NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Pielęgnacja ciała podczas kąpieli

Wysłane przez Tekla 
Pielęgnacja ciała podczas kąpieli
08 maj 2017 - 20:52
Jak wygląda Wasza pielęgnacja ciała podczas kąpieli? Stosujecie coś ekstra, czy ograniczacie się do standardowych kosmetyków, płynów, żelów czy soli? I jak często stosujecie kąpiel. U mnie wygrywa z prysznicem gdzieś raz na dwa tygodnie.
Re: Pielęgnacja ciała podczas kąpieli
07 cze 2017 - 09:48
ja używam delikatnych kosmetyków do kąpieli, których głównym zadaniem jest przede wszystkim nawilżanie.
21 cze 2017 - 18:52
Stosuję żelo-płyny do kąpieli z Le Petit Marseillais - mają wyjątkowo fajne zapachy, np. kwiat wiśni [www.le-petit-marseillais.pl] - więc przyjemność jest podwójna smiling smiley
09 pa 2017 - 15:09
A ja ostatnio kupiłam z Bioetiq żel pod prysznic z bursztynem bałtyckim i jestem zachwycona. Myje, nawilża i peelinguje. Skóra jest miła w dotyku i gładka. Do tego żel jest bardzo wydajny i ładnie pachnie.
17 gru 2017 - 16:42
Szczotkowanie na sucho.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: