NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Sposoby na podkrążone oczy

Wysłane przez WiecznieNiewysapana 
Re: Sposoby na podkrążone oczy
23 gru 2015 - 10:31
Pożądany efekt powinnyście osiągnąć po zabiegu zmniejszającym obrzęki wokół oczu, który podnosi powiekę i czyni oko bardziej wyrazistym. Przekonacie się same, że zwykły krem nie równa się z profesjonalnym zabiegiem np. w villa parku. Poza tym wysypiajcie winking smiley
08 sty 2016 - 07:51
Julia_Rom Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Pożądany efekt powinnyście osiągnąć po
> zabiegu zmniejszającym obrzęki wokół oczu,
> który podnosi powiekę i czyni oko bardziej
> wyrazistym. Przekonacie się same, że zwykły
> krem nie równa się z profesjonalnym zabiegiem
> np. w villa parku. Poza tym wysypiajcie winking smiley

Piszesz, że \"powinnyśmy osiągnąć\", czyli nie jest to do końca takie pewne. Uważam, że lepiej taki problem jak podkrążone oczy zniwelować szukając przyczyny. Jeśli dowiemy się co jest odpowiedzialne za wygląd naszych oczu to będziemy wiedziały jak się tego pozbyć. Często niedobór snu jest przyczyną, zbyt długie siedzenie przy komputerze, telewizorze i brak odpoczynku. Decydując się na zabiegi musimy być świadomi, że mogą nie przynieść oczekiwanego rezultatu albo mogą pojawić się różnego rodzaju problemy i widoczne blizny. Jeśli nie ma to związku z naszym zdrowiem to lepiej nie ingerować w organizm i to w tak widocznym miejscu. Można sobie poradzić z obrzękiem w inny sposób.
26 sty 2016 - 13:04
Koleżance na cienie pomógł ocet jabłkowy. Rozcieńcza go z wodą.
28 sty 2016 - 15:19
eforka Napisał(a):
> Koleżance na cienie pomógł ocet jabłkowy.
> Rozcieńcza go z wodą.

Taki ocet jabłkowy który stosuje się w kuchni? Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego sposobu ponieważ pierwszy raz o nim słyszę. W jakich proporcjach trzeba rozcieńczyć ocet jabłkowy? A później co z tą mieszanką. Trzyma się ją pod oczami czy tylko przemywa? Jeśli trzyma się namoczone waciki to przez jaki czas? Czy nie ma żadnych obaw jeśli mieszanka dostanie się do oka? Czy przygotowaną mieszankę można przechowywać przez kilka dni czy na każdy zabieg trzeba przygotowywać nową? Jeśli można przechowywać to w lodówce czy temperaturze pokojowej?
09 lut 2016 - 07:57
Może wypróbuj dobre naturalne kremy pod oczy. One potrafią zneutralizować efekt podkrążenia.
17 lut 2016 - 15:02
Ja kiedyś próbowałam tych okładów z kostek lodu, ale mam wrażliwe zatoki i od razu mnie zaczęły boleć. Teraz muszę wypróbować te okłady z kawy.
17 lut 2016 - 18:42
Ja robię okłady z torebek z herbatą. Dobrze się sprawdza smiling smiley
19 lut 2016 - 00:54
Alisija Napisał(a):
> Ja robię okłady z torebek z herbatą. Dobrze
> się sprawdza smiling smiley

W jaki sposób robisz te okłady? Czy są to już wykorzystane torebki po herbacie czy świeże? Zastanawiam się czy musi być to jakaś ziołowa herbata czy wystarczy czarna zwykła herbata? Czy saszetki mają być ciepłe czy zimne? Jak długo trzeba trzymać okłady z herbaty na oczach? Czy efekt widać od razu czy trzeba dłużej poczekać? Ostatnio widziałam sposób polegający na przykładaniu zimnych sztućca do oczu. Jednak myślę, że inne zimne przedmioty też będą się nadawały. Nawet kostki lodu się sprawdzą w tym przypadku.
19 mar 2016 - 09:44
Czasem nie ma za dużo czasu by cokolwiek zrobić z podkrążonymi oczami to w lecie np. można się poratować okularami przeciwsłonecznymi, np. jakieś ładne markowe z [www.okularowy.pl] , teraz są tam spore promocje, można wyhaczyć jakiś fajowy model smiling smiley
21 mar 2016 - 20:17
Ja stosuję pod oczy olej kokosowy oraz masło shea. A rano krem z olejkiem arganowym.
24 mar 2016 - 11:27
Jest wiele naturalnych sposobów na podpuchnięte oczy. Nie trzeba koniecznie używać środków z drogerii. Ostatnio tutaj [blogstyle.pl] przeczytałam porady,jak poradzić sobie z opuchlizną oczu domowymi sposobami. Zastosowałam plasterki zielonego ogórka i bardzo mi to pomogło. Może i Wy spróbujecie?
01 kwi 2016 - 12:42
No właśnie, mój odwieczny problem to właśnie podkrążone oczy. Płatki są fajne, ale na długo nie starczają...Zimnem też nie radzę przykładać, bo to albo zatoki będą boleć albo popękają naczynka na twarzy. Piłam swego czasu ocet jabłkowy, nie wiem czy zauważyłam różnicę w podkrążonych oczach. Niestety ja nie znalazłam jeszcze idealnego dla mnie sposobu, żeby pod tym względem wyglądać lepiej..
21 kwi 2016 - 13:58
Zobacz sobie to [www.vichy.pl] . Z opisu wynika , że balsam jest przeznaczony właśnie dla osób z podkrążonymi oczami. Vichy to fajna marka, myślę, że to może zadziałać
12 maj 2016 - 12:15
Polecam krem z witamina K od Pharmaceris- on likwiduje zasinienia.
20 maj 2016 - 10:11
gdybyście chcieli znać przyczyny cieni pod oczami, to łapcie [kobietolog.pl] takie cienie mogą świadczyć też o jakichś dolegliwościach.
30 maj 2016 - 12:28
przede wszystkim sen. i odżywczy krem.
07 cze 2016 - 13:08
Ja gdy jestem zmęczona staram się wieczorami kłaść plastry ogórka na oczy. Jeżeli rano widać zmęczenie i mam podkrążone oczy, stosuje odpowiedni kolektor.
01 sie 2016 - 11:23
Masło shea bardz dobrze nawilża skórę pod oczami, dzięki czemu wygląda dużo lepiej. Tylko radziłabym je nakładać na noc.
01 sie 2016 - 12:30
A to koniecznie! Masło shea jest bardzo odżywcze.
30 sie 2016 - 11:48
Mnie udało się pozbyć cieni pod oczami dzięki lekturze tego artykułu [www.caffebabka.pl]. Wcześniej tuszowałam korektorem, pudrem, niestety mało skutecznie. Cienie miałam od kiedy pamiętam, nie mogłam jednoznacznie określić przyczyny ich powstania. Ważne, że teraz jest o wiele lepiej smiling smiley
01 pa 2016 - 22:43
kremy, żele chłodzące, wysypianie się!
27 pa 2016 - 10:03
Tak jak moja matka i babka tak i ja odziedziczyłam bardzo mocne zasinienia i bruzdy pod oczami. Od lat próbuję z tym walczyć najróżniejszymi kremami, nakładami itd. Nawet chciałam się upewnić czy to nie jest efekt moich problemów zdrowotnych albo zmęczenia. Jestem zdrowa jak ryba, śpię po 8 godzin dziennie, taka jest moja uroda, a żadne kosmetyki nawet nie minimalizują tych okropnych cieni. Zastanawiam się nad zabiegiem w gabinecie medycyny estetycznej, ktoś, coś doradzi?

http://www.manufakturapiekna.pl/medycyna-estetyczna-oferta-zabiegi-redukujace-zmarszczki-mimiczne/
sposoby na podkrążone oczy
27 pa 2016 - 10:05
http://www.manufakturapiekna.pl/medycyna-estetyczna-oferta-zabiegi-redukujace-zmarszczki-mimiczne/

Tak jak moja matka i babka tak i ja odziedziczyłam bardzo mocne zasinienia i bruzdy pod oczami. Od lat próbuję z tym walczyć najróżniejszymi kremami, nakładami itd. Nawet chciałam się upewnić czy to nie jest efekt moich problemów zdrowotnych albo zmęczenia. Jestem zdrowa jak ryba, śpię po 8 godzin dziennie, taka jest moja uroda, a żadne kosmetyki nawet nie minimalizują tych okropnych cieni. Ktoś coś doradzi???
05 gru 2016 - 09:49
Kawa zamoczona w waciku i położona pod oczy skutecznie usuwa oznaki zmęczenia. Ja to czasami robie.
06 gru 2016 - 07:34
Ja trzymam się sprawdzonej metody-okładów z herbaty.
08 gru 2016 - 11:08
Czyli dość prosto i tradycyjnie? Ja jeszcze tak nie robiłam.
08 lip 2017 - 20:14
Zawsze można też rozważyć stosowanie takich kosmetyków jak kremy pod oczy. Obecnie można je dopasować idealnie według potrzeb. Z tego, co pamiętam, to duży wybór tego typu kremów od zawsze był w sieciach drogerii tak, jak ma to miejsce np. w Hebe: https://www.hebe.pl/dermokosmetyki/pielegnacja-twarzy.
06 pa 2017 - 07:49
Mi pomagają torebki po rumianku i kostki lodu
08 pa 2017 - 15:54
polecam odkład z zimnych łyżeczek smiling smiley

11 pa 2017 - 10:54
Generalnie można robić takei rzeczy doraźne, ale jeśli to dla kogoś naprawdę duży problem, to można zastosować karboksyterapię. Polega to na wprowadzaniu dwutlenka węgla pod skórę (wiem, brzmi strasznie, ale to metoda medyczna smiling smiley) - w dobrych salnach kosmetycznych można się umówić na taki zabieg. Szczegóły, wskazania i przeciwwskazania znajdziecie tu: [www.harmonia-studio.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: