NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak odchudzić brzuch?

Wysłane przez ddst1gs 
Jak odchudzić brzuch?
10 mar 2015 - 17:46
Od pół roku przeprowadzam głęboką renowację swojego interfejsu. Zaliczyłam laser, krio, ultradźwięki. Najlepiej działa na mnie kriolipoliza. Zrobiłam sobie brzuch, ramiiona, uda. po pierwszych przylozeniahg w ciągu miesiąca, wlasiciwie poltorej,zeszło mi 5 cm w pasie, po 6 cm w udach i po niecałe 4 cm w ramionach. za jedno przyłożenie zapłaciłam niecałą stówę.w sumie sporo tych przylożeń miałam, bo jestetm z tych grubokościstych, z tendencją do obrastania tłuszczem. Zrobiłam 3 serie zabiegów. zeszłam z 42 na 38. jestem meeega szczęsliwa. siostra mi pozazadrościła ale z hajsem słabo u niej, więc pytam was czy gdzieś w warszawie jest może krio taniej? ale tak, żeby zabieg nie trwał 15 minut. Swoją krio robiłam w Q Institute w Alejach, nawet próbowałam negocjować stawkę ale twierdzą że są najtańsi w wawce i teraz pytanie, czy rzeczywiście, bo może jest gdizes taniej? w końcu spora konkurencja. Szukałam na necie ale tylko czas straciłam, więc uderzam do was, bo forum to najlepsze źródło informacji smiling smiley
Re: Jak odchudzić brzuch?
12 mar 2015 - 13:43
ja na brzuch stosuje ćwiczenia z MEL B, regularnie stosowane działają cuda smiling smiley)
17 mar 2015 - 17:47
Co sądzicie o odchudzaniu błonnikiem witalnym? Oczyszczenie organizmu jest bodajże niesamowite, ktoś stosował http://blonnikpokarmowy.info/
15 kwi 2015 - 08:43
Aby schudnąć z brzucha trzeba przede wszystkim dużo się ruszać - najlepiej wykonywać ćwiczenia aerobowe (bieganie, rower, basen) przez co najmniej 35 minut dziennie, no a do tego zapomnieć o czekoladzie, słonych przekąskach i gazowanych, słodkich napojach smiling smiley

Buty taneczne muszą być wygodne i dopasowane, ale także modne
04 maj 2015 - 18:57
Co racja to racja ! Ja ostatnio ustaliłam świetne plany treningowe razem z My Fit Bro i daje to niesamowite rezultaty !
05 maj 2015 - 08:42
Zdecydowanie prawidłowa dieta i dużo ruchu - odchudzanie będzie zdrowsze, a i przy okazji pochłonie mniej środków finansowych
13 maj 2015 - 15:45
Ja myślę że zdrowa żywność to przede wszystkim, ostatnio wyczytałam dość sporo na [www.jemiwiem.pl] gdzie opisują na tym blogu jak się idealnie zdrowo odżywiać !
15 maj 2015 - 06:17
A jak się motywujecie? Ja zrobię jeden trening i parę dni jestem niedożycia.
17 maj 2015 - 17:57
Hej ja stosuje diete i wspomagam sie suplementem i to naprawde daje dobre efekty , mysle ze w ten sposób chudnie sie o wiele szybciej niz stosujac sama diete tak jak to robilam wczesniej , jesli chodzi o brzuszek to tez od dawna mam oponke ktora najciezej jest mi zrzucic , jak narazie brzuch schudl mi tylko troche ale jestem dopiero miesiac na tej diecie z suplementem ,jesli chodzi o kilogramy to po miesiacu zrzucilam 4 kg wiec myśle ze to dobry wynik dla zainteresowanych [nplink.net]
18 maj 2015 - 15:05
Ja na początku próbowałam diety ale generalnie nic z tego nie wyszło. Podjadanie to moja zguba, no i nieregularne posiłki. A to tego siedząca praca. Koleżanka poleciła mi therm line fast i z nim pozbywam się nadprogramowych kilogramów. Jak narazie po 2 miesiącach prawie 5 kg mniej. Jest dobrze.
20 maj 2015 - 12:44
Robić 100 brzuszków dziennie i nie jeść nic po 18.
22 maj 2015 - 11:46
Witam,

proponowałabym więcej ruchu, jak koleżanka na górze już wspomniała. Mi plecy wysiadały od leżenia na ziemi i robienia brzuszków, udałam się do lekarza i kazał mi biegać i pływać, aby ich więcej nie obciążać. Oprócz tego dieta \\\\\\\'mniej żreć\\\\\\\' grinning smiley i rezygnacja ze słodkiego, alkoholu. Poza tym zainwestuj w dobre kosmetyki ujędrniające czy też wyszczuplające, jakies zabiegi na ciało, przykładowo mogę ci polecić kosmetyki SHIATSU Japoński rytuał wyszczuplająco-odmładzający na ciało z Farmona Professional - www.farmonaprofessional.pl, sama ich używam i jestem bardzo usatysfakcjonowana. Pozdrawiam

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-25 21:20 przez Clara_Oswald.
22 maj 2015 - 21:53
Nie da się odchudzić samego brzucha - to mitsmiling smiley
26 maj 2015 - 07:09
dokładnie nie ma czegoś takiego jak miejscowe odchudzanie dieta i cwiczenia a samo wszystko zejdzie jak trzeba

02 cze 2015 - 07:29
Czasami nie zejdzie.
22 lip 2015 - 09:38
Nie no trzeba trochę ćwiczyć, bo bez ruchu to nie ma szans, by się coś udało.
29 lip 2015 - 13:00
Najtrudniej jest chyba spalić tłuszczyk z brzucha niestety.
29 lip 2015 - 13:09
same ćwiczenia niestety nic nie dadzą najważniejsza jest dieta = 80% sukcesu, cwiczenia to po prostu modelowanie sylwetki

26 sie 2015 - 10:04
Mi niestety tak, ale podobno to zależy od typu sylwetki.
31 sie 2015 - 18:59
Niestety najtrudniej odchudzić brzuch, zwłaszcza po ciąży. Przyzna mi rację każda mama, prawda? Właśnie dlatego warto zapoznać się z korzyściami z ćwiczeń w ciąży na portalu e-mama.tv. Dzięki nim dowiemy się, dlaczego należy dbać o siebie od pierwszych tygodni ciąży.
24 wrz 2015 - 13:07
Morefire ma rację. Dieta jest tu podstawą, a ćwiczenia to jednak dodatek.
03 gru 2015 - 15:20
Nie da się jednego miejsca odchudzić.
04 gru 2015 - 14:10
markon Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nie da się jednego miejsca odchudzić.

Może wyłącznie jednego nie, bo inne fragmenty ciała też ulegną zmianom. Ale na pewno jest możliwość odchudzenie jednego fragmentu ciała bardziej niż inne. Wystarczy odpowiednio dobrać ćwiczenia i poprawnie je wykonywać. O regularności już chyba nie trzeba wspominać. Powinno się wiedzieć, że regularność wykonywania jakichkolwiek czynności niesie ze sobą sukces. Jednak zredukowanie tkanki na brzuchu wymaga dużo pracy i wiele ćwiczeń, urozmaiconych ćwiczeń. W sieci masz możliwość poszukania odpowiednich dla siebie ćwiczeń pod względem upodobań jak i obecnej kondycji.
11 kwi 2016 - 11:25
Często wymodelowanie brzucha wymaga rygorystycznych diet, systematycznych ćwiczeń, tygodniami lub miesiącami wylewamy siódme poty na siłowni czy bieżni a efekt i tal jest daleki od ideału. Jeśli opisane metody zawiodą warto rozważyć zabiegi z zakresu medycyny estetycznej lipoliza, liposukcja, plastyka brzucha oczywiście im mniej inwazyjny zabieg tym lepiej jednak nie zawsze się tak da.

12 maj 2016 - 12:17
Mnie na płaski brzuch pomagają regularne ćwiczenia. Ale jestem systematyczna i nie odpuszczam.
14 maj 2016 - 18:06
A może ma któraś z Was sprawdzonego dietetyka w Warszawie?
18 maj 2016 - 11:20
Po prostu należy regularnie ćwiczyć i oczywiście odpowiednio odżywiać.
19 maj 2016 - 09:06
U mnie zdecydowanie brzuszki. Bezpośrednio może nie przyczynią się do odchudzenia brzucha, ale ćwicząc mięśnie spalasz tłuszcz i zastępujesz go zdrową tkanką. Dlatego ja nie chodzę na fitness, nie biegam. Już jakiś czas temu zorientowałam się, że najlepszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów to zamiana ich na mięśnie i ćwiczenia na siłowni [stacjanowagdynia.pl]. Takimi ćwiczeniami możesz zdziałać cuda i nie trzeba przy tym skakać 60 minut, wystarczy, że twój trening będzie dobrze zaplanowany i przemyślany. Zresztą udowodnione zostało, że najlepszym spalaczem tłuszczu są właśnie mięśnie smiling smiley Polecam też, jak już chodzicie, skorzystać z rady trenera i poćwiczyć też mięśnie kręgosłupa, bo tradycyjnymi ćwiczeniami w domu niewiele się da zrobić.
19 maj 2016 - 13:03
Tylko brzuszki mocno obciążają kręgosłup. Może lepiej jakiś fitness?
07 cze 2016 - 12:55
Dobrze mieć plan treningowy, bez tego odchudzanie jest bardzo trudne. Dobrze wykonywać treningi aerobowe, przestać jeść kaloryczne, tłuste posiłki. W necie jest dużo treningów online, więc warto poszukać na yt czegoś dla siebie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: