NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Sucha skóra

Wysłane przez Derma-Clinic 
Re: Sucha skóra
20 lip 2015 - 13:35
Ja stosuje kremy mocno nawilzajace, od czasu do czasu mocniejsze, na zmarszczki, ale przede wszystkim dbam tez o nawilżenie od wewnatrz, dwa owocki dziennie do tego 1,5 litra Piwniczanki (moja ulubiona) i jest naprawdę ok smiling smiley szkoda, ze kobiety tak rzadko pamiętają, że picie odpowiedniej ilości wody pomaga walczyć ze zmarchami...
18 wrz 2015 - 23:48
Tak, to prawda. Woda jest mega ważna i bez niej nie wiadomo jak będziemy się starać o skórę to i tak nic z tego nie wyjdzie. Miesiąc temu odkryłam całkiem niezły balsam na bardzo suchą skórę:
[www.laroche-posay.pl]
Nie powiem, trochę kasy wydałam w aptece, ale stwierdziłam, że raz się żyje, a skórę ma się przecież tylko jedną. Generalnie jestem zadowolona. Nie muszę się co kilka godzin smarować, w zasadzie raz na dzień wystarczy. Po kilku dniach stosowania zauważyłam, że skóra stała się gładsza. Widać różnicę między tym \\\"droższym\\\" balsamem, a tymi które do tej pory kupowałam w drogerii za kilkanaście złotych
21 wrz 2015 - 09:56
A ja przede wszystkim nawilzam sie od srodka winking smiley Czyli duzo pije, przede wszystkim pije duzo wody z cytryna. Pije jogurty naturalne, stosuje kremy z Loreala nawilzajace, maseczki na bazie ogorkow. Tez mam sucha skore, ale jak mi weszlo w krew dbanie w ten sposob o skore, to nie mam z nia problemow. Przede wszystkim wczesniej mialam problem tego typu, ze skora mnie po prostu piekla. Teraz - nic smiling smiley
24 wrz 2015 - 13:08
Według mnie bardzo skuteczny jest balsam nawilżający z mixa. Stosuję go od miesiąca i jestem zachwycona efektami.
15 pa 2015 - 10:51
Ja mam strasznie suchą skórę na twarzy, bardzo starałam się to zakryć makijażem ale szczerze mówiąc dawało to marne efekty. Znalazłam w internecie bardzo fajny artykuł poświęcony suchej skórze [urodazdrowie.tumblr.com] jest tam również recenzja nowego kremu, który swoją drogą świetnie nawilża nie pozostawiając na twarzy świecącej powłoki. Polecam
18 pa 2015 - 19:33
Do twarzy mogę polecić krem nawilżający z vichy. Odkąd go stosuję to widzę znaczącą poprawę stanu cery.
19 pa 2015 - 10:26
Myślę, że gdy szukamy kosmetyków do skóry suchej, musimy się zastanowić nad przyczyną takiego stanu rzeczy. Znajoma boryka się z łuszczycą leczenie preparatami Dr Michaels przynosi najlepsze efekty. W jej wypadku krem, czy balsam nawilżający nie zdałby egzaminu.
20 pa 2015 - 17:53
Jeśli chodzi o balsam do ciała to osobiście lubię z mixy. Mam zamiar wypróbować także balsam dla dzieci z baby dream.
08 gru 2015 - 13:25
A stosowałaś kiedyś naturalne kosmetyki? Dla skóry skorej do podrażnień, tak jak u mnie jest to jedyne i najlepsze rozwiązanie. Kosmetyki naturalne można kupić tylko w niektórych sklepach. Kiedyś kupowałam na Allegro sprowadzane jednak doszłam do wniosku, że warto wspomagać nasze polskie produkty i teraz kupuję z [www.naturee.pl] Mają tam szeroki wybór kosmetyków: mydła, balsamy, olejki, sole, żele. Ja się zakochałam w mydle oliwkowym i serii z kwasem hialuronowym grinning smiley Zobaczysz efekty już po pierwszym użyciu.
22 gru 2015 - 10:28
Obecnie mam tylko masło shea z takich 100% nautralnych kosmetyków. Muszę przyznać, że doskonale nawilża skórę.
30 gru 2015 - 09:10
Sucha skóra jest problemem wielu kobiet. Powoduję nieprzyjemne napięcie i zaczerwienienie, uniemożliwia zrobienie dobrego makijażu. Sucha skóra jest często efektem stosowania wysuszających płynów do kąpieli oraz zaniedbywania pielęgnacji. Niekiedy sucha skóra może być oznaką chorób takich jak cukrzyca albo problemy z tarczycą lub może być spowodowana nieodpowiednią dietą, która nie pozwala na dostarczenie do organizmu składników odżywczych. Aby zlikwidować suchą skórę powinniśmy odpowiednio o nią zadbać, stosując regularnie kremy, peelingi i odpowiednią dietę.
14 mar 2016 - 18:38
U mnie na suchą skórę bardzo fajnie sprawdza się olej kokosowy. Wychodzi dużo taniej niż jakieś specjalistyczne kosmetyki nawilżające, a skóra jest po nim bardzo fajna. Do pielęgnacji najlepszy będzie olej nierafinowany, ja akurat kupię taki: [drpelc.pl] ale teraz dostępne są też inne marki.
15 mar 2016 - 09:00
Ja bardzo często korzystam ze sposobów które opisane są na stronie [www.sposobnik.pl]. Czasami bardzo proste i naturalne sposoby mogą widocznie poprawić stan naszej skóry.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-15 21:03 przez Zosia06.
21 mar 2016 - 20:18
Ja stosuję olej kokosowy, ale pod oczy. A na cerę od czasu do czasu nakładam masło shea.
30 mar 2016 - 11:38
Spotkałyście się z producentem kremów Beta-Skin? Mają szeroką gamę produktów na trądzik, do stóp i dłoni, na opryszczkę oraz na podrażnioną skórę. Podchodziłam do nich sceptycznie, ale efekty same mówią za siebie. smiling smiley Warto je mieć w domu, w dodatku jest teraz na nie promocja obniżka o 20%. Przy zamówieniu należy wpisać kod rabatowy: Classic. Podsyłam link do sklepu [sklep.betaskin.pl]
09 maj 2016 - 05:57
Najlepsze są olejki nawilżające, ja nawet podpytywałam w salonach masażu o takie olejki do masażu, bo przecież one bardzo dobrze nawilżają skórę. I w ogóle uważam, że masaże świetnie działają na skórę - poprawiają ukrwienie, koloryt, jędrność i nawilżają. Zaczęłam się trochę tym interesować i nawet rozważam zainwestowanie w jakieś akcesoria, a może nawet łóżko do masażu(tutaj). Trzeba ciało na lato przygotować smiling smiley
18 maj 2016 - 11:28
Ostatnio bardzo dokuczył mi mój problem z suchą skórą i zastanawiałam się nad nawilżaczem powietrza. Stosowałyście coś takiego?
20 maj 2016 - 10:09
Ja inspiruję się tym tekstem [zabiegi-na-twarz.pl] i używam świetnych kremów nawilżających z Vichy. Bez tej marki moja cera wyglądałaby koszmarnie.
25 maj 2016 - 13:32
Mnie najlepiej pomagają zabiegi w gabinetach kosmetycznych. Co, jak co ale mają tam produkty silniej skoncentrowane niż drogeryjne odpowiedniki. Ja często korzystam z usług gabinetu [www.beauty92.pl] i mam swój ulubiony zabieg nawilżający na bazie kwasu hialuronowego. Od razu czuć efekt jędrnej, nawodnionej skóry. Do tego w tym gabinecie mają zespół profesjonalistów i wizyta w nim to pełen relaks. Bardzo polecam.
30 maj 2016 - 09:45
ja polecam kremy orientany, znajdziesz je tu: [bobomio.pl]
01 cze 2016 - 12:44
Stosuję kremy mocno nawilżające. Ponadto stosuję także balsam pod prysznic z nivea, jest naprawdę super. Skóra jest fajnie nawilżona, nie przesusza się i ładnie pachnie.

07 cze 2016 - 12:51
Na suchą skórę najlepsze są kremy tłuste lub olejki, które natłuszczą bardzo skórę. Polecam wybrać się do lekarza na konsultację dermatologiczną lub do apteki, musisz sprawdzić czy nie potrzeba przypadkiem specjalistycznych kremów.
17 cze 2016 - 13:52
na suchą skórę i nie tylko na to bo i po to aby nadać jej witalności przyda się olejek z drzewa herbacianego smiling smiley Poczytajcie sobie o tym [pieknojestwtobie.com] - naprawdę ma świetne właściwości smiling smiley
01 sie 2016 - 11:15
Ja po wakacjach miałam bardzo duży problem z suszą skórą. I najbardziej skuteczny okazał się olej kokosowy.
01 sie 2016 - 12:26
Olej kokosowy jest bardzo odżywczy. Tylko niestety zostawia tłusty film na skórze.
09 sie 2016 - 08:51
Hej. Na suchą skórę najlepiej zastosować kolagen naturalny. Produkt ten możecie znaleźć tutaj: [kolagenspa.pl]. Kolagen idealnie nawilża i redukuje zmarszczki. Myślę, że dobrze się sprawdzi. Dodatkowo bardzo dobra jakość i warty jest swojej ceny. Myślę, że warto sprawdzić smiling smiley
11 sie 2016 - 13:11
Tylko czy cząsteczki tego kolagenu się wchłaniają? Czytałam, że niekoniecznie...
06 wrz 2016 - 11:04
To prawda, olej kokosowy to naturalne dobro. Prócz niego można korzystać z naturalnych kosmetyków do cery suchej które intensywnie nawilżają. Mi jakiś czas temu kosmetyczka poleciła serię kosmetyków [www.organicseries.pl] i muszę przyznać że widać efekt, Skóra jest nawilżona i gładka.
12 pa 2016 - 15:21
naturalne olejki się super sprawdzają. teraz na tapecie mam masło kakaowe smiling smiley
23 pa 2016 - 23:24
Fajne wskazówki na temat tego jak zadbać o skórę twarzy znalazłam tutaj [stylez.pl] . Uważam, ze odpowiednio dobrany krem da radę i suchej i tłustej cerze wszystko zależy od odpowiedniego dobrania kosmetyku smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: