NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak odchudzić brzuch?

Wysłane przez ddst1gs 
Re: Jak odchudzić brzuch?
09 cze 2016 - 08:36
Polecam Wam wizytę w tym gabienecie - [www.aw-derma.pl] - po co męczyć się z jakimiś psuedo suplementami diety jak można po prostu wykonać zabieg, który pomoże nam zrzucić wagę?
22 cze 2016 - 12:11
Same ćwiczenia tutaj nie wystarczą, bardzo ważne jest dieta. Zdrowe, racjonalne odżywianie. Z takich ćwiczeń które stosuję na brzuch to mogę polecić zwlaszcza początkującym programy Natalii Gackiej, filmiki można znaleźć na youtube.
08 lip 2016 - 12:07
ja chodzę na fitness na zajęcia, gdzie ćwiczymy całe ciało. fajnie wszystko się równomiernie wysmukla smiling smiley
01 sie 2016 - 11:14
Bardzo fajne są zajęcia z pilatesu. One wysmuklają całe ciało.
01 sie 2016 - 12:21
A ja sądziłam, że tylko wzmacniają mięśnie. Pozwalają rozciągnąć poszczególne ich partie.
08 sie 2016 - 20:47
Ja się poddałam, ile bym nie ważyła brzuszek zawsze mi wystaje. Dzięki radom na [www.wygladajpieknie.pl] nauczyłam się go maskować. Nawet na plaży w to lato mi nie przeszkadzał, grunt to zdrowe podejście do problemu.
11 sie 2016 - 13:19
Na brzuszek to najlepsze chyba zajęcia fitness. Polecam zumbę.
01 pa 2016 - 22:43
najlepiej na silowni !!!
03 pa 2016 - 08:47
Wymodelowanie brzucha to nie jest prosty proces, odpowiednie ćwiczenia, właściwa dieta, trener personalny a mimo to nie zawsze uda nam się osiągnąć wymarzony rezultat. W uzasadnionych przypadkach warto rozważyć zabieg plastyki brzucha, zabieg ten zwłaszcza jest polecany kobietom po przebytej ciąży, zwłaszcza u tych które nie planują dalszego powiększanie potomstwa. Więcej na temat zabiegu znajdziecie na: [prowans.pl]. Zanim ktoś zdecyduje się na zabieg warto najpierw rozważyć niechirurgiczne metody, jednak należy tez wiedzieć, że chirurgia ma swoją alternatywę.
28 lis 2016 - 11:10
Chyba najlepiej połączyć trening z dobrą dietą. Ja zastanawiam się nad tym, aby zapisać się tutaj: [zdrofit.pl] - wiele możliwości, jeśli chodzi o treningi oraz możliwość trenowania pod okiem prawdziwych specjalistów.
28 lis 2016 - 11:20
Trening plus dieta to sposób na szczupłą sylwetę.
30 lis 2016 - 11:27
A próbowałyście może genodiety? Z tego co czytałam na DF Medica, to jest to naprawdę skuteczny sposób na zrzucenie wagi, więc warto spróbować. Moja znajoma kiedyś też coś o tej diecie mi wspominała, że faktycznie działa i do tego widać szybkie efekty.
30 lis 2016 - 12:23
myślę, że trzeba chudnąć z całego ciała, nie da się wybrać jednej części
31 pa 2017 - 11:46
Jeśli chodzi o plany to ja polecam te z menshealth.pl (menshealth.pl/atlas-cwiczen). Mąż je realizuje i widać efekty winking smiley
02 lis 2017 - 10:10
Nie da sie odchudzic stricte jednej czesci ciala.. mozesz poczytac sobie o blonniku [vitispharma.pl] ktory zmniejsza apetyt i ogranicza podjadanie. Do tego cwiczenia ale tez nie na sam brzuch ale wszystkie okoliczne miesnie...
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: