NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zabiegi na twarz?

Wysłane przez Vi-Krk 
Zabiegi na twarz?
26 maj 2013 - 17:23
Cześć. Mam pytanie. jestem z Krakowa i szukam kliniki oferującej jakieś dobre zabiegi na twarz, ale nie mikrodermabrazję. Jakiś delikatny peeling z kwasami owocowymi etc. Podobno klinika pikury ma podobne zabiegi. Byłyście, próbowałyście? Dajcie znać!
Re: Zabiegi na twarz?
27 cze 2013 - 13:10
Super jest Face Lab i robia go w Krakowie. Ma doskonaly peeling wodny a do tego genialne koktajle witaminowe. Skora pieknie nabiera blasku i jest pieknie odswiezona. Ja robie go regularnie.
07 lut 2014 - 09:53
Ostatnio największym hitem na zmarszczki i wiotkość skóry są nici. Moim zdaniem w Krakowie zdecydowanie najlepiej robi nici liftingujące PDO doktor Magdalena Tyc-Tyka z kliniki MTTEstetica. Zabiegi u niej to czysta przyjemność, bo miło spędzam czas i jednocześnie inwestuję w swój wygląd. No i te efekty naprawdę widaćsmiling smiley Mogę śmiało polecić tę klinikę.
13 mar 2014 - 07:26
Ja robię tylko oczyszczanie twarzy co jakiś czas
25 lut 2015 - 10:21
Ja nigdy jeszcze nie próbowałam takich zabiegów. Warto?
22 lip 2015 - 09:42
Powinnaś sama podjąć decyzję widząc co dziewczyny tutaj piszą smiling smiley
22 lip 2015 - 18:47
Chciałabym wypróbować zabieg złotej maski. Przeczytałam w artykule [medycynapress.pl] ze swietnie oczyszcza skórę, a potem zostaje w nią wtarte złoto. Czy któraś z Was robiła sobie ten zabieg?
27 lip 2015 - 08:19
peeling wodny i koktaile witaminowe - potwierdzam winking smiley to działa. A jakieś bajery z wcieraniem złota w twarz to już chyba trochę przegięcie tongue sticking out smiley

29 lip 2015 - 12:59
Peeling wodny - jak go robisz?
05 sie 2015 - 08:05
Jeśli chodzi o moją cerę to jest pewien problem. Mam straszne zaczerwienienia... To blizny potrądzikowe. Na http://www.beautymedica.pl/zabiegi/mikrodermabrazja/ wyczytałem, że najlepiej zdecydować się na zabieg mikrodermabrazji. Zgadzacie się z tym?
18 pa 2015 - 19:34
Może najpierw pomysł o usuwaniu blizn. Wiem, że w większości klinik koszt zabiegu zaczyna się od 200 zł.
03 gru 2015 - 11:34
Ja też właśnie myślę o mikrodermabrazji albo mezoterapii. Koleżanka polecała mi rewitalizację skóry Kraków u Budzicz. Chodzi tam od dłuższego czasu i wygląda piękniesmiling smiley
01 lut 2016 - 20:18
Jeżeli chodzi o wygładzenie blizn to świetnie sprawdza się peeling chemiczny. Też miałam problem z bliznami na twarzy. Ja osobiście korzystałam z oferty [instytut-urody.com]. Mogę polecić sam zabieg jak i ten instytut. Przemiłe i profesjonalne Panie. winking smiley Na zabieg na pewno jeszcze się wybiorę.
02 lut 2016 - 07:15
Bardzo dobrze na twarz wpływa mezoterapia i coraz więcej kobiet z niej korzysta. Ciekawe zabiegi oferuje klinika medycyna estetyczna lublin, wśród nich właśnie mezoterapię smiling smiley
16 mar 2016 - 12:31
Terapeutyczne rozpuszczanie tanki tłuszczowej twarzy, to zabieg, który bardzo fajnie działa na samą twarz. Modeluje jej wygląd, tworzy precyzyjny kształt, słowem zabieg, który sprawia, że twarz staje się bardziej efektowna. [esteticenter.com]ście byłam na takim zabiegu kilkakrotnie i za każdym razem efekt był bardzo fajny.
Więc taki właśnie zabieg na twarz mogę każdej z was polecić.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-20 06:56 przez PoloniaK.
01 kwi 2016 - 11:31
Odnośnie zabiegów na twarz i poprawie jej wyglądu polecam artykuł: [beautyexpert.pl]
18 maj 2016 - 11:30
Zastanawiałam się kiedyś nad peelingiem kawitacyjnym, ale w końcu koleżanka poleciła mi mikrodermabrazję.
20 maj 2016 - 10:08
a wiesz, że różne zabiegi możesz robić też sama? poczytaj [twoja-nadzieja.com.pl] oczyszczanie skóry to chyba najbardziej potrzebny zabieg dla naszej cery.
31 maj 2016 - 09:52
Bardzo skutecznym zabiegiem z mojego punktu widzenia będzie zabieg polegający na wygładzaniu zmarszczek. Co sądzicie o takim rozwiązaniu: [www.manufakturapiekna.pl]?
31 maj 2016 - 18:36
Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Na pewno odczujesz różnicę.
06 cze 2016 - 13:09
PoloniaK Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Terapeutyczne rozpuszczanie tanki tłuszczowej
> twarzy, to zabieg, który bardzo fajnie działa na
> samą twarz. Modeluje jej wygląd, tworzy
> precyzyjny kształt, słowem zabieg, który
> sprawia, że twarz staje się bardziej efektowna.
> [esteticenter.com]
> ur/Osobiście byłam na takim zabiegu
> kilkakrotnie i za każdym razem efekt był bardzo
> fajny.
> Więc taki właśnie zabieg na twarz mogę każdej
> z was polecić.

Dwa tygodnie temu była na identycznym zabiegu. Fajna sprawa, tylko, że po tym ma się dziwne wrażenie jakby twarz była opuchnięta. Na szczęście to wrażenie znika po dwóch dobach. Ale zgadzam się - fajny zabieg, choć mało popularny.
08 cze 2016 - 06:15
W Krakowie będzie na pewno spory wybór. Warto zainwestować w dobre zabiegi na twarz,dzięki nim poczujesz się lepiej i zdrowiej smiling smiley
10 cze 2016 - 09:19
A co myśleliście o zabiegach z kolagenem naturalnym? Koleżanka używa [www.lagenko.pl] i mówi, że godne polecenia. Co myślicie o takich produktach?? Warto spróbować? smiling smiley
13 lip 2016 - 13:17
Świetnym pomysłem jest poprawienie wyglądu swoich ust. Pozytywnie wpływa to na swój imidż, można wzbudzić zainteresowanie wśród facetów, a przy okazji zdecydowanie poprawia własne samopoczucie. Ja polecam to miejsce [www.manufakturapiekna.pl] jeżeli zależy Wam na tym aby cały zabieg odbył się w warunkach sterylnych, bardzo bezpiecznych dla Waszego organizmu.
26 lip 2016 - 10:44
Dla nas to tylko delikatne zabiegi ale są wśród nas osoby, które muszą posunąć się do bardziej radykalnych kroków, gdzie w ruch musi iść skalpel. Są to niekiedy poważne defekty, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Na szczęście dla takich ludzi powstał gabinet dr Olender, która od lat pomaga im w pozbywaniu się kompleksów i różnorodnych mankamentów urody. Dowodem jej doświadczenia w tym zakresie są poniższe zdjęcia:

10 lis 2016 - 08:35
Moge polecić dobrą klinikę.Znajduje sie jednak w Gdańsku na ulicy Skłodowskiej Jest to clinica dermatologica:
[clinicadermatologica.pl]

Mają tam sporo różnych zabiegów na twarz. Sama zdecydowałam sie na wykonanie zabiegu mezoterapii z czego jestem bardzo zadowolona. Nie spodziewałam sie szczerze powiedziawszy tak dobrych efektów po samym zabiegu z uwagi na to,ze mialam spore przebarwienia oraz skóra straciła elastyczność.

po serii zabiegów wygląda jednak młodziej.
23 lis 2016 - 13:42
A może warto pójść w kierunku medycyny estetycznej? Widziałam jakiś czas temu bardzo interesującą ofertę tutaj: http://lespa.pl/medycyna-estetyczna/ - czasem warto zrobić po prostu coś dla siebie winking smiley Z tego co wiem, to specjaliści, którzy tam pracują, fachowo doradzają i na pewno każdemu udzielą pomocy smiling smiley
28 lis 2016 - 11:19
Wiele jest zabiegów, można zawsze dopasować coś do swojego typu cery.
02 gru 2016 - 10:58
Nie znam samego w sobie salonu kosmetycznego, który może Ci coś podobnego zaoferować, ale na pewno znam produkty, które Ci to dadzą smiling smiley [kolagenspa.pl] - tutaj znajdziesz kolagen dopasowany do potrzeb Twojej skóry smiling smiley Utrzyma jej jędrność i świeżość, spróbuj smiling smiley
14 gru 2016 - 13:57
Kurcze może sama się skuszę na jakiś zabieg? hmm chciałabym.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: