NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

masaż

Wysłane przez teresa15 
masaż
06 lut 2018 - 10:24
A co byś powiedziała na masaż podciśnieniowy , i w tym temacie bardzo polecam firmę [www.mrotex.com]
Re: masaż
21 lut 2018 - 14:12
Nie wiem jaki to masaż, ja miałam tylko takie medyczne, które wykonuje fizjoterapeuta w ramach rehabilitacji w [cmsf.pl] i powiem że nie dość że to przyjemne to jeszcze bardzo skuteczne, na ból kręgosłupa pomaga natychmiast
27 lut 2018 - 14:31
Mąż kiedyś czytał o tym na menshealth.pl, ale ja nie jestem jakoś przekonana :/
21 kwi 2018 - 12:22
Mi wystarczy dobry masaż całego ciała zrobiony przez profesjonalną masażystkę z salonu Spa [www.goodtimedayspa.eu] i czuję, że jestem odprężona.
24 kwi 2018 - 10:10
Masaż to świetna forma relaksu jak dla mnie, uwielbiam! smiling smiley
06 maj 2018 - 22:48
Masaże są super! Uwielbiam je w każdej formie - zarówno te relaksujące, pielęgnujące ale też te od których chce się płakać tongue sticking out smiley Fizjoterapia to zarówno błogosławieństwo i przekleństwo. Bardzo dobre są masaże na celulit [bloker-cellulitu.pl] Polecam, bo ja mam po nich zauważalne efekty.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: