NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zabiegi na twarz?

Wysłane przez Vi-Krk 
Re: Zabiegi na twarz?
14 sty 2017 - 16:31
Bardzo ważna jest także codzienna pielęgnacja o skórę. Osobiście wiem, że stosowanie kosmetyków z naturalnym kolagenem jest bardzo skuteczna: [kolagenspa.pl] smiling smiley Są to naturalne produkty, któe bardzo szybko poprawiają stan skóry!
31 sty 2017 - 14:16
Mam bardzo suchą skórę, staram się o nią dbać jak najlepiej [www.laroche-posay.pl] dużo na ten temat czytałam
02 mar 2017 - 10:50
Ja korzystam już od dawna z usług srawdzonej kosmetyczki mobilne, dojeżdża do domu wiec jest to dla mnie wygodne, jednak działa tylko na terenie Łodzi i okolic ale jeśli ktoś zainteresowany polecam [anetta.com.pl]
22 mar 2017 - 07:32
Polecam zrobić sobie samodzielnie maseczkę z węgla aktywowanego. Kupujemy taki w kapsułkach co się bierze w przypadku biegunki, otwieramy dwie i wysypujemy proszek do niewielkiej ilości ciepłej wody. Następnie dodajemy łyżeczkę żelatyny spożywczej i wszystko mieszkamy aż do rozpuszczenia i ujednolicenia. Może okazać się, że konieczne będzie podgrzanie całości nad kąpielą wodną. Później zostawia się to na kilka minut aż zgęstnieje i takie nakłada się na twarz. Po około 20 minutach powinna zrobić się z tego elastyczna maseczka, którą można będzie zerwać za jednym razem. Bardzo dobrze działa na np. wągry smiling smiley
11 kwi 2017 - 11:03
Jedyny zabieg, nad którym się zastanawiam to laserowe usuwanie naczynek.
12 maj 2017 - 17:08
Miejscem wartym uwagi na terenie Krakowa jest [holisticclinic-krakow.pl]
Ich oferta jest bardzo bogata,peelingi,laseroterapia,medycyna estetyczna,a to tylko niektóre z wielu zabiegów godnych uwagi.
Każdy kto się do nich zwróci z jakikolwiek pytaniem nie pozostanie odesłany bez wyczerpującej na nie odpowiedzi.
31 maj 2017 - 08:25
Równie godnym polecenia jest salon Good Time Day Spa (http://www.goodtimedayspa.eu/) tylko, że w Poznaniu. Salon wyposażony jest w sprzęt najwyższej jakości, co gwarantuje supernowoczesne zabiegi na światowym poziomie. Oferta zabiegów niezwykle bogata, a do tego dochodzą jeszcze mega promocje.
07 cze 2017 - 09:48
ja muszę się umówić na profesjonalne czyszczenie twarzy bo moja cera bardzo tego potrzebuje.
14 cze 2017 - 13:14
Ja korzystałam z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w Gdańsku i jestem zadowolona z efektów jakie udało się uzyskać, szczególnie na twarzy.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-14 13:14 przez bianca.
21 cze 2017 - 07:29
ja muszę zapisać się na oczyszczanie twarzy bo moja cera już tego wymaga.
01 lip 2017 - 08:58
Mogę polecić ci moją kosmetyczkę z kliniki [bodycareclinic.pl] na ich stronie nzajdziesz olbrzymią ofertę zabiegów z których połowy nawet nie znam grinning smiley
05 lip 2017 - 09:38
Polecam sprawdzić sobie tą stronkę: www.misskosmetyczek.pl sporo ciekawych rozwiązań kosmetycznych tutaj znajdziecie, według mnie naprawdę warto sprawdzić ten portal , aby dowiedzieć się ciekawych rzeczy.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-05 09:40 przez Pedriso.
10 lip 2017 - 09:53
W lato najlepsze są peelingi kawitacyjne w połączeniu z masakmi algowymi smiling smiley
21 lip 2017 - 13:07
Ja testuje teraz te nowe maseczki Play Skin które podłącza się do smartfona. Kupiłam z ciekawości, ale bardzo pozytywnie sie zaskoczyłam. Zużyłam już dwie maseczki z 5 i jestem zachwycona efektem. Skóra jest naprawdę odżywiona, nawilżona i taka jakby bardziej napięta. W każdym razie widać efekty i sa one jak najbardziej na plus smiling smiley
25 lip 2017 - 08:58
ja się zastanawiam nad mikrodermabrazją smiling smiley
03 sie 2017 - 18:44
A czy któraś z Was korzystała z platformy laserowej najnowszej generacji – Harmony XL Pro? Takie zabiegi oferuje:
[plusmed.info.pl] i jestem ciekawa, czy faktycznie jest to tak skuteczne, jak piszą? Marzy mi się zlikwidowanie zmian naczyniowych na twarzy. Czytałam, że to bezpieczne i skuteczne.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-03 18:45 przez Pinka5.
29 sie 2017 - 11:19
Słyszeliście o tym gabinecie kosmetycznym - [wyspapiekna.pl]? Moja znajoma mówiła, że wykonują tutaj naprawdę dobre zabiegi i pracują tutaj kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Gabinet ten znajduje się w Wrocławiu, myślę, że również i was zainteresuje to miejsce.
30 wrz 2017 - 11:08
ja już nie wiem który miesiąc się wybieram do kosmetyczki ale zawsze coś mi wypadnie sad smiley
14 pa 2017 - 17:47
A sama nie możesz spróbować pielęgnacji w domu? Ja zwykle kupuję maseczkę i dobry peeling , np. magic peel bielendy robię sobie takie domowe spa i jest ok smiling smiley
24 pa 2017 - 09:05
Też lubię peeling w domu, ale czasami brak mi czasu lub nie umiem tego porządnie zrobić. Byłam na peelingach węglowym oraz medycznym w Łodzi, spoko jest smiling smiley) Uczucia po nich się podobają

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-24 09:07 przez Aga_Pajączek.
14 lis 2017 - 09:05
a jakie zabiegi najlepiej robić, aby przygotować twarz na zimę?
01 gru 2017 - 13:29
Najlepiej jest używać kremów bez wody. Ale takie jest trudno znaleźć.
18 gru 2017 - 18:33
na moja twarz niestety naturalne metody nie dzialaja..

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-31 08:40 przez paczusia.
27 gru 2017 - 15:30
Ja zastanawiałam się, czy zabieg z nićmi liftingującymi to nie za szybko w wieku 30 paru lat, ale widzę, że tu go zachwalacie. W klinice medycyny estetycznej [www.preibisz.com] robią takie zabiegi. Moja koleżanka z pracy wybiera się na taki zabieg do dr Preibisza. Zobaczę jak będzie wyglądać po zabiegu i jeżeli faktycznie to przynosi takie efekty, to sama się zdecyduję.
29 gru 2017 - 19:32
Ja korzystałam z wielu zabiegów nawilżających i przeciwzmarszczkowych. Dzięki nim moja cera jest zdrowa i młodo wygląda. Mój ulubiony gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej to [gorlickakruk.pl]. W przyszłości planuję skorzystać również z zabiegu wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym. Skoro są takie możliwości, dlaczego nie skorzystać. smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-08 14:52 przez oliviaa.
11 sty 2018 - 06:59
Warto zacząć od mało inwazyjnych zabiegów. Potem - jak jest potrzeba - zdecydować się na bardziej inwazyjne.
15 sty 2018 - 14:30
Dokładnie, też na początek stosowałabym kremy a potem dopiero zabiegi medycyny estetycznej ale też te bezinwazyjne jak np needle shaping który robią w klinice [artederm.pl] , efekt jest taki sam jak w przypadku wstrzykiwania botoxu
16 sty 2018 - 12:23
Jak kremy nie działają, to tylko zabiegi. Szkoda czasu...
25 sty 2018 - 11:50
Polecam odwiedzić dobrą klinikę medycyny estetycznej, gdzie wybór zabiegów jest bardzo duży. Świetnym miejscem w Łodzi jest klinika Neo Beauty: http://neobeauty.pl/. Z ich pełną ofertą zapoznacie się na ich stronie internetowej. Znam wiele zadowolonych osób.
27 sty 2018 - 21:35
Ja zamiast takiego zabiegu postawilam na laser ktory jest mniej inwazyjny.. sesje odbyly sie w klinice w warszawie w mirackim [klinikamiracki.pl] i bylo to odmladzanie polegajace na uzupelnieniu zmarszczek, dodaniu elastycznosci i blasku.. efekty super jak dla mnie
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: