NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Rozstępy, pomocy

Wysłane przez Alina 
Re: Rozstępy, pomocy
09 mar 2016 - 14:54
Ja po ciąży zdecydowałam się na terapię w gabinecie medycyny estetycznej. Uściślając - terapię laserową. Była bardzo skuteczna i dość efektownie \\\\\\\'wyplamiła\\\\\\\' wszelkie rozstępy. [kwel-med.pl]
Nie ukrywam, że wcześniej wróciłam do poprzedniej wagi, co było niejako koniecznością. Osobiście uważam, że właśnie tego typu leczenie, czy też zabieg, skutecznie zwalcza problem z rozstępami, głównie tymi, które pojawiają się po ciąży.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-05 07:51 przez Komonia.
16 mar 2016 - 12:22
Mi się też wydaje, że takie miejsca są bardzo fajne i dobrze w nich zajmują się rozstępami czy innymi problemami skórnymi. Ja akurat jestem bardzo wysoka i rozstępy miałam odkąd zaczęłam intensywnie rosnąć. Był to bardzo wstydliwy problem, tym bardziej, że oprócz tego, że miałam je na plecach to i bardzo widoczne rozstępy pojawiły się u Mnie na dekolcie.
Też korzystałam z usług kosmetologa, gdyż zależało mi na kompleksowym załatwieniu tego problemu. esteticenter.com/laseroterapia/usuwanie-rozstepow Jednak autorce wątku zalecam spokój. Nie martw się, tym bardziej, że w dzisiejszych czasach rozstępy nie stanowią jakiegoś strasznego problemy. Wystarczy znaleźć jedynie odpowiednie miejsce, gdzie kompleksowo się Tobą zajmą.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-21 09:08 przez PoloniaK.
01 kwi 2016 - 12:51
Hej, a czy endermologia to nie jest na cellulit czasami? Nie słyszałam, żeby pomagała na rozstępy...
15 kwi 2016 - 12:11
Bardzo ciekawy artykuł na temat leczenia cellulitu znalazłam na stronie: [beautyexpert.pl] Rozwiązanie innych problemów natury estetycznej również można tam znaleźć. smiling smiley
26 kwi 2016 - 13:49
Cellulitu i rozstępów się nigdy nie pozbędziesz - taka smutna prawda.
Nawet najdroższe i najlepsze zabiegi nie pomogą tak do końca, po jakimś czasie znowu wyjdą.
Bardzo często to nie tylko kwestia ruchu czy diety, ale genetyki.
A z genetyką nie da się walczyć w 100%.

Zostaje stosowanie kremów rozjaśniających i wyszczuplających/ujędrniających, co w połączeniu z dietą i ćwiczeniami na te partie ciała poprawi ich wygląd w sposób znaczny.
Większość kobiet cierpi na te przypadłości, to tylko w magazynach i po retuszu fotoszopem ich się nie ma.
Z tym da się żyć, nie chodzi się okrągły rok w stroju kąpielowym winking smiley
28 kwi 2016 - 10:07
Często jedynym sposobem na rozstępy jest zabieg. W inny sposób nie da się ich usunąć.
29 kwi 2016 - 10:29
próbowałam na prawdę mase różnych kremów mam trochę rozstępów na brzuchu (po ciąży) doszło nawet do tego że robiłam specjalne kremy na zamówienie, wydałam na to wszystko kupę pieniąchów i jedyne co osiągnęłam to to że trochę zbladły - czy to pomoc kremów czy po prostu czas? męczyłam się z tym 5 lat - rozstępy nadal są widoczne.
Wydaje mi się że nie ma żadnego skutecznego środka na to ;/ może jakies zabiegi laserowe? ale ja się cykam ;/ i już chyba wole nie iść - kostium jedno-częściowy i jakoś żyje...

09 maj 2016 - 11:55
Najskuteczniejsze z pewnością są zabiegi, ale to już jest duży koszt. Ja osobiście stosuję krem bio olic i jestem zadowolona.

25 maj 2016 - 19:54
Dobre efekty w niwelowaniu cellulitu i rozstępów daje nieinwazyjna metoda BODY HEALTH, jak ona wygląda to można poczytać na stronie [beautyandbio.pl]
08 cze 2016 - 06:25
Znam osoby, które na rozstępy stosują różne preparaty od prostych balsamów po mezoterapię i inne specjalistyczne zabiegi. Może warto się nad tym zastanowić i poprosić o radę specjalistę
21 lip 2016 - 17:40
ja używam kremu od mamas [mamas.com.pl] zawiera kolagen więc skóra jest bardziej jędrna i elastyczna i rozstępy są mniej widoczne, mają z tej linii jeszcze olejek
03 pa 2016 - 08:31
Zwalczanie rozstępów, to dość skomplikowany proces i nie ma jednej uniwersalnej reguły. To co jednej osobie dało rewelacyjne rezultaty, drugiej może przynieść znikome wyniki. Do problemu należy podejść kompleksowo tylko wówczas jest szansa na ich redukcję bądź całkowite pozbycie się.

18 pa 2016 - 08:14
Moja koleżanka stosowała kolagen i świetnie się sprawdził. Ja sama teraz dopiero \"brzuszek\" hoduję, ale z pewnością smarować będę. Nie umiem się doczekać aż zobaczę kruszynę na usg prenatalne warszawa <3
02 sty 2017 - 10:28
Endermologia nie jest zabiegiem jedynie na usuwanie cellulitu . Jesli mamy rozstępy to wyraźnie może zmniejszyć ich widoczność ponieważ ułatwia przepływ limfy w organizmie. ujędrnia skórę i tym samym sprawia,ze są o wiele mniej rzucające się w oczy. Nie ma zabiegu, ktory na stałe usunąłby rozstępy ale endermologia jest jednym ze skuteczniejszych w ich redukcji.

Poczytajcie sobie o niej tutaj
[new-life.com.pl]

Zabieg bardzo korzystnie wpływa na gładkość skóry.
09 sty 2017 - 10:24
Dla mnie na rozstępy dobry jest elancyl i wykonywanie masażu na sucho.
10 sty 2017 - 08:54
Nie można się nimi przejmować a ma je 90% kobiet i nawet mężczyzn winking smiley
22 maj 2017 - 08:23
Sposób walki z rozstępami w dużym stopniu uzależnony jest od indywidualnego przypadku, dlatego zawsze w pierwszej kolejności powinno się swój przypadek skonsultować ze specjalistą.

31 maj 2017 - 21:41
Ja miałam duży problem z rozstępami po tym jak mi szybko tyłek urosnął. I długo z nimi walczyłam ale nawet jak schudłam to nie pomogło i rozstępy dalej zostąły. Dopiero zabieg laserowy w [bodycareclinic.pl] pomógł mi się ich pozbyć i teraz po rozstępach zostały tylko małe ślady.
04 cze 2017 - 18:59
Oczywiście, że schudnięcie nie pomoże, bo rozstępy to zerwane sieci kolagenowe i elastynowe. Aby proces odwrócić to nawet kremy nie pomogą, konieczny jest zabieg laserem frakcyjnym, który jest wykonywany np. w warszawskim CM Arnica. Dzięki niemu skóra zostaje pobudzona do produkcji kolagenu i elastyny, z czasem zastępując uszkodzone części, nowymi i zdrowymi komórkami. Prosta metoda i niedroga, a skuteczna winking smiley
21 cze 2017 - 07:25
na pewno trzeba się zastanowić nad jakimś dobrym zabiegiem ale to wypadałoby z kimś skonsultować.
24 cze 2017 - 21:31
Dobrym sposobem na rozstępy jest zabieg PRX-T 33. Prosty, bezbolesny, bez igieł smiling smiley Myślę, że warto rozważyć takie rozwiązanie.
06 lip 2017 - 06:40
eh no dokładnie tak jest
21 pa 2017 - 06:48
Jeśli komuś bardzo przeszkadzają rozstępy to można pomyśleć o usunięciu ich laserem. W Vici Clinic w Krakowie mają świetny laser nieablacyjny ResurFX. Najlepsze efekty osiąga się po 3-5 zabiegach. Warto się wybrać i spróbować.
27 pa 2017 - 08:04
Nie wiem jak działa Mustela na powstałe już rozstępy, ale ja używałam ich kremu podczas ciąży i na szczęście nie mam żadnych! smiling smiley Sprawdź sobie w ofercie internetowej apteki Melissa, może są też jakieś kosmetyki, które rozjaśniają rozstępy.smiling smiley
04 lis 2017 - 13:46
Po ciąży miałam spore rozstępy na brzuchu i udach. Zdecydowałam się na serię zabiegów w gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej [gorlickakruk.pl]. Miałam już dwa zabiegi mezoterapii igłowej (Stretchcare) i przyznam, że widzę spore efekty. Przede mną jeszcze jeden taki zabieg. Sądzę, że efekt naprawdę wart jest swojej ceny.. winking smiley
11 gru 2017 - 13:42
ja na rozstępy zapisałam się do kliniki [www.mediartinstytut.pl] na peeling liftingujący, po całej serii zabiegów moje rozstępy są już niewidoczne z czego jestem bardzo zadowolona smiling smiley
17 gru 2017 - 16:35
Olej kokosowy
18 gru 2017 - 11:11
olej kokosowy czasami pomaga smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-18 11:12 przez minionek.
18 gru 2017 - 18:31
na rozstepy najlepszy bedzie laser [klinikamiracki.pl] zobacz sobie w klinice Miracki jak wyglada cos takiego, efekty sa super, do tego mila opieka fajne ceny
09 mar 2018 - 22:34
też mam niestety rozstępy. Jednak od jakiegoś czasu stosuję olejek Bio-Oil i wyglądają one o wiele lepiej. Pierwsze efekty zauważyłam po 2 tygodniach, a teraz mija 2 miesiące od pierwszego posmarowania i są one dużo bledsze i wygładzone. Warto spróbować tego preparatu zanim się wybierzemy na zabieg laserowy.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: