NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jaka henna?

Wysłane przez anaka 
Jaka henna?
16 lut 2015 - 09:42
Dziewczyny, robiłyście sobie kiedyś hennę na rzęsy i brwi? Ja właśnie mam taki zamiar, ale nie mam pojęcia, czy lepsza jest henna w żelu, czy henna proszkowa? Chodzi mi o wydajność, trwałość i łatwość aplikacji. Proszę o pomoc smiling smiley!
Re: Jaka henna?
25 lut 2015 - 10:19
Mi tam osobiście starcza tusz do rzęs. Bałabym się chyba, że henna mnie uczuli.
12 mar 2015 - 10:12
Moim ulubieńcem od dawna jest henna proszkowa anna hornung i ją mogę Ci polecić z czystym secem. W sumie to lepszej jeszcze nie miałam. U mnie nie wywołała żadnych reakcji alergicznych, a długo się trzyma, dzięki czemu oszczędzam czas na malowaniu rzęs rano tongue sticking out smiley
22 maj 2015 - 21:49
Jakoś nie mam do tego rodzaju produktów zbyt dużego zaufania.
02 cze 2015 - 07:24
też bym się raczej w to nie bawiłasmiling smiley
22 lip 2015 - 09:40
Ile średnio powinna trzymać henna? Jest wiele zakładów i opinii. Jedni mówią, że 2-3 miesiące, inni, że nawet pół roku. To jak jest?
26 sie 2015 - 13:59
bardziej 2 miesiące niż pół roku tongue sticking out smiley nie wiem jak z rzęsami ale na skórze jako tatuaż utrzymuje się z 2 tyg
24 wrz 2015 - 13:08
W ogóle nie zdecydowałabym się na hennę. Brwi podkreślam codziennie kredką, a rzęsy tuszem.
03 gru 2015 - 15:20
Henna jest chyba trochę śmiesznym rozwiązaniem.
17 lut 2016 - 18:50
Dlaczego? Ja używam henny od dawna i jestem bardzo zadowolona. Mam naturalnie podkreślone oczy i nie muszę się martwić smiling smiley
19 lut 2016 - 00:49
Nie mam doświadczenia ze stosowaniem henny. Czy za każdym razem chodzicie do kosmetyczki czy robicie sobie hennę same? Jak długo trzyma się taka henna? Mam jeszcze jedno pytanie. Chyba najważniejsze. Najbardziej mnie trapiące. Co w przypadku, gdy krzywo sobie pomaluję rzęsy albo brwi i henna zostanie na skórze? Da się jakoś zaradzić w takiej sytuacji czy trzeba się męczyć i chodzić z taką plamą na skórze? W przypadku blondynek lepiej wybrać brązową hennę czy czarna spisuje się lepiej? Chciałabym spróbować, ale boję się, że będzie wyglądało to nienaturalnie.
22 lut 2016 - 09:22
markon Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Henna jest chyba trochę śmiesznym rozwiązaniem.

Dlaczego tak uważasz? Wraz z koleżanką z portalu [sumiennyksiegowy.pl] zawsze stosujemy i nie słyszałam jeszcze takiej opinii
23 lut 2016 - 13:44
henna jest dobrym rozwiązaniem, jeśli chce się poprawić wygląd swojej twarzy, ale największym problemem jest dopasowanie koloru.
jak wyjdzie za ciemny to będzie źle wyglądało, jak za jasny - jeszcze gorzej.
jest to doskonała alternatywa dla popularnych obecnie cieni do brwi, jeżeli mamy dość codziennego nakładania go.
23 lut 2016 - 16:15
wg mnie nie ma różnicy w efekcie na brwiach. Odkąd sięgam pamięcią, używam henny Delia - tej zwykłej w proszku [drogeria.pl]
24 lut 2016 - 17:19
yulecca Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> henna jest dobrym rozwiązaniem, jeśli chce się
> poprawić wygląd swojej twarzy, ale największym
> problemem jest dopasowanie koloru.
> jak wyjdzie za ciemny to będzie źle wyglądało,
> jak za jasny - jeszcze gorzej.
> jest to doskonała alternatywa dla popularnych
> obecnie cieni do brwi, jeżeli mamy dość
> codziennego nakładania go.

I w jaki sposób najlepiej dobrać odpowiedni dla nas kolor henny? Skąd wiadomo ile czasu trzymać ją na rzęsach i brwiach. Przecież każda z nas ma inne pod względem grubości i chłonności rzęsy i brwi. Jeden z nas łatwo przyswajają kolor, a drugie gorzej. Co w przypadku jak źle dobierzemy kolor? Czy jeszcze tego samego dnia możemy nałożyć ponownie mieszankę i robić zabieg po raz drugi? Zastanawiam się, czy nie będzie miało to negatywnego wpływu na brwi i rzęsy. Chodzi o to by nie zaczęły później wypadać i łamać się.
18 maj 2016 - 11:32
Wypadać raczej nie ale mogą się zrobić jaśniejsze.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: