NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Sucha skóra

Wysłane przez Derma-Clinic 
Sucha skóra
12 kwi 2013 - 11:02
Witajcie,
jak radzicie sobie z problemem suchej skóry?
Re: Sucha skóra
15 cze 2013 - 15:37
Dla suchej skóry twarzy polecam półtłusty krem z olejem z amarantusa firmy soraya. Krem jest jednym z kosmetyków z linii świat natury. Bardzo przyjemny produkt - przyjemnie pachnie, ładnie się wchłania, mimo, że jest to krem półtłusty, świetnie odżywił mi skórę, dzięki czemu powróciła jej dawna elastyczność i napięcie smiling smiley
24 cze 2013 - 13:04
Kosmetyki z peptydami i dużą ilością ekstraktów roślinnych bardzo szybko nawilżają i poprawiają ogólną strukturę skóry. Ja wypróbowałam Smart Defence Daily Moisturiser z BeautyLab i faktycznie nie dosc, że ochrania przed czynnikami zewnętrznymi to jeszcze dodatkowo intensywnie nawilża.
02 lis 2013 - 13:59
Jeśli chodzi o suchą skórę ciała to zdecydowanie polecam Allergoff Body, bardzo dobrze nawilża i natłuszcza, ale jednocześnie nie zostawia uczucia tłustej, nieprzyjemnej skóry. Nie trzeba po nim stosować balsamu nawilżającego, a jeśli sucha skóra wynika z jakiejść alergii to on jest hipoalergiczny więc nie ma obaw, że uczuli.
18 gru 2013 - 07:51
Po prostu suchą skórę traktuję kremami nawilżającymi-ale regularnie i zazwyczaj to działa.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-18 07:51 przez gruszka.
28 gru 2013 - 13:49
jak się ma mega suchą skórę to jednak te zwykłe kosmetyki nawilżające nie działają.
27 sty 2014 - 13:04
Ja używam do twarzy kremu z serii Aquaoptima Dermiki. Jako jedyny pomógł mi bardzo szybko i efekty są trwałe, bo wszystkie wcześniejsze kosmetyki działały tylko na początku. Tego kremu używam już ponad rok i nigdy się na niego nie poskarżyłam smiling smiley Jest naprawdę godny polecenia.
21 lut 2014 - 15:03
Nie wiem jak wy, ale mi nie pomagają kosmetyki ze sklepu. Szukam domowych sposobów. Dużo pomocnych rad znalazłam na http://www.poradnik-kobiety.pl/category/poradnik-urody/ . Teraz nie mam tak suchej skóry jak kiedyś.
22 lut 2014 - 14:43
Na suchą skórę bardzo polecam dermokosmetyki z aptecznej serii Dermika Pharmatherapy Hydtratic. Preparaty świetnie działają i łagodzą podrażnienia i szczypanie, związane z bardzo przesuszoną skórą.
28 lut 2014 - 15:22
Fajne kosmetyki na suchą skórę widziałam na Yves Rocher; [www.yves-rocher.pl]
04 mar 2014 - 16:08
mi pomaga olejek arganowy, bardzo fajnie nawilża smiling smiley
13 mar 2014 - 07:25
Racja, olejki arganowe są bardzo skuteczne. Ja stosuję przede wszystkim kremy i balsami z Nivei
21 mar 2014 - 10:25
Na suchą skórę dłoni polecam te rękawiczki nawilżające - Exclusive Cosmetics Spa dla dłoni, rewelacyjnie wygładzają i nawilżają skórę, nawet jeśli jest bardzo sucha.
22 mar 2014 - 11:11
Słyszałam o takich rękawiczkach, podobno są świetne
30 kwi 2014 - 19:27
Są świetne, generalnie ta seria Exclusive Spa ma dużo fajnych kosmetyków. Z tej serii polecam spróbować maseczkę z kolagenem - Spa dla twarzy, w niebieskim opakowaniu, nawilża, uelastycznia, rozjaśnia cerę.
11 lip 2014 - 21:46
Będę musiała użyć takich rękawiczek na noc smiling smiley
30 lip 2014 - 09:15
A te rękawiczki można znaleźć w drogeriach? Ostatnio szukałam ich dość intensywnie, ale nigdzie nie umiałam ich znaleźć.
31 lip 2014 - 13:48
Rękawiczki do nawilżania takie zwykłe, które mozna zakładać po pokremowaniu widziałam w Rossmannie. Nie wiem, czy te o których wspomniano się czymś różnią.
15 pa 2014 - 07:07
Ja ostatnio zaczęłam stosować olej kokosowy i muszę powiedziec- rewelacja~!
16 pa 2014 - 13:13
Też mam problem z suchą skórą, już wyprobowałam mnóstwo kosmetyków i nie wiem co dalej sad smiley tylko jeszcze maseczki czasem mnie ratują. Nie znoszczę teog uczucia ściągającej się, przesuszonej skóry ...

20 pa 2014 - 08:38
Ja uwielbiam linię masło kakaowe ziaja smiling smiley dobrze nawilza skórę twarzy i ciała i pięknie pachnie, są balsamy, mleczka i kremy do ciała smiling smiley

Markowa odzież narciarska w atrakcyjnych cenach
12 lis 2014 - 14:33
A ja przestałam stosować do mojej przesuszonej skóry mydła do mycia makijażu - co często robiłam, gdy nie chciało mi się bawić ze specjalnymi płynami. odkąt odstawiłam mydło, stan mojej skóry poprawił się i jest o niebo lepiej. Do tego jakieś maseczki głęboko nawilżające, dobry krem i powinno być dobrze smiling smiley

Stosował ktoś może soczewki toryczne ?
13 lis 2014 - 14:17
Moje nowe odkrycie to krem do rąk tołpy. Jest bardzo wydajny, kosztuje niewiele, a od razu daje ukojenie.
17 lis 2014 - 12:15
Wysoka cena kremu, ale za to jaka wydajność i efekt! Mowa tutaj o kremie Estee Lauder DayCare. Nawet moje paznokcie zupełnie powróciły do życia, ponieważ za każdym razem po aplikacji kremu wcieram ręsztkę w dłonie/paznokcie. Cena niestety jest bardzo wysoka (180zł),ale moim zdaniem ten zakup się opłaca.
16 lut 2015 - 08:01
Ja używam kremy i peelingi marki Bielenda. Dzięki regularnemu stosowaniu (zawsze po kąpieli) moja skóra nie jest już tak sucha jak wcześniej. Jak wiadomo, woda strasznie wysusza, dlatego trzeba pamiętać, aby zabezpieczyć skórę po kąpieli!
27 mar 2015 - 13:27
Sucha skóra to i tak pikuś. Co mają powiedzieć osoby, dla których leczenie egzemy w Febumed.pl u dermatologa, to codzienność? Wtedy dopiero trzeba sięgać po specjalne kosmetyki, najlepiej takie bez sterydów, które pomogą nam na dolegliwości skórne.
Także...nie narzekać! Zawsze mogło być gorzej.
22 maj 2015 - 21:50
Febumed jest rzeczywiście świetny. Od lat do nich chodzę ze świetnymi efektamismiling smiley
02 cze 2015 - 07:28
Uratowali moją skóręsmiling smiley Jestem mega zadowolonysmiling smiley
09 cze 2015 - 13:40
Są prawdziwymi specjalistamismiling smiley
09 lip 2015 - 12:39
amona Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja ostatnio zaczęłam stosować olej kokosowy i
> muszę powiedziec- rewelacja~!

olej kokosowy jest genialny! na skórę, włosy i do kuchni smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: