NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Masaż relaksacyjny

Wysłane przez Bohema 
Masaż relaksacyjny
25 lis 2015 - 10:53
Witam,

Polecam każdej z was od czasu udać się na masaż relaksacyjny, albo zorganizować sobie takowy w domu smiling smiley Wystarczy kupić odpowiednie akcesoria np. w sklepie juventas.pl/lezanki-drewniane/ , zadbać o masażystę (może być ktoś z rodziny czy znajomy) i odpowiednia atmosferę (kadzidełka, świece etc.) a potem gorąca kąpiel i będziecie jak nowe grinning smiley
Re: Masaż relaksacyjny
05 sty 2016 - 07:41
Wszystko co nas relaksuje jest dla nas dobre. Dla jednym masaż będzie formą relaksu, a dla innych pilates lub bieganie będzie relaksem. Zależy to od wielu czynników, a głównie od naszego charakteru i upodobań. Jednak każdy powinien spróbować masażu. Jak nie profesjonalnego to zrobionego z całego serca przez swojego partnera. Nawet delikatny masaż pleców odpręża. Domowe spa w postaci kąpieli zapachowej w wannie z gorącą wodą i dużą ilością piany to także niezawodny sposób na odprężenie i zrelaksowanie po całym dniu.
Re: Masaż relaksacyjny
10 lut 2016 - 09:56
Zastanawiałam sie ostatnio nad zapisem na kurs masażu... mój luby pewnie będzie w niebo wzięty. Znacie jakiś dobry? który bez wyrzutów możecie polecić ? Najbardziej mnie zainteresował kurs organizowany przez Karune - ale tam trzeba przejechać do innego miasta. Strona [www.akademia-masazu.pl] - była któraś? Opłaca się robić tyle kilometrów?
Re: Masaż relaksacyjny
18 maj 2016 - 11:34
Moim zdaniem opłaca się, kurs to kurs, zawsze dodatkowy papierek do pokazania kiedy szuka sie pracy.
Re: Masaż relaksacyjny
19 maj 2016 - 08:52
Akurat o tej szkole słyszałam dość mało pochlebną opinię, bo podobno masażu klasycznego uczą/ uczyli w ciągu kilku godzin. Nie wiem, czy z takiego kilkugodzinnego kursu wyniesiesz coś dla siebie...
Re: Masaż relaksacyjny
19 maj 2016 - 12:59
W sumie to nie ma co iść. Lepiej już studia skończyć lub chociaż szkołę policealną.
Re: Masaż relaksacyjny
27 maj 2016 - 16:12
Ja lubię raz po raz przejść się na masaż. Mam siedząca pracę więc często bolą mnie plecy. Kiedyś korzystałam z usług zaprzyjaźnionej masażystki ale ostatnio trafiłam na studio masażu [www.studiotwojegozdrowia.com] i chyba zacznę do nich chodzić. Maja bardzo fajną ofertę i przystępne ceny.
Re: Masaż relaksacyjny
08 cze 2016 - 06:07
Hmm warto się nad tym zastanowić. winking smiley ja szukam dobrego salonu z masażem, więc będę musiała się rozejrzeć po okolicy.
Re: Masaż relaksacyjny
11 lip 2016 - 12:29
Ja mam znajomą, która tam była i jest zadowolona wraz z kursem był nocleg w Borach tucholskich. Myślę że warto inwestować w umiejętności związane z masażami. Jest wiele takich artykułów opisujących jak masaże potrafią zdziałać cuda.
Re: Masaż relaksacyjny
08 gru 2016 - 11:10
Taki masaż to świetna sprawa, naprawdę smiling smiley
Re: Masaż relaksacyjny
13 gru 2016 - 09:57
Sama chetnie wybrałabym się na taki masaż.
Re: Masaż relaksacyjny
19 sty 2018 - 08:58
zdecydowanie świetna sprawa, takie masaże znakomicie działają na organizm
[www.drewbud24.pl]
Re: Masaż relaksacyjny
09 lut 2018 - 12:45
Masaże dla matek oraz ich dzieci wraz z dojazdem do domu oferuje [rozowypociag.pl] . Można wybrać spośród kilku rodzai masażu relaksacyjnego plus do tego zabiegi kosmetyczne.
Re: Masaż relaksacyjny
15 lut 2018 - 09:27
Nigdy nie byłam, a warto pójść? smiling smiley Byłyście zadowolone? Jeśli tak, to chętnie skorzystałabym z masażu relaksacyjnego.
Re: Masaż relaksacyjny
19 lut 2018 - 23:58
Byłam i z całego serca polecam. Coś rewelacyjnego. Czułam jsię po nim taka odprężona.
Re: Masaż relaksacyjny
23 lut 2018 - 07:39
Też byłam tylko, że w gabinecie [farma-urody.pl] plus do tego zabiegi na dłonie i stopy i wyszłam z gabinetu bardzo zrelaksowana.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: