NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jaki krem nawilżający?

Wysłane przez jadwisia 
Jaki krem nawilżający?
24 cze 2017 - 14:31
Musze zacząć stosować krem nawilżający i za bardzo nie wiem, czym się kierować przy wyborze, a na rynku wybór jest dość spory. Czytałam no takim [www.iwostin.pl] , korzysta ktoś może? Co o nim sądzicie?
Re: Jaki krem nawilżający?
06 lip 2017 - 06:39
ja używam różnych zwykłych balsamów, ale regularnie
10 lip 2017 - 09:50
Mi się bardzo dobrze sprawdzają kremy z make me bio i z vianek mają dobry skład . Mogę powiedzieć że po 6 miesiącach od przerzucenia się na naturalną pielęgnację widzę ogromną różnicę w stanie mojej cery
25 lip 2017 - 11:32
ja używałam zawsze kremu nivea czyli właściwie standard tongue sticking out smiley ale teraz używam oleju kokosowego - i powiem że efekt taki sam, tylko nie ma tego uczucia jakby skóra przestawała oddychać

--
plecaki coolpack
27 lip 2017 - 10:21
jeśli chodzi o kremy nawilżające to moim zdaniem najlepszy jest Lancome Advanced Geniifique Yeux - nazwa jest kosmiczna i trudną ją spamiętać, ale krem jest po prostu wyborny. Zwłaszcza jak ktoś ma już pierwsze zmarszczki , bo od razu ma działanie ujędrniające i uelastyczniające smiling smiley Trochę kosztuje, ale opłaca się w niego zainwestować!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-27 10:22 przez rudadagusia.
22 sie 2017 - 14:05
Jak szukasz dobrego kremu to zerknij na kremy naturalne Eldan [www.eldancosmetics.pl] , wydaje mi się, że sprawdzi się taki krem idealnie do Twojej cery. Kremy z różnym składem, kojące, nawilżające.
25 sie 2017 - 11:21
ja sobie chwalę kremy nawilżające z biodermy, ale wiadomo, każdy musi wypróbować kilka kosmetyków, które będą dla niego odpowiednie
31 sie 2017 - 12:41
Świetnie nawilżają maseczki Play Skin. Ja kupiłam sobie ten zestaw 5 sztuk. Stosowałam je przez 5 tygodni (jedną na tydzień) i skórę na buzi mam nie do poznania. Świetnie nawilżoną, gładką, tak nawet jakby mniej zmarszczek było. Bardzo jestem zadowolona z efektu smiling smiley Teraz zrobię sobie z 2-3 tyg przerwy i znów zaczynam winking smiley
04 pa 2017 - 16:24
Ja uwielbiam kosmetyki naturalne, bardzo fajnie nawilża krem różany BioetiQ [bioetiq.com] i jest bardzo lekki i szybko się wchłania. Testowałam też dermokosmetyki, ale niestety u mnie nie przynosiły efektów.
31 pa 2017 - 11:48
Poszukaj może jakiegoś rankingu na stronach pokroju womenshealth.pl, ja tak najczęściej wybieram kosmetyki
06 lis 2017 - 14:27
Na pewno warto używać kosmetyków naturalnych. Wiem, co mówię - sama zmieniłam produkty do pielęgnacji skóry i jestem bardzo zadowolona z efektów. Rzuć okiem na kosmetyki marki Nacomi, są to kosmetyki naturalne: [puderek.com.pl]. Zakupisz je w drogerii online Puderek. Jestem pewna, że uda Ci się wybrać dobry naturalny krem do twarzy.
01 gru 2017 - 13:10
Ja nie lubię w takich drogeriach kupować. Tam mają jednak sporo kosmetyków o nie najlepszym składzie.
01 gru 2017 - 13:16
mam delikatną skórę, więc mogę używać tylko aptecznych kosmetyków smiling smiley na szczęście mam już kilku faworytów w aptece Melissa. najlepiej u mnie działają produkty bioderma i dermedic
21 gru 2017 - 07:19
a może zamiast kremu nawilżającego warto by było wypróbować serum silnie skoncentrowane, które skutecznie poradzi sobie z odpowiednim nawodnieniem ? Ja ze swojej strony mogę polecić produkt z Eldan Cosmetics - Long Last Hydrating Booster. Ma dobry skład ( pantenol, bioami skóry, ektoina ). Ma fajną, lekką konsystencję. Ekoina skutecznie chroni i nawilża skórę.
16 sty 2018 - 12:19
Kupiłam krem marki Vianek i to był strzał w 10! Polecam!
19 sty 2018 - 10:05
Ja ostatnio jestem zakochana w kosmetykach z zieloną herbatą i rumiankiem z [sklep.elfa-pharm.pl]. Są wyjątkowo delikatne, nie podrażniają skóry i pięknie pachną. Cenowo również bardzo dobrze.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: