NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Dieta

Wysłane przez szogun 
Re: Dieta
02 lis 2017 - 10:09
Ja nie stosuje konkretnej diety... biore taki blonnik [vitispharma.pl] i cwicze regularnie. Nie jem tez slodyczy smazonego i fast foodow i fajnie waga spada
04 lis 2017 - 09:06
A co z dietą dla dzieci i niemowląt? Wszystkim młodym mamom polecam takie rozwiązanie jak kurs dietetyki online. Warto zdecydować się na kurs Zasady żywienia dzieci, na którym poznacie najnowsze schematy sposobu żywienia niemowląt i dzieci przed 3. rokiem życia. To świetne przygotowanie do macierzyństwa. Kurs zakończony jest dyplomem specjalisty oraz zaświadczeniem MEN.
26 lis 2017 - 11:59
U mnie diety nie pomagają, a próbowałam już wielu możliwości. Mogę Wam za to polecić wczasy odchudzające w [folwarknapolwyspie.pl]. Zupełnie zmienili moje podejście do jedzenia oraz sportu. Schudłam 5 kg, a potem kontynuwałam dietę, a właściwie wyuczone tam nawyki juz w domu!
01 gru 2017 - 13:13
To w końcu dieta pomogła czy nie? Bo w gruncie rzeczy dieta to właśnie sposób odżywiania, czyli to, czego Cię nauczyli...
17 gru 2017 - 16:38
może ćwiczenia?
17 sty 2018 - 10:23
Mi pomógł blog [www.fitnesswomen.pl] ma on wiele ciekawych zagadnień na temat diety na rzeźbę, którą stosuje wiele osób. Warto wejść i poczytać trochę o tym
18 sty 2018 - 11:08
Wielu osobom pomaga rozmowa z dietetykiem,jego rady często są na wagę złota.Wielu z nich poleca zastąpienie jednego z posiłków zdrowym,,naturalnym sokiem owocowym lub owocowo-warzywnym.W obecnym natłoku produktów spożywczych trudno jest jednak znaleźć soki w 100% naturalne.Żeby mieć pewność,że trafimy na ten odpowiedni,warto zajrzeć na [www.sadywincenta.pl]
Znajdziemy tu spory wybór smaków,połączeń owocowo-warzywnych które na pewno każdemu zasmakują.Możemy wybierać wśród soku pomarańczowo-grejfrutowego,jabłkowo-gruszkowego, jabłkowo-żurawinowego,jabłkowo-burakowego i wielu innych.Ich soki są naturalne,bez dodatku cukru i wody.
19 sty 2018 - 13:03
Ja stosuję podczas diety suplementy, które ułatwiają mi zrzucanie kilogramów. Nie było to łatwe, dopóki nie kupiłam tego shakera > [promixx.com.pl] Jest naprawdę świetny dla tego typu składników, którego ostrze jest tak zaprojektowane, aby nie zepsuć integracji suplementów diety. Gładkość na jaką miksuje ten szejker jest najwyższa jaka może być.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: