NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Sucha skóra

Wysłane przez Derma-Clinic 
Re: Sucha skóra
18 sie 2017 - 11:44
Z tą sucha skórą to ja mam ogromne problemy i to od dawna :/ Teraz używam takiego kremu nawilżającego: [zdrowiej.net.pl] i w końcu widzę jakąś poprawę smiling smiley
28 sie 2017 - 16:41
W 95% pomagają kremy nawilżające, ale czasami potrzebna jest pomoc specjalistów i trzeba wprowadzić specjalną dietę i leki. Mi z moją skórą pomogli wklinice [bodycareclinic.pl] gdzie zbadali mnie i dostałam specjalistyczne porady
29 wrz 2017 - 12:04
A ja na suchą skórę stosuję zabiegi w saunie. Bardzo mi pomagają. Niby sauna sucha, a nie przesusza skóry smiling smiley a wręcz dodatkowo ją nawilża, już nie mam białych plam na nogach..
A co jest najlepsze.. ja tę saunę mam w domu grinning smiley wszystko zrobili mi specjaliści z Igan, dobrali też specjalne piece do sauny, bo każda ma dedykowany własny smiling smiley [www.igan.pl]
30 wrz 2017 - 11:11
ja ostatnio zaczęłam używać oliwek do ciała i mam tak gładką skórę, że aż jestem w szoku.
09 pa 2017 - 14:31
Wszystko oczywiście zależy od rodzaju skóry, u jednej osoby bardziej sprawdzi się jedna rzecz, u drugiej inna. Warto sobie trochę poczytać na temat kremów nawilżających http://www.laroche-posay.pl/artyku%C5%82/Kiedy-powinna%C5%9B-zacz%C4%85%C4%87-u%C5%BCywa%C4%87-lekkiego-kremu-nawil%C5%BCaj%C4%85cego/a32382.aspx , by wiedzieć na co zwracać uwagę podczas wyboru tego typu kosmetyków i jaki rodzaj kremu będzie dla nas idealny

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-09 14:32 przez riota.
14 pa 2017 - 17:42
Mi się łuszczy skóra czasami aż to nieestetycznie wygląda, może spróbuj peelingu magic peel bielendy, który odświeża i nawilża cerę, u mnie się sprawdza a może Tobie też pomoże
17 pa 2017 - 14:26
Zdrowe odżywianie się, sen, sport oraz krem dziecięcy winking smiley
30 pa 2017 - 14:40
Mój mąż miał spore problemy z suchą skórą, ale poczytał troszkę o tym na menshealth.pl i wyczytał coś o tym, że olej kokosowy pomaga. Po miesiącu widać efekty!
31 pa 2017 - 06:27
Mi pomogły naturalne kosmetyki. One o wiele lepiej nawilżają.
27 lis 2017 - 07:19
Jak macie problem z bardzo suchą, szorstką skórą, to polecam wypróbować olejek w balsamie Botanic expert od eveline, on naprawdę dobrze nawilża, regeneruje skórę. Zawiera dużo fajnych składników, które pielęgnują skórę.
01 gru 2017 - 10:38
w bardzo suche miejsca, jak lokcie i rece to smaruję olejem kokosowym
01 gru 2017 - 13:13
Stosujecie masło shea? Ono jest świetne na suchą skórę.
20 gru 2017 - 10:04
ooo tak masło shea jst moim ulubionym składnikiem jeśli chodzi o kremy nawilżające. Znajdzie go między innymi w kremie Hydra Complex Dermo Moisturizing Cream z Eldan Cosmetics. To krem nawilżający i ochronny, przeznaczony do skóry suchej i bardzo suchej. Poza masłem shea w jego składzie jest też pantenol, olejek ze słodkich migdałów czy ekstrakt z owoców ogórka.
05 lut 2018 - 10:07
Ja polecam krem [www.visplantis.pl], to krem z retinolem (czysta postać witaminy A) świetnie regeneruję skórę, nawilża i wygładza. Od zawsze były polecane maści z witaminą A na podrażnioną skórę, a teraz jest dostępny krem do codziennej pielęgnacji.
26 mar 2018 - 13:34
Sucha skóra może być też znakiem, że mamy zakwaszony organizm. W takim wypadku trzeba pomyśleć o odkwaszeniu. Na stronie http://medicalsensus.pl/artykuly/odkwaszanie-organizmu.html piszą o tym bardziej szczegółowo.
12 kwi 2018 - 09:50
Ja miałam straszne problemy z suchą skórą. Dermatolog radziła mi pić duże ilości wody i nawilżać się balsamem do twarzy i ciała Cetaphil MD Dermoprotektor. Zastosowałam się do jej rady i już (niecałe 2 tygodnie) widzę znaczną poprawę. Teraz tylko zrzucić trochę z brzucha i można ruszać na plażę winking smiley
23 maj 2018 - 10:34
W aptece Melissa kupuję bardzo dobry balsam do suchej skóry (biodermy). Ma świetny skład, nie uczula mnie i skóra po nim jest gładka i nawilżona. Dlatego jeśli masz problemy to powinnaś go przetestować, mojej skórze pomógł.
24 maj 2018 - 14:58
regularnie balsamuje ciało kremami, moim numer jeden jest neutrogena [www.neutrogena.com.pl] bardzo dobrze odżywia i nawilża moją skórę , mam czesto przesuszoną skórę i daje rade zwłaszcza te czerwone mleczko do ciała po jego użyciu czuje się otulona i przyjemnie mięciutka
25 maj 2018 - 10:09
no konieczny jest kremik albo maść i takie nawilżenie skóry trochę trwa smiling smiley to nie jest tak że dwa razy posmarujemy i skóra już będzie nawilżona. To proces.

--

lego duplo
30 maj 2018 - 10:23
Ja mam tak kapryśną skórę, że nawet pomimo stosowania wielu kosmetyków naturalnych o silnych właściwościach nawilżających i zwiększeniu pielęgnacji maseczkami, mleczkami, olejami itd., czasem nadal w ciągu dnia się złuszcza i wysusza. Ale na to ma wpływ też stopień klimatyzacji w pomieszczeniu, drobnoustroje w powietrzu i nakładanie filtrów przeciwsłonecznych. Aby to zredukować, wypadałoby nosić cały czas przy sobie kremy albo najlepiej całą kosmetyczkę i biegać co jakiś czas do łazienki, aby nałożyć kolejne warstwy kremów. Ale kto ma na to czas, tak naprawdę?
04 cze 2018 - 07:34
Ja używam tylko kosmetyków z naturalnym i jak najkrótszym składem, wszelaka chemia przesysza wrażliwą skórę twarzy i czasem im wiecej drogeryjnych kremów tym gorzej.. ja kupiłam sobie tu [www.ambasadazdrowiaiurody.pl] krem na bazie śluzu ślimaka, bardzo dobrze zregenerował twarz i ją nawilżył
04 cze 2018 - 09:41
A same robicie kosmetyki? Ja chce zacząć się tym zajmować.
04 cze 2018 - 10:47
Staram się niektóre sama robić. Znajomej teściowa ma \"fabrykę\" domową kosmetyków.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: