NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Sucha skóra

Wysłane przez Derma-Clinic 
Re: Sucha skóra
24 pa 2016 - 13:16
Z chęcią zerknę. Mam bardzo suchą skórę na ciele.
24 lis 2016 - 12:05
Cześć,

Czy są tu jakieś osoby dotknięte azs lub łzs? Wyczytałam na stronie [leczsiezdrowo.pl] że jest cała gama leków które chronią wrażliwą skórę w trakcie lub właśnie po zakończonej terapii - np. Dermaveel. Czy to prawda, że taka profilaktyka jest w stanie chronić skórę? Chodzi o bardzo suchą skórę .
28 lis 2016 - 11:19
Ja tez z tym walczę, na razie bezskutecznie.
05 gru 2016 - 09:39
A jakich kremów używasz? Unikaj tych z olejem parafinowym.
06 gru 2016 - 07:30
Chyba większość drogeryjnych ma parafinę.
08 gru 2016 - 11:09
No niestety, ale żeby nawilżyć skórę trzeba działać na nią zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz.
13 gru 2016 - 09:57
Warto dlatego pomyśleć tez o jakimś suplemencie wspomagającym nawilżanie.
13 gru 2016 - 11:38
Suplementy nic nie dają. Lepiej po prostu pić dużo wody.
04 sty 2017 - 08:29
Jak byłam młodsza to skórę miałam w nienagannym stanie, ale odkąd skończyłam 25 lat, zauważam, że skóra robi się sucha i muszę ją często smarować. Wykorzystuję do tego celu różne oleje, olejki, \\\"masła\\\", jak również balsamy. Muszę często smarować skórę, bo inaczej wydaje mi się nienaturalnie spięta i szorstka.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-04 08:30 przez AleksA.
09 sty 2017 - 10:26
Ja bardzo polecam stosowanie masła kakaowego, u mnie efekty jego stosowania przeszły najśmielsze oczekiwania.
10 sty 2017 - 08:53
Ja mam teraz z tym ogromny problem ;/
10 sty 2017 - 14:51
Kasia_bdg12 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Cześć,
>
> Czy są tu jakieś osoby dotknięte azs lub łzs?

Najpierw bym zapoznał się z listą rzeczy których nie powinno się stosować nie tylko w przypadku azs ale wielu innych chorób skóry. [www.vichy.pl]. Okazuje się że wiele produktów posiada składniki które zamiast pomagać, szkodzą. Trzeba bardzo dokładnie sprawdzać metki danych produktów
30 sty 2017 - 14:38
Do pielęgnacji skóry stosuje kolagen naturalny, który nie tylko poprawia kondycję twarzy, ale i też paznokci, dobrze wypełnia zmarszczki i walczy z cellulitem. Polecam każdej z zapoznaniem się z tym świetnym produktem [kolagenspa.pl]
12 kwi 2017 - 10:36
Do mojej skóry idealnie nadaje się naturalna maść z nagietka, świetnie nawilża ale i również łagodzi podrażnienia.

11 maj 2017 - 09:40
Na moją suchą skórę (zwłaszcza twarzy) najlepiej działają tłuste kremy. Latem używam ich głównie na noc, a zimą także na dzień. Po kilku dniach skóra jest wyraźnie odżywiona i nawilżona/natłuszczona. Ostatnim moim odkryciem są masła do ciała, które też nieźle dają sobie radę na innych partiach niż twarz. Staram się jednak nie używać zbyt wiele ciężkich kosmetyków, bo wiem (niestety) z doświadczenia, że niewiele trzeba, żeby zapchać pory i wywołać bolesne podrażnienia.
11 maj 2017 - 10:43
mi na suchość skóry pomaga bielenda olejek arganowy - [www.aptekagemini.pl]

w składzie połączenie oleju arganowego oraz innych olejków przywracających witalność skórze (olej makadamia oraz olej z czarnej porzeczki) sprawia, że produkt aktywnie odbudowuje i regeneruje naskórek
15 maj 2017 - 16:51
Ja też przez długi okres czasu zmagałam się z problemem suchej skóry i nie powiem, było to bardzo uciążliwe. Kremy czy balsamy pomagały tylko na krótką metę ale jak się okazało problem tkwił głębiej. Dopiero po konsultacji z dermatologiem, który przepisał mi maść z apteki udało się zażegnać problem. Osobom z Krakowa w razie potrzeby polecam wybrać się do tej poradni dermatologicznej [imed24.pl]. Trzeba też pamiętać o szczególnej ochrony przed słońcem.
17 maj 2017 - 18:09
ja na suchą skórę stosuję naturale olejki do ciała i tłuste balsamy z witaminą A.
18 maj 2017 - 13:22
Na suchą skórę dobry jest krem nawilżający albo linomag.
25 maj 2017 - 10:43
Sucha skóra czasem potrzebuje intensywnego nawilżenia. Warto wiec od czasu do czasu wybrać się na specjalny zabieg, by ją odżywić smiling smiley Bardzo ciekawą ofertę znalazłam w tym salonie Dolce Vita Salon smiling smiley
05 cze 2017 - 05:50
Ostatnio znajoma powiedziała mi także, ze mydło oliwne bardzo dobrze nawilża skórę i pomaga się jej zregenerować w szybkim tempie!
05 cze 2017 - 14:10
Ja od zawsze mam bardzo suchą skórę i u mnie sprawdzają się tylko dermokosmetyki takie jak Oilatóm czy Emolium, nic więcej nie pomaga. Co prawda te kosmetyki do tanich nie należą dlatego staram się szukać okazji. Ostatnio kupowałam Oilatum w promocji w Aptece internetowej [www.e-zikoapteka.pl] ale warto sprawdzać w innych.
21 cze 2017 - 07:26
ja w okresie wakacyjnym używam tylko naturalnych olejków które zapobiegają wysuszeniu skóry pod wpływem słońca.
10 lip 2017 - 09:52
Mi pomogły maski algowe zamawiam w internecie i stosuję raz w tygodniu i używam dobrych kremow nawilżających np make me bio roses
13 lip 2017 - 13:18
Na suchą skórę mogą pomóc zabiegi wykonane sauną do twarzy, fajna sprawa, bo oprócz nawilżania, również oczyszcza cerę, co jest bardzo ważne. Takiego urządzenia można z powodzeniem używać w domu, można je kupić w [mimari.com.pl] jest to hurtownia kosmetyczna, mają też bardzo fajne, profesjonalne kosmetyki.
14 lip 2017 - 10:38
też polecam algi, mi pomogły bardzo
31 lip 2017 - 20:53
Ja miałam spore problemy z suchą skórą na twarzy i wyglądało to bardzo nie ładnie. Pomogli mi dopiero w [bodycareclinic.pl] dostałam odpowiednią dietę i zrobiono mi zabiegi odmładające skórę twarzy.
18 sie 2017 - 11:44
Z tą sucha skórą to ja mam ogromne problemy i to od dawna :/ Teraz używam takiego kremu nawilżającego: [zdrowiej.net.pl] i w końcu widzę jakąś poprawę smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: