NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Sposoby na podkrążone oczy

Wysłane przez WiecznieNiewysapana 
Mam ostatnio wiele pracy i obowiązków, przez co mało sypiam, a rano walczę z tzw. \\\"worami\\\" pod oczami;/ Jakie znacie sposoby na podkrążone oczy?
Re: Sposoby na podkrążone oczy
21 sie 2012 - 09:48
Nie znam się na za bardzo na takich rzeczach, ale podobno okłady z herbaty są pomocne.
Katiusza
21 sie 2012 - 11:26
Zwykłe okłady z kostek lodu od razu po wstaniu z łóżka zmniejszają obrzęki. Na dłuższą metę krem flos-lek ze świetlikiem, stosowany przed zaśnięciem i po przebudzeniu.
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest drenaż limfatyczny okolic oczu, np SPM Digital. Sprawdza się świetnie w przypadku długotrwałych problemów z obrzękami okolic oczu. Warto zastosowac serię kilku zabiegów aby oko nabrało blasku smiling smiley zabieg można połaczyć również z innym zabiegiem medycyny estetycznej- koktajlem rewitalizującym, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn oraz witaminę C. Zabieg doskonale sprawdza się zarówno w niwelowaniu cieni pod oczami, opuchlizny oraz zmarszczek. Poprawiając mikrokrążenie oraz elastyczność skóry zmniejsza tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.
Polecam
Kropka.
12 pa 2012 - 08:45
A jakies domowe sposoby, bo przyznam szczerze, ze moj portfel nie jest zbyt zasobny :p
Prbowalam jakies torebki z herbaty, swietliki ze sklepow, ale niestety pozostaje mi tylko zakup dobrego korektoru pod oczy sad smiley
20 lut 2013 - 09:55
jaśniejszy korektor od podkładu smiling smiley nakładany w okolicach oczu
Na małe zasoby finansowe świetny jest kremik pod oczy soraya świat natury z olejkiem z róży - kosztuje ok. 12 zł, a jest bardzo wydajny i świetnie działa na \"zmęczoną\" skórę pod oczami. Wygładza zmarszczki, rozjaśnia cienie. Powinnaś spróbować, bo nie tylko ja jestem z niego zadowolona, ale kilka moich koleżanek i siostra też smiling smiley
Na podkrążone oczy tylko ten krem \\\\\\\"krem - kotajl młodości Dermika Gold 24k\\\\\\\". Żadne inne nie radzą sobie z problemem podkrążonych oczu.

18 gru 2013 - 07:49
Z tego co wiem to z Flosleku są bardzo dobre kremy pod oczy i całkiem tanie.
28 gru 2013 - 13:46
Bardzo dobry kosmetyk na cienie pod oczami i spuchnięte oczy to Prestige Hyaluronic Repair, to są takie płatki żelowe, które nakłada się pod oczy. Ja mam problem z cieniami pod oczami i rewelacyjnie moje oczy wyglądają po tych płatkach, do tego te drobinki złota rozświetlają skórę i naprawdę wygląda się bardzo dobrze.
Można je kupić tutaj i ja kiedyś kupowałam w Rossmannie. Koszt ok. 7 zł za dwie sztuki więc nie jest jakiś bardzo duży, a nie trzeba ich stosować codziennie.
Maseczka, której używam, jak mam ciężki okres w pracy i mało sypiam:

Nakładam ją na wieczór i zawsze pomaga!!! Tak więc polecam!
04 mar 2014 - 16:09
ja nakładam maskę żelową, którą trzymam w lodówce, efekt jest smiling smiley no i korektor rozświetlający obowiązkowo.
12 mar 2014 - 12:48
Ja mogę polecić krem pod oczy z Dermiki i płatki kolagenowe (te już mam \'no name\')
21 mar 2014 - 10:21
Przetestowałam kolejne płatki, tym razem dla młodszej skóry pod oczami Prestige Cosmetics Active Lifting. Są delikatne, żelowe, przyjemnie chłodne i też sobie dobrze radzą z cieniami i delikatnie napinają skórę pod oczami.
22 mar 2014 - 21:58
Też z niej korzystam! Zwłaszcza teraz jak jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i niewiele śpię.
09 kwi 2014 - 14:08
Muszę wypróbować płatki zaproponowanę przez fairytales, ponieważ już od kilku osób słyszałam o ich skuteczności. Moje sińce co prawda nie są aż tak mocno widoczne, ale wiadomo, że dla własnego komfortu chciałabym się ich pozbyć.
30 kwi 2014 - 11:43
Torebki po zapażonej herbacie są ponoć bardzo skuteczne
30 kwi 2014 - 19:31
amanda_kos płatki są warte swojej ceny i od razu kup sobie tę maseczkę w płatku flizelinowym Exclusive Spa dla twarzy, bo jest też świetna, w wersji kolagenowej, razem z płatkami to kompletna pielęgnacja. Akurat te kosmetyki oba można kupić w rossmannie.
Miałam podobny problem i pomógł mi trochę krem pod oczy Larens [urodaemodia.pl] A druga sprawa - sama sobie jesteś winna. Nie bierz tyle na siebie i więcej odpoczynku, to worki same znikną. Zdrowie i Twoje dobre samopoczucie jest najważniejsze.
polecam relaksująca maseczka żelowa na oczy. Miałam podobny problem jak ty. W pracy dużo obowiązków, w domu dzieci i mąż i zostawało mało czasu na sen a rano budziłam się z podkrążonymi oczami. Kupiłam sobie w rossmanie taką właśnie maseczkę żelową za kilka złotych w promocji i pomogła. Polecam Ewa Schmitt, Bath & Spa, relaksująca maseczka żelowa Działa rewelacyjnie. Wieczorami po ciężkim dniu relaksuje się w ulubionym fotelu i daje odpocząć oczom. Ta maska, podobnie jak inne tego typu akcesoria, przynosi ulgę zmęczonym oczom i powiekom. Poprawia ukrwienie skóry pod oczami i sprawia, że pierwsze oznaki starzenia znikają raz dwa. Należy tylko pamiętać, żeby przechowywać ją w lodówce, z dala od wydzielających zapachy mięs i innych produktów - najlepiej szczelnie zamkniętą. Korzystam z mojego egzemplarza od kilku miesięcy i nic się z nim nie dzieje.
23 cze 2014 - 20:50
Też muszę koniecznie przetestować te płatki. Co do torebek po herbacie - ja nie widzę efektów.
30 cze 2014 - 18:56
Ja wkladalam łyzki do zamrazarki i rano przykladalam pomagalo ale nie na dlugosmiling smiley
30 lip 2014 - 09:14
Wydaję mi się, że taki sposób może tylko na chwilę zmiejszyć ewentualną opuchliznę pod oczami, ale raczej nie bardzo pomaga na podkrążone oczy.
31 lip 2014 - 13:51
Zimne okłady są pomocne na opuchliznę, tylko zazwyczaj rano nie mamy na to czasu. Polecam kupić żelową maskę na oczy, w ciągu dnia ją mrozić, a zakładać na noc. Oczywiście korektor pod oczy jest dla mnie niezastąpiony.
18 sie 2014 - 06:21
Ja też bym polecała taką maskę na oczy. Sama zakładam taką na noc i nie mam opuchniętych oczu. Dużo lepiej wygląda skóra pod oczami, nawet jak zapomnę założyć.
22 lip 2015 - 09:43
Oprócz zastosowania kremu proponuję też po prostu więcej spać i mnie korzystać z komputera oraz telewizji.
29 lip 2015 - 13:00
Większa ilość snu jest oczywiście bardzo ważna, tylko nie zawsze mamy na to wpływ.
09 gru 2015 - 11:50
Podkrążone oczy są objawem złego krążenia krwi. Przyczyną mogą być tu bezsenne noc, zbyt długa ilość czasu spędzana przy telewizorze lub komputerze. Naturalnym i dostępnym dla każdej z nas sposobem na walkę z podkrążonymi oczami są ćwiczenia oczu, które zminimalizują powstawanie worków pod oczami. Możemy je wykonywać wszędzie. Jednym z takich ćwiczeń jest ułożenie środkowych palców na skroniach w pobliżu łuków brwiowych a następnie delikatne uciskanie i odliczanie do dziesięciu lub ułożenie palców na górnej części oczodołów i masowanie skóry.
22 gru 2015 - 10:34
A stosowałyście kiedyś masło shea pod oczy? Polecam, świetnie rozświetla cienie.
22 gru 2015 - 21:56
Słyszałam kiedyś, że dobrym sposobem na pozbycie się efektu podkrążonych oczu jest maseczka z białek jajek kurzych. Należy ubić białka z jajek, a następnie trzymać sztywną pianę pod oczami przez około piętnaście minut. Później należy dokładnie spłukać zaschnięte białko. Ściągające właściwości jajka doprowadzą oczy do porządku. Dodatkowo białka zawierają witaminę B2, która poprawia krążenie. Przyłożenie do oczu okładu z zimnych przedmiotów na przykład łyżki zmniejszy obrzęk wokół oczu. Zimny materiał zwęża naczynia krwionośne.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: