NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Powiększanie piersi własnym tłuszczem

Wysłane przez Kleo 
Powiększanie piersi własnym tłuszczem
19 lut 2014 - 14:25
Każdej dziewczynie z małym biustem polecam zabieg powiększenia tkanką tłuszczową! Sama po nim widzę dużą różnicę. I w swoim wyglądzie, i w sposobie postrzegania własnego ciała. Myślę, że udało mi się wreszcie pozbyć kompleksów. Całe szczęście, bo piersi od zawsze były moim słabym punktem. Odkąd pamiętam, nie lubiłam nigdy nosić obcisłych bluzek. Wstydziłam się ich, ale bałam się też wszczepiania silikonów. Wydawało mi się, że będę wyglądała sztucznie i mnie wyśmieją w pracy. Jak powiedziałam o tym swojej lekarce, dr Urszuli Brumer, ta doradziła mi właśnie zabieg z tłuszczem. To był dla mnie strzał w dziesiątkę. Mam większy, naturalny biust i jestem przeszczęśliwasmiling smiley A Wy macie jakieś doświadczenia z tym zabiegiem? Jesteście zadowolone z efektów?
Witaj Kleo, ja jestem również po przeszczepie tłuszczu w piersi i polecam ten zabieg podobnie jak Ty. Mój lekarz dodatkowo doradził mi noszenie specjalnego stanika BRAVA, który rozciąga skórę przed przeszczepem, a po zabiegu utrwala efekt. Dzięki temu przeszczepiony tłuszcz przetrwał trwale w dużo większej ilości niż bez używania BRAVY. Odkąd pamiętam źle się czułam ze swoim biustem, z drugiej strony obawiałam się operacji z implantami, więc ta metoda była dla mnie idealnym rozwiązaniem. Można też powiedzieć, że dostałam w trakcie zabiegu takie 2 w 1 - odessany tłuszcz z brzucha i trochę z ud czego bardzo potrzebowałam po ciążach.
Re: Powiększanie piersi własnym tłuszczem
13 mar 2014 - 07:24
Moim zdaniem nie brzmi to wcale a wcale zachęcająco
25 cze 2014 - 14:28
O powiększaniu piersi własnym tłuszczem nigdy nie słyszałam. Mam za to koleżankę, która przeszła zabieg przeszła zabieg normalnego powiększania piersi z użyciem implantów piersiowych wykonanych z protez silikonowych. Niestety jej naturalnych piersi prawie nie było widać, bo miały aż tak mały rozmiar, a ona sama miała z tego powodu już od dawna mnóstwo kompleksów. W jej przypadku operacja była akurat niezwykle przemyślaną decyzją. Nie żałuje tego, szczególnie że zdecydowała się na powiększanie piersi w chplast.com.pl gdzie pracuje świetna specjalistka dr Olender. Ponoć jest naprawdę wspaniałym lekarzem, który otacza swoje pacjentki niezwykle troskliwą opieką.
30 cze 2014 - 18:49
Witam, ile taki zabieg was kobietki kosztował i co jaki czas trzeba to powtarzac bo przeciez tkanka tluszczowa sie spala jak sie cwiczy? bo ja jestem szczupla osoba i tak sie zastanawiam ze bym nie miala zawiele tego tluszczu.
18 sie 2014 - 06:53
Dla osób szczupłych, to chyba taki zabieg się nie nadaje. Ale przykładowo w klinice Arsestetica przeszczep tłuszczu kosztuje 5 tys złotych, tu masz cennik: http://www.arsestetica.pl/cennik/
27 lis 2014 - 11:49
Ja uważam że jest to świetny sposób, zabieg 2w1 - nie dość że pozbywamy się tłuszczu tam, gdzie nam on przeszkadza, to od razu w naturlany, całkowicie bezpieczny sposób powiększamy biust - idealne rozwiązanie smiling smiley

07 lut 2015 - 18:57
W klinice Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości ten zabieg wygląda tak, że najpierw chirurg odsysa tłuszcz z dowolnej partii ciała pacjentki, czuli albo z ud, albo z pośladków albo z brzucha. Potem ten tłuszcz wykorzystywany jest do powiększania i modelowania piersi. Mamy więc niby jeden zabieg, a dwa efekty. Mniej w udach, a więcej w biuście. Moim zdaniem bomba.
03 cze 2015 - 19:39
Mam kompleksy przez moje piersi, o powiększaniu biustu nową techniką dowiedziałam się z strony [terazkobieta.pl] , widzę że jesteście zadowolone z tej metody. Tylko zastanawiam się jak to jest w przypadku szczupłej osoby. Czy jakaś chudziutka kobietka się zdecydowała na taki zabieg?
08 cze 2015 - 13:42
nigdy bym się nie zdecydowała. Jakoś wole mieć mniejsze, ale anturalne, nie ciete nigdzie i bez zadnej ingerencji chirurgicznej.
09 cze 2015 - 13:42
słyszałam o tym. To wydaje się chyba najlepsza metoda z tym wszystkich, które mamy dostępne na rynkusmiling smiley
13 sie 2015 - 07:11
Ja nie słyszałam, ale dobrze wiedzieć, że jest taka możliwość. Moja znajoma miała robiony lifting piersi we Wrocławiu w Clinic For You. Zabieg wykonano w znieczuleniu ogólnym. Polegał na usunięciu obwisłej skóry, podniesieniu piersi, skorygowaniu ich kształtu i umiejscowienia sutka. Teraz koleżanka w końcu zaakceptowała siebie. Myślę więc, że czasem nawet lepiej najpierw spórbować poprawić wygląd piersi w ten sposób, a potem ewentualnie rozważać ich powiększenie - czy to tłuszczem własnym, czy w inny sposób.
13 sie 2015 - 09:57
wow chyba bym się okropnie bała czegoś takiego ;D

19 pa 2015 - 07:56
Może zamiast podejmować taką decyzję o takiej poważnej ingerencji w nasze ciało warto nauczyć się odpowiednio wyeksponować biust ten który mamy i trochę go ujędrnić za pomocą ćwiczeniami. Ja znam bardzo fajną stronkę, na której można spotkać mnóstwo rad dot. biustu [jedrnybiust.wordpress.com]
20 lis 2015 - 12:16
nie zawsze się da wyeksponować biust, ja chyba jednak wole tradycyjna metode silikonem.

08 gru 2015 - 13:20
Brzmi okropnie ale czego się nie robi dla urody grinning smiley
25 gru 2015 - 13:17
Dokładnie Aga_Pajączek smiling smiley czego się nie robi dla urody. Moja przyjaciółka operowała piersi kilka miesięcy temu, jeszcze wszystko świeże, nie widziałam efektu ale ona jest zadowolona. Też miała powiększane tłuszczem bo na silikony mąż nie wyraził zgody.
Ale ona robiła te piersi w klinice w Warszawie u do Moniki Grzesiak. Ponoć specjalizuje się w biustach
30 gru 2015 - 09:11
Aga_Pajączek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Brzmi okropnie ale czego się nie robi dla urody
> grinning smiley

Dla urody robi się naprawdę wiele, ale czy warto? Nie lepiej zaakceptować się taką jaką się jest. Jest wiele kobiet i każda się od siebie różni. To jest w tym najlepsze, że nie jesteśmy podobne. Jeśli chcemy zmienić w sobie coś minimalnie to możemy same rzeźbić nasze ciała. Ćwiczenia na biust sprawią, że podniesie się on, skóra zyska elastyczność i jędrność. Wizualnie da to efekt powiększenia. Warto spróbować bo takie działanie nie będzie nas kosztowało ani pieniędzy ani bólu jaki pojawiłby się w przypadku operacji.
30 gru 2015 - 19:36
Zośka- wiesz co zgadzam się się z tobą ale tylko poniekąd. Moja koleżanka ćwiczyła biust, oj uwierz mi. wiele wysiłku włożyła w to by jej piersi po porodzie wyglądały jak wcześniej. I nic. Kupowała mnóstwo kremów, nawet na jakieś masaże chodziła. I dopiero ta operacja u dr Moniki Grzesiak z tłuszczem jej pomogła. Nie powiększyła wiesz dla szpanu kilka rozmiarów, ale tak by jej biust wyglądał jak wczesniej
08 sty 2016 - 07:45
donata Napisał(a):
> Zośka- wiesz co zgadzam się się z tobą ale
> tylko poniekąd. Moja koleżanka ćwiczyła biust,
> oj uwierz mi. wiele wysiłku włożyła w to by
> jej piersi po porodzie wyglądały jak wcześniej.
> I nic. Kupowała mnóstwo kremów, nawet na
> jakieś masaże chodziła. I dopiero ta operacja u
> dr Moniki Grzesiak z tłuszczem jej pomogła. Nie
> powiększyła wiesz dla szpanu kilka rozmiarów,
> ale tak by jej biust wyglądał jak wczesniej

a czy w czasie ciąży dbała odpowiednio o biust? musimy mieć też świadomość, że w miesiąc albo dwa po porodzie nie odzyskamy swojej sylwetki. Na to też potrzeba czasu. Najlepiej dbać o biust już przed ciążą licząc się z tym, że ta partia ciała dość szybko traci jędrność. Nawet w ciąży możemy codziennie nakładać krem na biust który uelastyczni i napnie skórę podtrzymującą biust. Składniki zawarte w kremach poprawiające mikrokrążenie krwi, napinają skórę oraz pobudzają produkcję kolagenu. Odpowiada to za sprężystość skóry. Masaże biustu także będą miały dobre działanie. Oprócz tego dobór odpowiedniego biustonosza i ćwiczenia na podtrzymanie biustu przez cały okres. Tylko trzeba pamiętać, że jeśli będziemy ćwiczyły raz na miesiąc to nie będziemy miały efektów, potrzeba tu większej częstotliwości.
17 lut 2016 - 18:48
Ja jakiś czas temu miałam przeprowadzony zabieg powiększania piersi (implantami) w klinice dr Olender w Żarkach (niedaleko Katowic). I to był dobry wybór. Zarówno, jeśli chodzi o metodę, jak i o wybór kliniki. Dr Olender jest chirurgiem, który podchodzi do swojej pracy z wielką pasją, co widać już na pierwszych konsultacjach. Pomimo tego, że przeprowadziła w swoim życiu już naprawdę sporo zabiegów i naprawdę wie co robi, to widać, że praca nadal sprawia jej przyjemność smiling smiley Ja wiem, że byłam pod bardzo dobrą opieką.
10 mar 2016 - 10:50
Z mojej strony mogę dodać klinikę we Wrocławiu, wykonują kompleksowy zakres usług w tym również lifting twarzy i ciała, przeszczep włosów, plastykę brzucha i twarzy, liposukcję oraz wypełnianie zmarszczek oraz powiększanie piersi Dla mnie ważne jest to, że po zabiegu mamy zapewnioną pełną opiekę lekarską.
10 mar 2016 - 17:15
powiekszanie piersi wlasnym tluszczem? no tego chyba jeszcze nie grali. W ogole kobiety, ktore sobie powiekszaja piersi zdecydowanie przesadzaja. Grunt, zeby siebie akceptowac zawsze i wszedzie. No chyba, ze dana kobieta rzeczywiscie chce sobie powiekszyc biust, bo nie moze patrzyc na swoje male piersi. No to wtedy lepiej skorzystac z uslug jakiejs renomowanej kliniki. Jakies nisprawdzone sposoby to sa w tym przypadku kompletnie absurdalne
01 kwi 2016 - 11:34
gruszka Napisał(a):
> O powiększaniu piersi własnym tłuszczem nigdy
> nie słyszałam. Mam za to koleżankę, która
> przeszła zabieg przeszła zabieg normalnego
> powiększania piersi z użyciem implantów
> piersiowych wykonanych z protez silikonowych.
> Niestety jej naturalnych piersi prawie nie było
> widać, bo miały aż tak mały rozmiar, a ona
> sama miała z tego powodu już od dawna mnóstwo
> kompleksów. W jej przypadku operacja była akurat
> niezwykle przemyślaną decyzją. Nie żałuje
> tego, szczególnie że zdecydowała się na
> powiększanie piersi w chplast.com.pl gdzie
> pracuje świetna specjalistka dr Olender. Ponoć
> jest naprawdę wspaniałym lekarzem, który otacza
> swoje pacjentki niezwykle troskliwą opieką.

Jeśli nie słyszałaś to nie jesteś na bieżąco w tym temacie zapraszam do lektury: [beautyexpert.pl]
19 kwi 2016 - 12:33
Właśnie się zastanawiam nad powiększeniem piersi i podpytuję znajome o opinie. Generalnie bardzo wspierają moją decyzję. Dostałam też kilka kontaktów do chirurgów plastycznych. Najlepiej wypada dr Olender. Oglądam efekty jej pracy: [drolender.pl] . Muszę przyznać, że wszystkie te piersi wyglądają pięknie, więc się zdecydujęsmiling smiley
04 sie 2016 - 21:24
Jakbym nie przeczytała na [wsluzbiepiekna.pl] to bym wcale nie wiedziała, że jest taka możliwość smiling smiley mam mały biust, ale operacje i implanty silikonowe nie brałam nawet pod uwagę, raz że nie chciałam wyglądać sztucznie a dwa obawiałam się samej operacji i dochodzenia do siebie po niej. A taka alternatywa nie powiem, daje mi do myślenia. Szczególnie to, że nic obcego nie będzie mi wszczepione tylko mój własny wyhodowany tłuszcz smiling smiley
01 lis 2016 - 20:02
Moje piersi po ciąży wyglądały fatalnie dlatego zdecydowałam się na modelowanie i powiększanie. Długo szukałam odpowiedniej kliniki i aż w końcu trafiłam do Centrum Medycyny Estetycznej [cemkierach.pl] w Tychach. Konsultacja nie była dla mnie łatwa bo trochę był to dla mnie wstydliwy problem, jednak obsługa w centrum jest tak profesjonalna, że szybko pozbyłam się wątpliwości. Po zabiegu moje piersi stały sie bardziej okrągłe, ale nie przesadnie i wyglądaja jak naturalne. Jestem bardzo zadowolona, znów czuję się kobieco i odzyskałam pewnośc siebie.
03 gru 2016 - 20:14
Ja zrobiłam i też sobie chwalę. Co prawda mi zależało na niewielkim powiększeniu więc ostatecznie wyszły większe o jakiś jeden rozmiar ale też dlatego mój organizm bardzo dobrze przyjął nowy tłuszcz w innym miejscu. Nie miałam żadnych powikłań, żadnych grudek a tłuszcz mimo tego, że odrobinę schudłam po zabiegu się nie wchłonął. Do zabiegu polecam La Perlę w Waw. Bardzo profesjonalna obsługa, a dr Stachura opiekuńcza i cierpliwa (na wszelkie pytania) smiling smiley
13 gru 2016 - 12:30
O samym zabiegu czytałam. Jednakże zdajecie sobie sprawę z tego,że efekt nie jest na zawsze? Powiększenie jest jedynie na jakiś czas. Nie możecie się nastwiać, ze piersi będą duże przez wiele lat. Biorąc pod uwagę cenę takiego zabiegu oraz ewentualne ryzko niepowodzenia to nie wiem czy bym sie na to zdecydowała. Podejrzewam,że raczej nie.

Poczytajcie sobie o kremie powiększającym Frashe:
[kremnabiust.pl]

Pomógł mi kiedy moje piersi wygladały kiepsko po porodzie oraz karmieniu. Bardzo fajnie unosi oraz lekko powieksza biust.
26 gru 2016 - 18:27
Ja chodzę na wszystkie zabiegi do Twojego Zacisza w okolicach Poznania [www.twojezacisze.pl] i jeszcze jakoś nigdy nie byłam niezadowolona z efektów. Można im zaufać, ja dzięki nim odmieniłam swoje zycie towarzyskie i uwierzyłam w siebie smiling smiley Co do piersi to jeszcze się zastanawiam.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: