NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Rozstępy, pomocy

Wysłane przez Alina 
Re: Rozstępy, pomocy
18 gru 2017 - 11:11
olej kokosowy czasami pomaga smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-18 11:12 przez minionek.
18 gru 2017 - 18:31
na rozstepy najlepszy bedzie laser [klinikamiracki.pl] zobacz sobie w klinice Miracki jak wyglada cos takiego, efekty sa super, do tego mila opieka fajne ceny
09 mar 2018 - 22:34
też mam niestety rozstępy. Jednak od jakiegoś czasu stosuję olejek Bio-Oil i wyglądają one o wiele lepiej. Pierwsze efekty zauważyłam po 2 tygodniach, a teraz mija 2 miesiące od pierwszego posmarowania i są one dużo bledsze i wygładzone. Warto spróbować tego preparatu zanim się wybierzemy na zabieg laserowy.
14 mar 2018 - 13:20
Jakoś nie do końca wierzę w efekty zabiegów na usuwanie rozstępów. Nie dość, że kosztują więcej niż dobry krem, to jeszcze trzeba je regularnie powtarzać, bo kolagen dalej będzie się rozrywać i rozstępy będą się tworzyć. Chyba wolę pozostać przy takich kremach jak Mamas albo olejkach, a do tego dbać o dietę. U mnie rozstępy porobiły się od gwałtownego wzrostu i nabrania krągłości w wieku nastoletnim (wcześniej byłam jak patyczak) i do teraz się smaruję różnymi specyfikami, by utrzymać je w ryzach i dostarczyć im kolagenu. Fakt, nie są zbyt estetyczne, ale w sumie ich nie wywlekam na światło dzienne, więc tak naprawdę nikt o nich nie wie. Poza tym, dużo osób je ma, nawet takie niby mega szczupłe. Trzeba się po prostu nauczyć z nimi żyć i z tym, że ma się predyspozycje do ich występowania.
18 kwi 2018 - 13:22
Jeśli chcesz usunąć rozstępy ale jednocześnie wymodelować sylwetkę, poprawić napięcie skóry, zredukować cellulit i tkankę tłuszczową, to warto skorzystać z urządzenia BODY MASTER dostępnego w niektórych salonach kosmetycznych (ja polecam ten warszawski [salonalterego.pl] ). Zabieg polega na stymulacji ciała specjalnymi głowicami, próżniowo zasysającymi wybrany obszar skóry. Sugerowana liczba zabiegów Body Master dla osiągnięcia pełnych, zadowalających rezultatów, to średnio 6 sesji. Może skorzystasz?
24 kwi 2018 - 18:01
Myślę, że takich rzeczy warto poszukać w aptece. Na stronie [ktomalek.pl]
możesz sprawdzić sobie co obecnie oferują apteki i w jakich cenach.
25 kwi 2018 - 09:56
sprawdź sobie kremy w internetowej aptece Melissa, ja tam kupowałam i byłam zadowolona. smiling smiley smarowałam brzuch w ciąży i rozstępy się nie pojawiły, a te, które były już wcześniej nawet troszkę się rozjaśniły i są mniej widoczne
29 kwi 2018 - 21:55
Ja raczej bym ci polecała dobre treningi. Sama miałam spore rozstępy i dopiero po treningu częściowo zniknęły. Na womenshealth.pl o nich przeczytałam, polecam ci tam wejść
12 maj 2018 - 05:31
A używałyście kiedykolwiek kremów na rozstępy? Sama mam ogromny problem z rozstępami bo dość szybko przytyłam i pojawiły się na brzuchu, na boczkach, na biodrach... Wygląda to strasznie! Zastanawiam się jak z tym walczyć i chciałabym zacząć od jakiegoś kremu na rozstępy ale nie wiem co wybrać... Naprawdę warto zobaczyć: https://allegro.pl/kategoria/cialo-na-rozstepy-90404 duży wybór takich kremów na Allegro, ciężko na konkretny się zdecydować smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-14 15:12 przez olka33.
14 maj 2018 - 14:36
Ja borykam się z rostępami na piersiach sad smiley niedawno zaczęłam używać tego olejku [www.ambasadazdrowiaiurody.pl] pierwszy miesiąc za mną i powiem, że podchodziłam do niego sceptycznie jak do poprzednich specyfików, ale faktycznie widać poprawę gołym okiem, piersi stały się jędrnięjsze, skóra jakaś taka bardziej napięta, a rozstępy przede wszystkim zbladły smiling smiley jestem w szoku, że nie wpadłam na to, żeby poszukać czegoś naturalnego na bazie ziół. Jeszcze jeden plus fajnie rozluźnia mięśnie przed okresem smiling smiley
23 maj 2018 - 13:41
Ależ drogi!!! :O Ja stosowałam bio-oil ale już w ciąży i na szczęście nie porobiły mi się rozstępy na piersiach ale bałam się bo się mi powiększyły o jakieś 2-3 rozmiary

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-23 13:43 przez kaśka33.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: