NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Skuteczne kremy przeciwzmarszczkowe

Wysłane przez roxy 
Skuteczne kremy przeciwzmarszczkowe
27 kwi 2018 - 06:58
Choć temat zmarszczek wydawał mi zawsze bardzo odległy to niestety czas przyznać, że trzeba zacząć stosować kosmetyki, które poradzą sobie z oznakami starzenia się skóry. Czytałam jakiś czas temu, że takie kremy z jadem węży żmii są bardzo skuteczne jeśli chodzi o wygładzanie zmarszczek czy głębokich bruzd widocznych na twarzy szy szyi. Dodatkowo mają działanie nawilżające i odżywiające. Macie jakieś doświadczenia z tymi produktami ?
Re: Skuteczne kremy przeciwzmarszczkowe
30 kwi 2018 - 17:53
Na zmarszczki mogę polecić zabieg [bodycareclinic.pl] który potrafi wyrównać skórę w każdym miejscu na twarzy dzięki ultradźwiękom. Jest on nie inwazyjny tak jak kremy i inne w miare naturalne sposoby a jest o wiele skuteczniejszy.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-30 17:54 przez prawniczka.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: