NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak odchudzić brzuch?

Wysłane przez ddst1gs 
Re: Jak odchudzić brzuch?
09 cze 2016 - 08:36
Polecam Wam wizytę w tym gabienecie - [www.aw-derma.pl] - po co męczyć się z jakimiś psuedo suplementami diety jak można po prostu wykonać zabieg, który pomoże nam zrzucić wagę?
22 cze 2016 - 12:11
Same ćwiczenia tutaj nie wystarczą, bardzo ważne jest dieta. Zdrowe, racjonalne odżywianie. Z takich ćwiczeń które stosuję na brzuch to mogę polecić zwlaszcza początkującym programy Natalii Gackiej, filmiki można znaleźć na youtube.
08 lip 2016 - 12:07
ja chodzę na fitness na zajęcia, gdzie ćwiczymy całe ciało. fajnie wszystko się równomiernie wysmukla smiling smiley
01 sie 2016 - 11:14
Bardzo fajne są zajęcia z pilatesu. One wysmuklają całe ciało.
01 sie 2016 - 12:21
A ja sądziłam, że tylko wzmacniają mięśnie. Pozwalają rozciągnąć poszczególne ich partie.
08 sie 2016 - 20:47
Ja się poddałam, ile bym nie ważyła brzuszek zawsze mi wystaje. Dzięki radom na [www.wygladajpieknie.pl] nauczyłam się go maskować. Nawet na plaży w to lato mi nie przeszkadzał, grunt to zdrowe podejście do problemu.
11 sie 2016 - 13:19
Na brzuszek to najlepsze chyba zajęcia fitness. Polecam zumbę.
01 pa 2016 - 22:43
najlepiej na silowni !!!
03 pa 2016 - 08:47
Wymodelowanie brzucha to nie jest prosty proces, odpowiednie ćwiczenia, właściwa dieta, trener personalny a mimo to nie zawsze uda nam się osiągnąć wymarzony rezultat. W uzasadnionych przypadkach warto rozważyć zabieg plastyki brzucha, zabieg ten zwłaszcza jest polecany kobietom po przebytej ciąży, zwłaszcza u tych które nie planują dalszego powiększanie potomstwa. Więcej na temat zabiegu znajdziecie na: [prowans.pl]. Zanim ktoś zdecyduje się na zabieg warto najpierw rozważyć niechirurgiczne metody, jednak należy tez wiedzieć, że chirurgia ma swoją alternatywę.
28 lis 2016 - 11:10
Chyba najlepiej połączyć trening z dobrą dietą. Ja zastanawiam się nad tym, aby zapisać się tutaj: [zdrofit.pl] - wiele możliwości, jeśli chodzi o treningi oraz możliwość trenowania pod okiem prawdziwych specjalistów.
28 lis 2016 - 11:20
Trening plus dieta to sposób na szczupłą sylwetę.
30 lis 2016 - 11:27
A próbowałyście może genodiety? Z tego co czytałam na DF Medica, to jest to naprawdę skuteczny sposób na zrzucenie wagi, więc warto spróbować. Moja znajoma kiedyś też coś o tej diecie mi wspominała, że faktycznie działa i do tego widać szybkie efekty.
30 lis 2016 - 12:23
myślę, że trzeba chudnąć z całego ciała, nie da się wybrać jednej części
31 pa 2017 - 11:46
Jeśli chodzi o plany to ja polecam te z menshealth.pl (menshealth.pl/atlas-cwiczen). Mąż je realizuje i widać efekty winking smiley
02 lis 2017 - 10:10
Nie da sie odchudzic stricte jednej czesci ciala..

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-30 08:40 przez paczusia.
28 sty 2018 - 11:10
najlepiej robic cwiczenia na brzuch jakas 6 weidera czy na miesnie skosne brzucha.. ja tez kiedys to robiloam ale w koncu zdecydowalam sie na zabieg [klinikamiracki.pl] lipotransferu tkanki tluszczowej z tym ze pobrali troche z brzucha i ud a wszczepili w piersi.. dzieki temu mialam dwa w jednym
05 lut 2018 - 11:00
W przypadku brzucha same ćwiczenia niewiele dadzą. Trzeba połączyć je z odpowiednią dietą.
[www.chichotkowo.pl]
14 mar 2018 - 13:57
Poza tym my, kobiety, musimy pogodzić się z tym, że nasza budowa ciała, a więc i brzucha, ma za zadanie ochraniać narządy płciowe, więc to norma, że więcej tłuszczyku gromadzi się przy brzuchu. Faktycznie najciężej jest go zrzucić, często nawet dieta i ćwiczenia nie dają 100% efektów. Np. ja nie mam problemów z używkami, nie pijam kawy, rzadko soki, nie jem zbyt dużych posiłków, bo ich nie mieszczę, mam problem z trawieniem laktozy i glutenu, więc też nie mogę jeść wszystkiego, a i tak nie mogłam zrzucić brzucha. Moim jedynym grzechem żywieniowym są tak naprawdę słodycze, a to i też nie wszystkie. Więc musiałam się pogodzić z tym, że bez rygorystycznej diety, której nie mogę się podjąć ze względu na niedobory żelaza i innych pierwiastków, oraz treningów godnych sportowców, nie pozbędę się go w 100%. A teraz jeszcze mam kontuzję, więc muszę się oszczędzać z ćwiczeniami.
16 mar 2018 - 12:05
Ja ogólnie jestem szczupła jednak mam problem z brzuszkiem ale jakoś nie umiem się zabrać za ćwiczenia.

Czujesz, że często stajesz się agresywny? Warto sięgnąć po pomoc.
Poradnia leczenia agresji warszawa
28 mar 2018 - 14:49
Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała jakieś suplementy spalające tłuszcz? Czytałam na blogu o odchudzaniu: [slim-express.pl], że są skuteczne. Jeżeli faktycznie odtruwają organizm i pomagają schudnąć, to ja się na nie zdecyduję. Chciałabym zrzucić do lata jakieś 10 kg.
30 mar 2018 - 21:44
Mi na brzuch pomogło bieganie. Na runners-world.pl mają kilka tekstów o tym, jak zacząć biegać
06 kwi 2018 - 12:58
Polecam środek cbd cannabigold. Bardzo dobrze wspiera odchudzanie.
11 kwi 2018 - 12:32
Brzuch schudnie, jak będziemy ćwiczyć całe ciało, czyli treningi ogólnorozwojowe są ok. Przede wszystkim trzeba jednak zadbać o dobrą dietę, wtedy najszybciej zrzucimy z brzucha.
12 kwi 2018 - 08:32
z samego brzucha nie da się schudnąć bez odpowiedniej diety, dorzuć jeszcze do tego ćwiczenia i szybko zauważysz efekty
13 kwi 2018 - 11:11
Mnie bardziej interesuje jak ujędrnić skórę na udach bo strasznie mam taką nie jedrną i chciałbym na lato trochę to zmienic bo wiadomo że będzie pełno okazji żeby się trochę odsłonić.
13 kwi 2018 - 20:12
natalia111 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> z samego brzucha nie da się schudnąć bez
> odpowiedniej diety, dorzuć jeszcze do tego
> ćwiczenia i szybko zauważysz efekty

Zgadzam się! Po 1: nie da się schudnąć z jednej partii ciała. Po 2: brzuch robi się w kuchni. I wszystko w tym temacie winking smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: