NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zabiegi na twarz?

Wysłane przez Vi-Krk 
Re: Zabiegi na twarz?
29 sty 2018 - 13:01
Żadne zabiegi ja używam od kilku miesięcy bardzo dobrych japońskich kosmetyków [senseandbody.pl] i jestem bardzo zadowolona.Polecam
30 sty 2018 - 22:08
Z mniej znanych zabiegów poprawiajacych kondycję skóry na twarzy i jej wygląd jest [bodycareclinic.pl] jest to ultradźwiekowy zabieg, który poprawia sylwetkę twarzy zupełnie nie inwazyjnie.
06 lut 2018 - 09:24
a jakie zabiegi polecacie na twarz z naczynkami? wydaje mi się, że kiedyś czytałam o tym, że mikrodermabrazja nie jest wskazana, a jak z innymi zabiegami?
06 lut 2018 - 12:46
Na naczynka to laser zamykający naczynka. Przy skórze naczynkowej ie są wskazane jakieś inwazyjne zabiegi, bo przyniosą więcej szkód niz pożytku.
07 lut 2018 - 17:29
Jeśli ktoś ma trądzik to tu jest kilka sposobów jak z nim walczyć - [www.e-zikoapteka.pl]. Niby 4 pomysły, ale mogą okazać się pomocne w walce z tym okropnym trądzikiem.
08 lut 2018 - 12:10
Zależy jakich zabiegów oszukujesz dokładnie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-08 12:14 przez inka.
09 lut 2018 - 14:34
A co myślicie o kosmetykach [pharmedique.pl] ?To kosmetyki przeznaczone do gabinetów medycyny estetycznej czy salonów spa, wiec dobrej jakości. Zastanawiam się nad zakupem peelingu do twarzy z olejkiem rumiankowym. Może któraś z Was już go testowała?
10 lut 2018 - 14:32
Jeśli chodzi o peelingi chemiczne, to wiem, że w tym salonie takie wykonują [www.galeriapieknakazimierz.pl]. Zresztą w ofercie mają sporo innych zabiegów, takich jak mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny czy różne inne kuracje oparte na francuskich kosmetykach Guinot i Montibello. Ja sama zastanawiam się, czy nie pójść na jakieś oczyszczanie, bo skóra po zimie nie wygląda niestety najlepiej...
13 lut 2018 - 13:57
Ja mam skórę naczynkową, więc chyba nie mogę skorzystać z takich peelingów chemicznych...
14 lut 2018 - 10:31
Bardzo dużo takich zabiegów odmładzających i modelujących twarz oferuje klinika [artederm.pl] , dobierane są one podczas konsultacji i indywidualnie do skali problemu i oczekiwań pacjentek, uważam że to doskonałe podejście.
16 lut 2018 - 12:56
Często robię sobie mini spa, robię wtedy peeling twarzy, nakładam maseczkę i odprężam się przy świecach i relaksacyjnej muzyce. Jednak zauważyłam, że z wiekiem moja skóra jest coraz mniej jędrna i straciła dawny blask. Dlatego zaczęłam umawiać się na różnego rodzaju zbiegi u kosmetyczki i faktycznie, różnica zauważalna. Po tych wszystkich zabiegach nabieram ochoty na więcej, dlatego w przyszłym tygodniu wybieram się na usuwanie cienie pod oczami tutaj: [cashmire.pl], ponieważ nigdy nie byłam zadowolona z kolorytu okolic oczu. Mam nadzieję, że z efektu będę zadowolona. Robiła któraś z Was tego rodzaju zabieg?
19 lut 2018 - 08:44
Ja niestety z Krakowa nie jestem lecz mieszkam w Warszawie . Z takich zabiegów na twarz jak peelingi itd to tego typu rzeczy zawsze robilam w domu. Natomiast ja robiłam zabieg bardziej natury estteycznej . Pozbywałam się zmarszczek za pomoca tzw wampirzego liftingu [www.dziegielewska.eu]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: