NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Ciało na lato

Wysłane przez Derma-Clinic 
Ciało na lato
23 maj 2013 - 10:56
Witajcie!
Jak przygotowujecie swoje ciało do lata? Sport, specjalne diety, czy może jakieś bardziej zaawansowane strategie?
Dajcie znać winking smiley

Re: Ciało na lato
26 maj 2013 - 17:21
Postanowiłam wybrać się do poleconej kliniki odnowy kolagenowej aby pozbyć się cellulitu. Efekt fantastyczny. U anny pikury mój cellulit zniknął.
13 mar 2014 - 07:26
Ja dbam o siebie przez cały rok - ćwiczenia, diety, odpowiednie kosmetyki
17 mar 2014 - 07:13
Ja zaczy nam już zimą. Oczywiście ćwiczenia to obowiązek ale stosuje też dobry balsam do ciała, żeby skóa wyglądała zdrowo i jędrnie. Masaże pod prysznicem szorstką gombką też są wskazane ale ja osobiście strasznie tego nie lubie a raczej nie mam cierpliwości do tegosmiling smiley
21 mar 2014 - 05:58
Ja w końcu zaczęłam ćwiczyć - głównie Mel B i Tiffany
30 cze 2014 - 18:53
Witam,ja cwicze juz prawie dwa lata mam ladne cialo ale mam sucha skore i nie wiem co z tym robicsad smiley
07 lip 2014 - 17:55
Wydaje mi się, że na plaży najbardziej rzuca się w oczy cellulit. Jak ktoś ma kilka kilogramów więcej, ale zadbane, jędrne ciało, to jeszcze jest ok. Gorzej, gdy ma się zaawansowany cellulit i nierówności na skórze brzucha i ud. Czytałam, że dobrym wyjściem w takiej sytuacji są zabiegi karboksyterapii. Dwutlenek węgla działa na skórę tak, że regerneruje naczynka, a skóra dzięki temu staje się gładsza. Możecie przeczytać sobie na blogu znanej lekarki, dr Urszuli Brumer: [urszulabrumer.pl]
10 lip 2014 - 17:29
10 lip 2014 - 19:43
Zdecydowanie na plaży najbardziej w oczy rzuca się cellulit... Na brzuszek tak ludzie nie zwracają uwagi, jak właśnie na tę zmorę kobiet.
11 lip 2014 - 21:41
Ja ćwiczę cały rok i tak samo dbam o swoje ciało smiling smiley
30 lip 2014 - 09:17
eforka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zdecydowanie na plaży najbardziej w oczy rzuca
> się cellulit... Na brzuszek tak ludzie nie
> zwracają uwagi, jak właśnie na tę zmorę
> kobiet.

Czy ja wiem? Teraz większość kobiet ma cellulit, nawet te szczupłe, że już się tak na to chyba nie patrzy. Ważniejszy jest moim zdaniem kształt sylwetki.
18 lis 2014 - 11:44
Na celulit najlepszy jest masaż. Minimum 4 razy w miesiącu odwiedzam Samui SPA i do dziś nie mam z tym problemu.
25 lis 2014 - 07:51
Ja osobiście pozwalam troszkę dojść mojemu tłuszczykowi w zimie, staram się nie jeść tłusto/słodko, ale nie odmawiam sobie tak jak w innych porach roku. Jednak codziennie po kąpieli wylewam na siebie balsamy/olejki. Póżniej na wiosnę/lato widać ten efekt, że skóra jest napięta, dobrze nawodniona, szczególnie na udach i pośladkach. Ćwiczenia zaczynam w marcu/kwietniu kiedy zaczyna się robić ciepło. To wspaniały moment aby zacząć ćwiczyć, jeżeli chcemy mieć zgrabne ciało już w maju.
25 lis 2014 - 13:17
Według mnie warto przed latem trochę poćwiczyć - poprawi się kondycja, sylwetka, samopoczucie- same korzyści.

Air Optix - moje ulubione soczewki!
25 lut 2015 - 10:20
Ja zamierzam wziąć się całkiem porządnie za ćwiczenia od przyszłego tygodnia. Waga jest okej, ale gdzieniegdzie mam niechciane wałeczki tłuszczu, więc wypadałoby wymodelować ciało.
02 cze 2015 - 07:31
Trzymam za Ciebie kciukismiling smiley
05 cze 2015 - 12:58
Ja staram się dbać o siebie przez cały rok - lepiej się przez to czuję. Poza tym, zanim przestawiłam się na tryb \"całoroczny\", często przeklinałam siebie przed latem, że zostało tak mało czasu, a ja taka nie w formie, teraz mam z tym spokój smiling smiley
08 cze 2015 - 13:38
też sie staram, ale czasem z tego starania nici wychodzą, bo czasem mi się nie chce, zwłaszcza w zimie, jak wychodze spod prysznica i jest mi zimno, to nie mam ochoty jeszce na siebie smarować jakiegoś balsamu czy olejku, bo jakoś nie jest to dla mnie przyjemne. Ale latem to jak najbardziej lubię balsamy, takie o świeżych zapachach, które sprawiają, ze nawet jak jet duszno i gorąco to ja się czuję lepiej.
09 cze 2015 - 13:41
Też sie muszę za siebie zabraćsmiling smiley
22 lip 2015 - 09:36
Najlepiej znaleźć motywację albo przynajmniej kogoś do ćwiczeń.
29 lip 2015 - 12:59
A mi się niezbyt dobrze ćwiczy w grupie, komplemnie mnie to nie motywuje - raczej rozprasza.
30 gru 2015 - 09:14
amanda_kos Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A mi się niezbyt dobrze ćwiczy w grupie,
> komplemnie mnie to nie motywuje - raczej
> rozprasza.

Każdy woli co innego. Ja do póki nie miałam dobrej kondycji też wolałam ćwiczyć w domu sama. Peszyło mnie to, ze inni zobaczą mnie spoconą, czerwona i wykończoną. Jednak po jakimś czasie za namową koleżanki odważyłam się i zapisałam na zajęcia fitness. Na pierwszych zajęciach był stres. Jednak po kilku spotkaniach obawy całkowicie minęły. Wszyscy ćwiczący się pocą, nikt nie wygląda idealnie w trakcie ćwiczeń. Widać zmęczenie, pot i wysiłek na twarzy. U wszystkich. Nikt nie zwraca uwagi na konkretne osoby, nikt się nie naśmiewa. Wszyscy ćwiczą i wzajemnie się wspierają.
21 mar 2016 - 20:20
A to u mnie akurat to nie jest problemem. Po prostu ćwiczenia w grupie mnie dodatkowo nie motywują.
11 kwi 2016 - 11:29
Tak naprawdę przygotowanie ciała do lata powinno się już zaczynać we wrześniu. Zwłaszcza jeśli naszym głównym założeniem jest wymodelowanie sylwetki. W ten sposób uczymy się zdrowych nawyków żywieniowych, regularnych ćwiczeń i lato nie będzie nam straszne.

11 kwi 2016 - 16:11
ja również dbam o swoje ciało przez cały rok, odpowiednie nawilżenie, dieta i ćwiczenia dwa/trzy razy w tygodniu smiling smiley

14 kwi 2016 - 16:25
A jak to jest u Was z bieganiem? Potraficie się do tego zmotywować?
03 maj 2016 - 18:20
Ja nie potrzebuję motywacji do ćwiczeń, to mi tak weszło w nawyk i rutynę dnia codziennego, że nie wytrzymam dnia bez treningu grinning smiley
Oprócz tego robię regularnie peelingi, nawilżam odpowiednio ciało i chronię przed słońcem, poza tym stosuję preparaty ujędrniające, by uzupełnić ćwiczenia.
10 maj 2016 - 09:45
Kurcze, ja jeszcze zupełnie nie jestem gotowa na lato. Nie mogę jakoś znaleźć w sobie motywacji do ćwiczeń ani diety ;/
10 maj 2016 - 20:53
Ja też się szykuję do lata. Aktualnie jestem na diecie...hmm. a w zasadzie postanowiłam sobie, że na stałe zmienię odżywianie, bo diety przyczyniały się tylko do efektu jojo przez ostatnie 2 miesiące mojej walki z nadwagą :/ Także na razie staram się jeść racjonalnie (ale wg wytycznych), niedługo dołączę ćwiczenia, robię już masaże zimną wodą, generalnie jestem dobrej myśli, tylko jakoś lato szybko przyszło smiling smiley
12 maj 2016 - 12:13
Musiałabym sie wybrać na zabieg zamykania pajączków. Az wstyd mi pokazać moje nogi.
Nazwa użytkownika:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: