NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

koloryzacja włosów

Wysłane przez bajbula 
koloryzacja włosów
04 lip 2017 - 20:28
nie wydaje się Wam że farbowanie włosów zrobiło się modne? wydaje mi się że o wiele więcej kobiet teraz farbuje włosy i o wiele wcześniej zaczyna, ja farbowałam włosy pierwszy raz jak miałam raptem 15 lat, teraz moja córka ma 14 i też już chce kolorowe pasemka
Re: koloryzacja włosów
06 lip 2017 - 06:38
Może nie modna, ale kobiety chcą wyglądać lepiej więc korzystają z tego że jest koloryzacja włosów i to na coraz lepszych warunkach że tak powiem, teraz nawet nie trzeba farbować odrostów a są takie spraye do kamuflażu Magic Retouch, widziałaś?
17 gru 2017 - 16:44
Ja stawiam na naturalne.
02 sty 2018 - 18:18
Ja zaczynam siwieć i nie ma wyjścia jak tylko farbować. Tym bardziej, że farby nie są już tak szkodliwe dla włosów jak kiedyś. Ostatnio farbowałam włosy sama w domu, ale muszę iść do fryzjera, bo kolor nie jest taki jak powinien. Mam nadzieję, że w [studiocalypso.pl] w Piasecznie, uda się uzyskać mój wymarzony blond.
11 sty 2018 - 07:14
No to najlepiej u fryzjera. Sądzę, że on uzyska ten wymarzony blond.
25 kwi 2018 - 13:29
Ja mam 3 letnią przerwę w farbowaniu, obecnie mam w 100% własny kolor i znowu mnie kusi do farby... Zastanawiam się na jakimś sombre.
11 maj 2018 - 12:26
Sobre jest super, mega naturalnie wygląda, a przy tym można pomieszać dwa kolory - ciemny i jasny smiling smiley
08 cze 2018 - 12:29
zgadzam się. Długo miałam ciemne włosy, a teraz postawiłam na sobre i jestem bardzo zadowolona
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: