NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Depilacja laserowa w Toruniu

Wysłane przez W. Karolina 
Depilacja laserowa w Toruniu
08 lis 2017 - 14:14
Mam pytanie do dziewczyn, które zdecydowały się na depilacje laserową okolic bikini. Czy taki zabieg jest bardzo bolesny? Czy efekt jest trwały? Ile raz nalezy powtórzyć zabieg, by uzyskać zadowalający efekt? Gdzie w Toruniu można wykonac taki zabieg, w niekrępującej atmosferze, w przystępnej cenie?
Re: Depilacja laserowa w Toruniu
10 lis 2017 - 09:56
Depilacja laserowa może boleć, ale to zalezy od sprzętu jakim się ją wykonuje. Przy nowoczesnych aparatach, które od razu chłodzą skórę dyskomfort jest minimalny, porównywalny do tego jak przy depilacji woskiem czy depilatorem. Poza tym nie ma po tym większych podrażnień skóry. Owszem skóra bedzie lekko zaczerwieniona, ale to krotkotrwały efekt. Wyraznego dyskomfortu po zabiegu nie ma. Co do trwałości, to chyba jest najlepsza opcja, jak chcesz raz na zawsze pozbyć sie kłopotliwego owłosienia.
Re: Depilacja laserowa w Toruniu
10 lis 2017 - 14:59
Podobno sa jakies przewskazania do takich zabiegów, wiesz na ten temat coś więcej?
Re: Depilacja laserowa w Toruniu
13 lis 2017 - 10:25
Depilacja nie działa na siwe włosy, no i nie można takich zabiegów robić na chorą skóre albo jak jesteś w ciązy. Jak pójdziesz do kosmetyczki to wszystko dokładnie ci wyjaśni.
Re: Depilacja laserowa w Toruniu
13 lis 2017 - 14:28
Przeciwwskazań do tego typu zabiegów jest całkiem sporo, ale jak jesteś zdrowa i nie jesteś w ciązy to spokojnie możesz na taki zabieg się wybrać. Zwykle to nie jest pojedynczy zabieg tylko seria kilku zabiegów, minimum trzech, co pozwala osiągnąć najlepszy efekt. Jesli chodzi o Toruń, to nowoczesny sprzet do depilacji laserowej mają w klinice Endomed. Głowica urzadzenia wyposażona jest w dodatkowy aparat, który schładza skórę w czasie zabiegu, dzięki czemu pieczenie skóry nie jest mocno odczuwalne. Pamiętaj tylko, żeby przed samym zabiegiem dokładnie się nie depilować, nie stosować kremów depilujących itd. Zresztą w każdym gabinecie kosmetycznym dokładnie poinstruują Cię, jak musisz przygotować się do depilacji
Re: Depilacja laserowa w Toruniu
14 lis 2017 - 10:33
Zachęcam was wszystkie do takich zabiegów. Dokładnie wydepilowana dziewczyna zyskuje +5 do atrakcyjnoścismiling smiley
Re: Depilacja laserowa w Toruniu
14 lis 2017 - 14:23
a przez ile czasu przed zabiegiem nie moge się depilowac i ile trwa sam zabieg?
Re: Depilacja laserowa w Toruniu
15 lis 2017 - 09:57
Zabieg trwa kilka-kilkanaście minut, w zależności od wielkości depilowanego obszaru. Co do przygotowania do depilacji, to nie powinnaś się golić jakieś 3-4 tygodnie przed zabiegiem. Zresztą jak interesują Cię dokładne wytyczne, to zajrzyj sobie do serwisu [endomed.net.pl] gdzie wszystko zostało dokładnie wyjaśnione i opisane. Jesli zalezy Ci na osiągnieciu trwałego efektu to na razie niczego lepszego od depilacji laserowej nie wymyslono. Ważne tylko, żeby zabieg robił ktos, kto się na tym zna i żeby wykonywać go nowoczesnym sprzętem.
Re: Depilacja laserowa w Toruniu
15 lis 2017 - 14:26
Super, dzięki za linka. Już w zasadzie wszystko wiem. Pozostaje zapisać się na sam zabieg. Mam nadzieje, że chłopak doceni moje poświęcenie smiling smiley
Re: Depilacja laserowa w Toruniu
14 gru 2017 - 13:14
to jest dobre rozwiązanie, zabieg jest trwały i skuteczny
Premie
Re: Depilacja laserowa w Toruniu
16 mar 2018 - 11:03
Korzystam z depilacji laserowej w Laser Delux i jestem bardzo zadowolona z zabiegów. Swoja przygodę z depilacją laserową zaczęłam od bikini po 2 zabiegach efekty są naprawdę świetne. Bardzo polecam! [www.laserdelux.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: