NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Rozstępy, pomocy

Wysłane przez Alina 
Rozstępy, pomocy
14 lut 2013 - 21:36
Wiedziałam, że ciąża to okres ryzyka, ale nie sądziłam, że pozostawi po sobie aż takie rozstępy! Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Re: Rozstępy, pomocy
15 lut 2013 - 07:49
To zależy, jakie masz te rozstępy, czerwone czy białe (czyli świeże czy stare). Jedyną znana mi terapią, która jest skuteczna to głębokie nakłuwanie skóry z jednoczesnym poddgrzewaniem, czyli radiofrekwencja igłowa. I jedyną osobą, która to robi w Polsce jest dr Marek Wasiluk z Warszawy. Na jego blogu właśnie toczy się dyskusja na temat rozstępów. Pocyztaj: Rozstępy leczenie
12 mar 2013 - 12:44
Alina Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Wiedziałam, że ciąża to okres ryzyka, ale nie
> sądziłam, że pozostawi po sobie aż takie
> rozstępy! Macie jakieś doświadczenia w tej
> kwestii?

Zgadzam się z poprzedniczką ;-) Wszystko zależy od stopnia zaawansowania rozstępów. Usuwanie rozstępów na etapie początkowym, gdy mają jeszcze zabarwienie czerwone lub fioletowe, nie nastręcza tka wielu problemów, jak likwidacja rozstępów w ich późniejszym stadium – białawych i perłowych.

Na rozstępy istnieje wiele metod leczenia np.

Laser frakcyjny MOSAIC
Laser CO2 Frax
Peelingi chemiczne
Krioterapia
Kawitacja ultradźwiękowa
Mikrodermabrazja
Laser IPL
Biostymulacja laserowa
Ultradźwięki
Roll-Cit
Mezoterapia

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-12 12:45 przez Derma-Clinic.
13 mar 2013 - 13:35
No właśnie, metod jest mnóstwo, ale która tak naprawdę działa? Ilu specjalistów, tyle opinii winking smiley
14 mar 2013 - 11:31
Pati, w to że kawitacja, IPL czy ultradźwięki zlikwidują Ci rozstępy nie wierz. Dla mnie to jest zwykłe naciągactwo. Ja przetestowałam naprawdę wiele na sobie, bez efektu.
Jedyną w tej chwili skuteczną metodą jest frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa.
Nikt do tej pory nie usuwał starych, nawet dwudziestoletnich rozstępów tak skutecznie, jak dr Marek Wasiluk, który sam tę metodę opracował. Jeśli wierzyć temu, co pisze w swoim blogu, to nawet producent urządzenia nie jest świadomy tego, jak ono działa na rozstępy. Tutaj są przykładowe zdjęcia z zabiegu przed i po, z białymi rozstępami.
[www.marekwasiluk.pl]
Dla mnie bomba. Jestem na razie po pierwszym zabiegu i oczom nie wierzę. Oczywiście skóra jest na razie mocno czerwona, ale już widzę, że to działa
22 mar 2013 - 13:41
Alina Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Wiedziałam, że ciąża to okres ryzyka, ale nie
> sądziłam, że pozostawi po sobie aż takie
> rozstępy! Macie jakieś doświadczenia w tej
> kwestii?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 13:41 przez Derma-Clinic.
23 maj 2013 - 09:21
Są różne metody leczenia rozstępów - dermobrazja, mezoterapia, kwas witaminy A czy nutrokosmetyki. Więc na pewno warto się zorientować co oferują w tej kwestii dobre salony medycyny estetycznej.
27 maj 2013 - 10:37
Przede wszystkim warto jednak udać się na konsultację do doświadczonego lekarza. Podczas konsultacji lekarz ocenia stan skóry, przeprowadza również rzeczowy wywiad i zaleca odpowiedni zabieg ;-) Pamiętajcie to lekarz profesjonalista powinien zalecić leczenie, tego nie wybiera się samemu.

01 cze 2013 - 09:21
Ja na rozstępy stosowałam biokolagen AP Bioaktiv. juz po kilku dniach widziałam, że są mniejsze, a po dłuższym czasie kompletnie znikły. Polecam. Anna Pikura ma też klinikę u Nas w Krakowie. Spróbowałam ostatnio Oxyluxe i naprawdę jestem zadowolona.
16 lip 2013 - 12:12
Ja też zgadzam się z opinią, że najskuteczniejszą metodą walki z rozstępami jest frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa. Tylko to urządzenie jest w stanie dotrzeć na taką głębokość w skórze, na której umiejscowione są rozstępy. Żaden krem, żaden peeling, nawet laser nie może tam dotrzeć - a to podstawowy warunek, żeby coś z tym zrobić.
05 sty 2014 - 20:53
A czy korzystałyście może z jakiś kosmetyków na rozstępy? Co sądzicie np. o taki preparatach z apteki http://www.doz.pl/apteka/k528-Rozstepy - chcę pozbyć się rozstępów po ciąży; nie mam jakiś strasznych, ale bardziej komfortowo bym się czuła, gdybym miala je trochę mniejsze. Nie spodziewam się rewolucji po preparatach kosmetycznych na rozstępy, ale w ogole chcialam wiedzieć, które z nich mogą mieć zadawalającą skuteczność. Piszcie jeśli coś wiecie w tej kwestii.
AFRODYTA
24 sty 2014 - 19:15
POLECAM , [allegro.pl]
26 lut 2014 - 09:11
Hej dziewczyny
Wiecie co, mnie po ciąży na rozstępy nie wiele pomagało, a jeszcze przed porodem smarowałam się różnymi specyfikami, ba nawet w okładach z mała i oliwy spałam. Kotu się podobało, nie mogłam go od siebie odczepić, no ale ile można... Na szczeście już po porodzie koleżanka poleciła mi zabiegi w Q Institute, najtańsze w Warszawie. Efekty były rewelacyjne. Wiecie, w ciąży bałam się cokolwiek bardziej inwazyjnego z brzuchem robić, ale potem to już luz blues. Jeszcze kriolipoliza za 100 złotych z kartą VIP i znów jak człowiek wyglądam. Polecam Wam ten gabinet, robią cuda.
05 mar 2014 - 10:08
Kobietki! Nic nigdy nie usunie rozstępów nie dajcie się nabrac na cudowne zabiegi i innowacyjne kosmetyki. Wszystkie te sztuczki moga jedynie je pomóc zamaskować, nigdy zlikwidować. Tego się już nie cofnie sad smiley
10 mar 2014 - 09:47
Ja też polecam Q Institute i uważam, że to świetna sprawa jeśli ktoś nie widzi już ratunku. Moje rozstępy i cellulit były wielkie więc uważam, że dobrze zrobiłam iż się tam udałam. Polecam wszystkim.
11 mar 2014 - 14:50
A mi pomogl na rozstepy bardzo zabieg mezoterapii ktory zrobilam w klinice w Stargardzie Szczecinskim , tez wczesniej uzywalam kremowi i innych specyfikow, ale to slabo dawalo rade w usunieciu i rozstępow i cellulitu ...
12 mar 2014 - 12:47
Najbardziej skuteczne są oczywiście zabiegi, ale można też stosować kremy na rozstępy dla kobiet w ciąży, mogą troszkę pomóc
26 mar 2014 - 09:29
Moja siostra po narodzinach dziecka miała straszne rozstępy. Kremowała się niby jakimiś kremami przeciw rozstępom, ale i tak jej to nic nie dało. Poszła na zabieg laserowego usuwania rozstępów do [www.laserdelux.pl] . To dopiero pomogło jej zlikwidować rozstępy
09 kwi 2014 - 14:06
Akurat w przypadku ciąży trzeba się już intensywnie smarować w trakcie kremami specjalnie przeznaczonymi dla kobiet w ciąży. Po fakcie już ciężko jest niestety z tym walczyć, można jedynie troszkę zmniejszyć ich widoczność.
30 cze 2014 - 18:55
Witam, ja tez uwazam ze kremy nic nie dadza poniewaz mam sama roztepy po zgubieniu paru kilo i wszystkiego uzywalam olejkow kremow i nic.Jak bede miala wiecej kasy to pojde na te usuwanie lasertowesmiling smiley
07 lip 2014 - 20:32
sport i tylko sport, skakankę polecam!
18 sie 2014 - 06:42
Mi też wydaje się, że takie kremy i olejki to nic nie dadzą. Jeśli masz jeszcze świeże, to radziałabym zgłosić się szybko do jakiejś kliniki, bo im szybciej tym lepiej, łatwiej bedzie je usunąć.
09 gru 2014 - 12:34
Ja uważam że w kwestii rozstępów lepiej jest zapobiegać niż leżyć - lepiej, tzn. łatwiej i taniej.

Soczewki toryczne są najlepsze!
18 lut 2015 - 20:33
Mi w kwestii rozstępów pomógł po ciąży balsam efektima pharmacare. Mogę stwierdzić, że zawdzięczam mu teraz ładne ciało. Wrarunkiem działania jest regularność. Wiadomo, że od razu nie zauważymy całkowitej zmiany tylko stopniowo. Na początku ja np. od razu widziałam tylko to że skóra była mega wygładzona i miękka w dotyku.
JolaJa
19 lut 2015 - 13:10
Dziewczyny nie załamujcie się! Bo już widzę głosy, że nic nie pomoże itd. Ja jestem najlepszym przykładem na to, że pomoże! Byłam dwa miesiące temu na mikronakłuwaniu, możecie sobie poczytać tam na dole strony o tym zabiegu: [www.dayspa.bielsko.pl] i rozstępy są dużo dużo jaśniejsze! Dobrze, może od razu nie jest tak, że idealnie wszystko znika, ale to zależy jak ktoś ma niewielkie rozstępy to może mu znikną całkowicie! Polecam zrobić tak jak ja, a mianowicie wybrać się do salonu w okolicy i porozmawiać z kosmetyczką – taki zabieg to kilka stówek a może wam tak poprawić samopoczucie jak nic! Ja jestem szczęśliwa, bo zmiana jest duża i nie dajcie sobie wmówić, że nic już wam nie pomoże!
jajaja
20 lut 2015 - 08:29
Dziewczyny nie załamujcie się! Bo już widzę głosy, że nic nie pomoże itd. Ja jestem najlepszym przykładem na to, że pomoże! Byłam dwa miesiące temu na mikronakłuwaniu w Day Spa w Bielsku i rozstępy są dużo dużo jaśniejsze! Dobrze, może od razu nie jest tak, że idealnie wszystko znika, ale to zależy jak ktoś ma niewielkie rozstępy to może mu znikną całkowicie! Polecam zrobić tak jak ja, a mianowicie wybrać się do salonu w okolicy i porozmawiać z kosmetyczką – taki zabieg to kilka stówek a może wam tak poprawić samopoczucie jak nic! Ja jestem szczęśliwa, bo zmiana jest duża i nie dajcie sobie wmówić, że nic już wam nie pomoże!
08 lip 2015 - 13:52
Rozstępy czy cellulit to coś okropnego dla kobiety sad smiley Ja zastanawiam się nad tym zabiegiem medycyny estetycznej [www.imeso.pl] , podobno jest bardzo efektowny.
10 lip 2015 - 19:24
Ja natomiast zastanawiam się czy nie zastosować mikrodermabrazji na moje rozstępy. Wyczytałam na stronie [medycynapress.pl] że zabieg ten jest w stanie sobie z nimi poradzić, ale chciałam się Was zapytać o radę gdyż byłam przekonana, ze stosuje się ją tylko na twarz
15 wrz 2015 - 13:05
Ja w ciąży bardzo dużo się smarowałam a pomimo tego rozstępy się pojawiły, chociaż są małe. Teraz testuję sposoby opisane na stronie [medium.com] może coś i tobie pomoże.
03 gru 2015 - 15:19
To mam nadzieję, że w końcu wszystko zniknie
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: