NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Skuteczne kremy przeciwzmarszczkowe

Wysłane przez roxy 
Skuteczne kremy przeciwzmarszczkowe
27 kwi 2018 - 06:58
Choć temat zmarszczek wydawał mi zawsze bardzo odległy to niestety czas przyznać, że trzeba zacząć stosować kosmetyki, które poradzą sobie z oznakami starzenia się skóry. Czytałam jakiś czas temu, że takie kremy z jadem węży żmii są bardzo skuteczne jeśli chodzi o wygładzanie zmarszczek czy głębokich bruzd widocznych na twarzy szy szyi. Dodatkowo mają działanie nawilżające i odżywiające. Macie jakieś doświadczenia z tymi produktami ?
Re: Skuteczne kremy przeciwzmarszczkowe
30 kwi 2018 - 17:53
Na zmarszczki mogę polecić zabieg [bodycareclinic.pl] który potrafi wyrównać skórę w każdym miejscu na twarzy dzięki ultradźwiękom. Jest on nie inwazyjny tak jak kremy i inne w miare naturalne sposoby a jest o wiele skuteczniejszy.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-30 17:54 przez prawniczka.
05 cze 2018 - 13:19
Ja mogę polecić serum COLLAGEN DEEP HYDRA SERUM marki Prael, jakiś czas temu otrzymałam zestaw tych kosmetyków od Cioci w prezencie i jestem z nich bardzo zadowolone. Skóra jest odżywiona i rozświetlona. Co prawda kosmetyki tej marki są dość drogie, ale warte swojej ceny, zdecydowanie.
06 cze 2018 - 11:15
Ja na szczęście nie mam problemu ze zmarszczkami na twarzy za to dłonie to moja prawdziwa zmora ;\\ jakby ktoś patrzył na nie same to dał by mi z 50 lat a mam nie całe 30. Ostatnio zaczełam kurację tym kremem [www.ambasadazdrowiaiurody.pl] poleciła mi go znajoma podobno dobrze regeneruje naskórek, nawilża i zapobiega przesuszeniu przyspiesza gojenie drobnych ran, czyni skórę miękką i jedwabistą. Do tego stymuluje produkcje kolagenu więc pokładam w nim wielkie nadzieje
06 cze 2018 - 13:21
Nie ma skutecznych. Niestety. To nieodwracalne.
12 cze 2018 - 09:15
Na wygładzenie zmarszczek wskazane są domowe maseczki chociaż warto też poddać się pillingowi w gabinecie kosmetycznym . Zalecam unikanie wody, która ma właściwości wysuszające skórę. Do porannego przemycia twarzy najlepiej wziąć specjalny żel, dokładniej oczyszcza skórę. I oczywiście dobrze dobrany krem przeciwzmarszczkowy. Niedawno poznałam kosmetyki Firmy Barwa i ich nowość, produkty serii PAUSE (https://sklep.barwa.com.pl/35-pause ) wspomagające w spłycaniu zmarszczek. Sprawdzają się świetnie, przynajmniej u mnie. Widzę efekty.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-12 09:20 przez Aila.
18 cze 2018 - 19:13
A probowałaś czegos od nich [www.ambasadazdrowiaiurody.pl] mają bardzo szeroki asortyment jeśli chodzi o kremy do twarzy, i co najlepsze one naprawde działają kojąco i regeneracyjnie na skore, aktualnie moim hitem jest krem ze ślimakiem od nich, to co on wyprawia z moja cera to cudeńko
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: