NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Dieta

Wysłane przez szogun 
Dieta
16 kwi 2015 - 06:42
Któraś z Was próbowała takiej diety? jak tutaj [tomekg.myvi.net]
czy tutaj [www.youtube.com]

By zamienic dotychczasowe jedzenie na proponowane przez nich, mniej kaloryczne, a bardziej energetyczne?
Re: Dieta
22 maj 2015 - 21:50
Ja się po prostu staram dobrze odżywiaćsmiling smiley
18 pa 2015 - 19:33
Też nie podchodzę do kwestii odżywiania aż tak restyrkcyjnie. Mam dość sporą wiedzę na temat żywienia i to mi pomaga.
03 gru 2015 - 15:23
Czasami trzeba sobie też pozwolić na jakiś mały grzechsmiling smiley
13 gru 2015 - 12:43
Może zamiast diety lepiej nauczyć się jeść zdrowo. Lepiej by zdrowe odżywianie stało się codziennym nawykiem niż sporadycznie występowało w naszym życiu. Co z tego, że będziemy na diecie przez miesiąc albo dwa jak po tym okresie znowu wrócimy do złych nawyków i w naszym jadłospisie będą pojawiać się kaloryczne, tłuste potrawy. Dodatkowo nie od samej diety człowiek chudnie, potrzebne są do tego także ćwiczenia. Bez nich ciało stanie się obwisłe i mało atrakcyjne, a przecież nie na tym nam zależy.
22 gru 2015 - 10:33
markon Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czasami trzeba sobie też pozwolić na jakiś
> mały grzechsmiling smiley

Też tak uważam. Zresztą jeśli takie grzeszki nie zdażają nam się codziennie to nie ma w nich nic złego.
23 gru 2015 - 22:39
Oczywiście popieram to. Jeśli na co dzień stosujemy jakąś dietę, ćwiczymy regularnie to nie widzę, żadnego problemu by czasem zjeść coś z rzeczy zakazanych. To samo tyczy się treningu. Jeśli z jakiegoś ważnego powodu odpuścimy sobie jeden dzień to świat się nie zawali. Można nawet sobie ustalić jeden dzień w tygodniu w którym będziemy sobie pozwalać na zjedzenie czegoś słodkiego albo fast food. To już w zależności od indywidualnych upodobań i zachcianek. Nie możemy sobie cały czas wszystkiego odmawiać.
21 mar 2016 - 20:21
Moim zdaniem lepiej już sobie przygotować te słodycze i fast foody w trochę zdrowszej, domowej wersji. Wtedy aż tak sobie nie szkodzimy.
07 cze 2016 - 13:04
Dobrze jest wprowadzić do diety warzywa i owoce. Wybierz lepiej zdrowsze jedzenie na co dzień niż specjalną dietę. Pamiętaj o wyeliminowaniu słodyczy w jadłospisu i meeega tłustych potraw.
19 sie 2016 - 07:04
Hej smiling smiley Dietę najlepiej łączyć z ćwiczeniami smiling smiley Jeśli szukacie dobrej motywacji do ćwiczeń, to warto przeczytać ten artykuł:
http://fitciekawostki.pl/motywacja-cwiczen/. Interesujące rady, które warto wprowadzić w życie. Dowiecie się jak trenować i co jeść. A może lepiej skorzystać z pomocy trenera personalnego?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-19 07:05 przez amelia90.
19 wrz 2016 - 12:14
o to tak, żadna dieta nie da efektu, jeżeli nie dodamy do tego odpowiednią dawkę ruchu.
22 wrz 2016 - 13:00
hepski Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> o to tak, żadna dieta nie da efektu, jeżeli nie
> dodamy do tego odpowiednią dawkę ruchu.

Święta prawda! Nie ma co wierzyć w te cudowne rady, ja ze swojej strony polecam ograniczenie cukrów jak przy cukrzycy i dużą dawkę ruchu. Rower, bieganie czy ćwiczenia w domu. Jedyna dieta jaką mogę polecić to dieta antyrakowa, która zmniejsza zapadalność na tą groźną chorobę. Polecam tu odcinek Dzień Dobry TVN [dziendobry.tvn.pl], gdzie można się sporo dowiedzieć na ten temat.
Byłam np. na diecie Dukana i bardzo to źle się dla mnie skończyło...
18 lis 2016 - 08:10
Ja powinnam iśc na dietę bo znów mi się przytyło....
08 gru 2016 - 11:06
Dieta i jedzenie, które spożywamy powinno być przede wszystkim zdrowe i pożywne. Dobrym przykładem na to może być chociażby wybór zamiast kurczaka z ryżem kurczaka wędzonego, który jest zdecydowanie zdrowszy i posiada więcej dobrych dla nas składników odżywczych.
13 gru 2016 - 12:55
A ja zanim doszłam do tego, by zacząć wprowadzać jakąś dietę, postanowiłam dowiedzieć się o tym, czego mój organizm potrzebuje smiling smiley Wiadomo, że każdy organizm jest inny i każdy potrzebuje innej ilości minerałów i witamin smiling smiley Dlatego udałam się na poradę tutaj [twojcel.eu] - sprawdzą styl życia, funkcjonowanie organizmu i na tej podstawie ułożą odpowiedni plan działania tak, aby móc szybko zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się zdrowiem i piękną sylwetką smiling smiley
14 gru 2016 - 13:56
Kurde mi to dieta nie wychodzi, zawsze podjadam tongue sticking out smiley
15 gru 2016 - 10:02
Ja ćwicze i jestem na diecie i jakies tam efekty widzę, ale to nie jest to co bym chciała. A co do podjadania, to nie praktykuję. Jak się już zawezmę, to potrafię wytrwać w postanowieniu smiling smiley
20 gru 2016 - 15:03
Dodatkowo możecie zadbać o swoje zdrowie zamawiając specjalny catering do pracy smiling smiley [cateromarket.pl] - jeśli nie macie czasu na to, by zrobić sobie takie dania samodzielnie w domu, to skorzystajcie z tego miejsca, ono znajduje dla was okoliczne cateringi dietetyczne, z usług których możecie skorzystać smiling smiley
09 sty 2017 - 10:23
Ja chętnie skorzystałabym z takiego cateringu, nie mam za wiele czasu na przygotowywanie posiłków.
26 sty 2017 - 19:28
Witam, chciałam się podzielić z Wami moją metamorfozą. Rok temu zrozpaczona sobą trafiłam tutaj: [czapielskimlyn.pl], wrzucam bo jestem im mega, mega wdzięczna za to co dla mnie zrobili, a może i którejś z Was to pomoże. Na tym wyjeździe zaopiekowali się mną specjaliści, nauczyli mnie zdrowego odżywiania i dobrali odpowiedni dla mnie wysiłek fizyczny. Ja całe życie się odchudzałam i myślałam, że jestem w tym specjalistką! Widać nią nie byłam skoro nie potrafiłam poradzić sobie z tuszą. Dziś od tamtych dni mija rok, a ja mam prawie 30 kg mniej. Nie poddawajcie się dziewczyny, na prawdę się da! Tylko uwierzcie mi, że trzeba trafić do odpowiednich specjalistów!
30 sty 2017 - 09:53
Ja nie próbowałam , ale przyjaciółka poleciła mi taką stronkę [www.dfmedica.eu] . Patrząc na nią to sama wam mogę to polecić ;p
Myślę, że warto czegoś próbować jak to jest sprawdzone smiling smiley
01 lut 2017 - 12:54
Stosowanie diety to to samo co zdrowe odżywianie, jeśli oczywiście uwzględnisz w swojej diecie zdrowe produkty. Dlatego warto indywidualnie rozpisywać dietę według potrzeb. Dodatkowo stosować aktywność fizyczną. Można też wspomóc dietę suplementami linka avtivelab
02 lut 2017 - 15:10
Sama dieta nie pomorze, trzeba równolegle uprawiać sport, no może nie zaraz uprawiać, ale więcej się ruszać.
09 lut 2017 - 09:15
Ja jakoś nie jestem przekonana do tego, że te wszystkie cudowne diety działają. Udało mi się zrzucić 8 kg, ale poprzez ograniczenia liczby posiłków, ich rozplanowanie na cały dzień itd. Ogólnie bez wyrzeczeń i katowania się .
10 mar 2017 - 10:37
Nie jestem przekonany do diet, zwłaszcza tych z gatunku \"wybierz tę dietę i schudnij 10 kg w ciągu miesiąca\". Lepsze jest wykucie sobie stałych, systematycznych nawyków w żywieniu, które będziemy realizować nawet, gdy nasza waga spadnie na dobre. Przede wszystkich ruch - każde dnia staram się wygospodarować godzinę na przechadzkę, nawet jak dzień jest nie powiem do czego. Staram się też jeść posiłki o stałych porach, a etap nocnego podjadania zamknęłam na cztery spusty. Często widzę w różnych wpisach, że trzeba podczas odchudzania pić dużo wody. Oczywiście prawda, ale warto zainwestować trochę grosza w soki. Od siebie dorzucam jeszcze pierzgę - reguluje metabolizm i zawiera dużo witamin wzmacniających organizm. Dostałem ją w prezencie od kumpla, który ma hopla na punkcie zdrowego odżywiania. Stosuję ją już dwa miesiące i czuję po sobie efekty, może jeszcze nie w kilogramach na wadze, ale w lepszym śnie i dłużej zachowywanej koncentracji. Korzystam zazwyczaj ze sklepu internetowego - [www.jedzpij.pl]. Jakby ktoś był zainteresowany, może odwiedzić tę stronkę, jest dużo przydatnych informacji o właściwościach pierzgi.
14 mar 2017 - 18:39
Staram się zdrowo odżywiać, ograniczać tuczące, pieczone potrawy, ale uważam, że nie ma sensu katować się dietami. Lepiej wprowadzać zdrowe produkty w miejsce tych, które nam szkodzą. Wiecie, że np. olej rzepakowy jest bardzo zdrowy? Sama się zdziwiłam, gdy poczytałam o tym na blogu: [pokochajolejrzepakowy.eu] . W połączeniu z owocami morza, to samo zdrowie na talerzu.
14 mar 2017 - 19:55
Pieczone potrawy nie są niezdrowe. Ja też sporo zmieniłam już w swojej diecie.
11 kwi 2017 - 11:02
Ja staram się jeść więcej potraw gotowanych i wzbogaciłam dietę w warzywa i owoce, których do tej pory mało jadłam.
30 pa 2017 - 14:41
Znacznie wolę diety z runners-world.pl lub womenshealth.pl, bo mają tam je fajnie rozpisane, do indywidualnych potrzeb
31 pa 2017 - 06:18
Nie wiedziałam, że można u nich zakupić dietę. To ciekawe rozwiązanie, chociaż wolałabym korzystać z usług sprawdzonych dietetyków.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: