NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

jak skutecznie oczyścić twarz ?

Wysłane przez iguana 
jak skutecznie oczyścić twarz ?
07 cze 2018 - 11:34
Jakich kosmetyków używacie do takiej codziennej pielęgnacji ? Chodzi mi tu przede wszystkim o produkty do demakijażu. Mój obecny tonik średnio się sprawdza a poza tym odkąd zaczęłam interesować się składem produktów to nie bardzo chcę go używać. Polecicie coś dobrego ?
Re: jak skutecznie oczyścić twarz ?
08 cze 2018 - 12:25
U mnie demakijaż to proces kilku-etapowy. Najpierw dokładnie myję buzię żelem, następnie usuwam resztki płyn micelarnym, a na sam koniec przemywam tonik. Potem serum i+ krem i gotowe winking smiley
08 cze 2018 - 14:57
Ja używam płynów micelarnych ale najważniejsze jest żeby zrobić to dokładnie ale i delikatnie aby nie naruszyć skóry. Dlatego sprawiłam sobie taką szczoteczkę do twarzy [www.al.to] i widzę niebotyczną różnicę. Skóra nie tylko jest idealnie czysta ale również delikatnie napięta i jędrna. Delikatnie masuje a skóra z dnia na dzień odzyskuje naturalny blask a przy tym jest idealnie czysta, zmywa całkowicie nawet naprawdę trwały makijaż smiling smiley Uwielbiam i polecam smiling smiley
08 cze 2018 - 15:06
Ja więcej używam \"ludowych\" sposobów. Przepis: biorę 2 małe łyżeczki sody, 0,5 soli morskiej, worki mydlane, 2 łyżeczki ciepłej wody. Potem rozcieram kołowymi ruchami po twarzy, czekam ze 5 minut, spłukuję wodą i wszystko. Ale to jest profilaktyczne czyszczenie. Chce sobie pójść do salonu kosmetycznego i przeprowadzić głęboke oczyszczenie.

\"Łatwe decyzje - trudne życie sad smiley . Trudne decyzje - łatwe życie grinning smiley\" - Jerzy Gregorek

Chcesz łatwe życie - podejmij trudną decyzję i kup pakiet treningowy: [www.igortreneronline.pl]
12 cze 2018 - 09:54
Ja już byłam i polecam zrobić to samo. Nie ma jak diagnoza profesjonalnej kosmetyczki. Zleciła mi mikrodermobrazję i jak się okazało taki zabieg był potrzebny mojej cerze. Po zabiegu dostałam zalecenia co dalszej pielęgnacji i nowy termin na wizytę kontrolną. Naprawdę trafiłam na znakomity salon kosmetyczny (http://www.goodtimedayspa.eu/w Poznaniu. Chyba zostanę ich stałą klientką.
13 cze 2018 - 17:13
iguana dobre kosmetyki to podstawa. Patrz przede wszystkim na te z naturalnym składem. Ja używam od lat produktów marki Eldan Cosmetics i polecam. Mają nawet całą serię produktów do demakijażu smiling smiley
17 cze 2018 - 15:59
o o Eldan Cosmetics już słyszałam ale sądziłam, ze to są kosmetyki przeznaczone tylko i wyłącznie dla kosmetyczek. Moja namawiała mnie ostatnio na zabieg oczysczający z ich wykorzystaniem, wybieram się pod koniec czerwca. To mówisz roxy, że mozna też prywatnie coś dla siebie kupić do użytku domowego ? Co konkretnego polecasz ?
19 cze 2018 - 05:06
iguana no pewnie, że można je też samodzielnie stosowac w domu smiling smiley są naturalne a przez to bezpieczne, nie powodują podrażnień czy alergii smiling smiley Jeśli chodzi o konkretny produkt do demakijażu to sporo zależy od tego jaki masz rodzaj skóry. Takim uniwersalnym produktem, który na pewno warto przetestować jest chociażby Sweet Tonic Lotion na bazie wody różanej. Skutecznie oczyszcza i fajnie, delikatnie ściąga.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: