NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Depilacja woskami

Wysłane przez grazynka1125 
Depilacja woskami
10 lis 2012 - 11:32
Ostatnio znalazłam fajna ofertę wosków w tej hurtowni i musze wam powiedzieć, ze jestem bardzo zadowolona smiling smiley [fajnepaznokcie.pl] smiling smiley
anka
Re: Depilacja woskami
23 lis 2012 - 10:43
zawsze mnie przerażała depilacja woskiem :/
05 kwi 2016 - 10:18
Mnie też dlatego zdecydowałam się w depilacje laserową, miałam 3 serie depilacji i od 9 miesięcy mam święty spokój. Informacji na temat zabiegu szukałam na tej stronie: [beautyexpert.pl] z jej pomocą skonsultowałam się z chirurgiem, który pomógł mi rozwiać wątpliwości.
11 kwi 2016 - 16:02
jakim laserem miałaś wykonywane te zabiegi?

12 maj 2016 - 15:48
Zdecydowanie nie przepadam za depilacją woskiem. Raz tak próbowałam, efekt był marny, a bólu sporo, wolę jednak inne metody.
21 cze 2016 - 14:47
A u mnie wosk fajnie się sprawdza. Zarówno twardy (bikini, pachy), jak i miękki (nogi). Testowałam kilka depilatorów i żaden ze mną nie został dłużej, powędrowały w świat.
08 lip 2016 - 12:07
woskiem to tylko nogi, cała reszta za bardzo mnie boli sad smiley
12 pa 2016 - 09:12
A co myślicie na temat depilacji laserem diodowym? Koleżanka mnie namawia winking smiley Sama korzystała z oferty: [www.instytutluisa.pl]- nowoczesna metoda, bardzo bezpieczna i skuteczna. Myślicie, że warto? Nie chce mi się o chwilę golić i męczyć z wrastającymi włoskami... Wydaje mi się, że doskonałe rozwiązanie.
12 pa 2016 - 15:20
miałam kilka zabiegów laserem, ale po latach te włoski odrastają. Sam zabieg boli jak diabli. Wolę wosk winking smiley
08 lis 2016 - 14:57
No i jeszcze wąsik, sama go ogarniam plasterkami z Joanny [drogeria.pl]. Wcale nie boli, a skóra jest przyjemnie gładka smiling smiley
16 lis 2016 - 19:17
hmm no wąsik to spoko ale jeśli chodzi o inne partie ciała to wolę iść na zabieg do kosmetyczki. Czytałam ostatnio sporo o depilacji pastą cukrową. Robiła któraś z Was? Taki zabieg można wykonać w studio [easywaxing.pl] . Jest całkowicie bezbolesna i skuteczna. Pasta cukrowa nie podrażnia skóry, więc można nią wykonywac depilację delikatnych okolić np bikini. To naturalna i całkowicie bezpieczna metoda.
17 lis 2016 - 09:39
Wosku nie używam bo nie wyrywa mi włosów, chyba ich po prostu nie łapie...
Do depilacji bikini używam pasty cukrowej (nie boli aż tak mocno) do pach używam depilatora(z tym jest duuużo gorzej) a na nogi stosuję zwykłą golarkę, ponieważ ani wosk ani pasta ani depilator nie działa na te włochy

24 sty 2017 - 16:10
Jestem blondynką więc depilacja laserowa odpada. Odwiedziłam wiele salonów ale najbardziej byłam zadowolona z depilacji woskiem w [bodywaxstudio.pl] w Legionowie. Łatwo dojechać, nie trzeba się zapisywać z wyprzedzeniem. Panie wyspecjalizowane właśnie w takim zabiegu. Zajmują się wyłącznie tym i są naprawdę dobre.
03 pa 2017 - 14:01
Ja polecam depilację laserem. Byłam kilka lat temu na bikini i do tej pory mam spokój, nic mi nie odrosło. Byłam w gabinecie w Krakowie na Sławkowskiej i Pani dmuchała mi zimnym powietrzem, taką rurą jak od odkurzacza, pewnie dlatego zabieg był do zniesienia. Zastanawiam się nad pachami. W sumie jestem zadowolona z tamtego miejsca, widać że się znają.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: