NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Ciało na lato

Wysłane przez Derma-Clinic 
Re: Ciało na lato
12 maj 2016 - 15:46
Żeby być gotowym na lato, to trzeba zacząć o tym myśleć znacznie wcześniej, w sumie niewiele czasu już zostało. Ćwiczenia, zabiegi, przygotowania... tylko kiedy? Tak bardzo się nie chce i tak mało ma się czasu.
18 maj 2016 - 11:17
O ciało należy dbać cały rok a nie tylko od święta. Kiedy wkładamy sukienkę to od nas zależy jak będą się prezentowały nasze nogi - i nie mam tu na myśli grubości spowodowanej uwarunkowaniami genetycznymi tylko opuchlizną. Tutaj [artvocado.pl] znajdziecie porady jak poradzić sobie z opuchlizną nóg. Masaże, ograniczenie soli, wkładanie odpowiednich (nie obcisłych) ubrań powinny nam w tym pomóc. I pamiętajmy też o diecie.
07 cze 2016 - 13:23
najlepiej zacząć ćwiczyć już w kwietniu oraz jeść potrawy mało kaloryczne. Wcale nie trzeba stosować drakońskiej diety, wystarczy ograniczyć spożywanie tłustych potraw i słodkości.
01 sie 2016 - 11:22
Najlepiej to ćwiczyć i zdrowo się odżywiać przez cały rok. To najbardziej optymalne rozwiązanie.
01 sie 2016 - 12:28
A to na pewno. Podobno hula-hop świetnie rzeźbi ciało.
12 sie 2016 - 08:44
Hej smiling smiley Jeśli chcecie mieć ładne ciało, to warto zrobić zabiegi w profesjonalnym salonie. Słyszałam ostatnio o [lespa.pl] - fachowa obsługa i podejście do pacjenta. Zastanawiam się nad zabiegiem w tej klinice. Co myślicie? Może ktoś z Was słyszał i może się odnieść?
12 sie 2016 - 10:25
A to na pewno. Takie zabiegi potrafią wiele zdziałać.
30 sie 2016 - 11:18
A ja znalazłam fajne ćwiczenia na modelowanie pośladków na kobiecość.info. Nie są skomplikowane, można na spokojnie wykonywać w domu wieczorem i po kilku miesiącach regularnych ćwiczeń widać efekty. Jak się do tego zdrowo odżywia to można naprawdę fajnie wyglądać i to nie tylko latem.
16 lis 2016 - 11:20
Ostatnio czytałam o czymś takim jak twerkout, dosyć nowy rodzaj ćwiczeń dla kobiet, wygląda to mniej więcej tak [wirtualnecentrumtreningowe.pl] i podobno daje całkiem dobre efekty. Spotkałyście się z tym już może?
05 gru 2016 - 09:49
O, chętnie sprawdzę. Słyszałam już chyba kiedyś o tym.
06 gru 2016 - 07:32
Ja zastanawiam się na wiosnę nad crossfitem, podobno daje super efekt.
08 gru 2016 - 11:09
Ale jest też szalenie męczące i trudne.
13 lut 2017 - 18:27
Hej, ja muszę przed latem ujędrnić swoją skórę, zwłaszcza na brzuchu, ponieważ jestem po ostrej diecie i zrzuceniu znacznej ilości zbędnych kilogramów. Niestety skóra na brzuchu nie jest tak napięta jakbym tego chciała. Moja znajoma poleciła mi ta linie kosmetyków: [www.ilovebio.com.pl]. Czy któraś z Was stosowała któryś z tych preparatów? Do lata wbrew pozorom dużo czasu nie zostało, a ja chcę zacząć przygotowania wcześniej - będę wdzięczna za opinie.
28 lut 2017 - 08:23
myślę że jest to około 4 miesiące pracy żeby widzieć zauważalne rezultaty - żeby inni je widzieli bo o to nam przecież chodzi winking smiley dieta + ćwiczenia

--
Przegląd techniczny samochodu Warszawa
01 mar 2017 - 14:20
Ja wczoraj odebrałam moją kartę multi sport smiling smiley Zamierzam chodzić na wszytki możliwe zajęcia. Pozdrawiam
02 mar 2017 - 12:23
świetny pomysł! I przynajmniej jest już jakaś zachęta do działania
14 mar 2017 - 20:00
Ja też się zastanawiam nad taką kartą. Może by mnie zmobilizowała.
11 kwi 2017 - 11:03
Ja na lato lubię balsamy z drobinkami, mogą być też lekko brązujące.
11 kwi 2017 - 13:08
Jeszcze chwila jest, żeby coś ze sobą zrobić, tylko odradzam rygorystyczne diety, oferujące zrzucenie wielu kilogramów w szybkim tempie, bo sobie zaszkodzicie i spowolnicie metabolizm. Widzę po sobie, że ograniczenie niezdrowego jedzenia, soli i ostrego jedzenia przynosi efekty, skóra mi się bardziej napięła na brzuchu, na czym mi zależało i to bez rezygnacji ze wszystkiego, co lubię jeść. Do tego ćwiczę codziennie po godzinie na różne partie ciała i smaruję się kremami smiling smiley
30 pa 2017 - 14:44
Ja trama się przestrzegać atlasów ćwiczeń z różnych stron, najczęściej z runners-world.pl, bo sporo biegam
31 pa 2017 - 06:17
Też sporo ćwiczyłam latem. Wiadomo, każda kobieta chce mieć wtedy ładną sylwetkę.
17 gru 2017 - 16:40
Ćwiczenia i pielęgnacja
08 sty 2018 - 09:08
ja o moje dbam opalam sie w solarium u kolegi , ma bardzo dobre łózka a zarazem lampy , nawet jak potrzebuje ma bardzo dobre kosmetyki znanej firmy
australian gold.
08 sty 2018 - 09:10
Ja akurat opalam sie u kolegi w jego salonie z solarium , dodatkowo kupuję od niego profesjonalne kosmetyki
australian gold . Jest to bardzo dobra firma [www.celman.com.pl]
11 sty 2018 - 07:09
Moim zdaniem opalanie szkodzi skórze. Lepiej unikać solarium.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: