzyknięciu do tkanek miękkich na wyznaczonym obszarze zabiegowym preparatu Aquafilling Bodyline.
14 maj 2017 - 18:44
Powiększenie piersi własnym tłuszczem, to chleb powszedni skromnie mówiąc i dlatego nikogo to już nie przeraża, może delikatnie niestosownie brzmi, ale to tylko nazewnictwo, liczy się efekt końcowy, a ten akurat jest super. Sama zastanawiam się nad zabiegiem u nich [www.lineacorporis.pl] moje piersi przestają mi się podobać, chciała bym ładniejsze.
17 maj 2017 - 18:08
o fuj, jak to brzmi. Nigdy bym się na coś takiego nie zdecydowała.
10 lip 2017 - 09:56
Czy któraś z was miała wykonywany ? da się taki zabieg wykonać u szczupłej osoby?
26 wrz 2017 - 07:46
Różne są metody powiększania piersi, najlepsza jest chyba operacja. Trzeba jednak pamiętać, że to może się wiązać z pewnym ryzykiem. Można o tym poczytać na [kedu.pl] . Warto wiedzieć takie rzeczy zanim się zdecydujemy na operację.
28 lis 2017 - 19:37
Jeśli decydujemy się na zabieg powiększenia piersi musimy znaleźć naprawdę dobrego specjalistę, żeby się nie okazało, że coś pójdzie nie tak. Ja ze swojej strony mogę polecić dr Marcina Sierocińskiego. Ma doświadczenie, wiedzę a efekty jego pracy są naprawdę super. Tu jakby co podrzucam numer telefonu 575 661 292 winking smiley
14 gru 2017 - 13:16
słyszałam o tym i wydaje się bardziej naturalne niż implanty ale sama nie wiem

kliknij tutaj
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: