NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Witamina D

Wysłane przez iguana 
Witamina D
03 kwi 2017 - 19:04
Witam, czy któraś z Was przyjmuje witaminę D? Tyle się ostatnio mówi o tym, ze powinno się ją suplementować w ziemie. A słyszałyście o witaminie D w sprayu? czy ktoś z Was próbował; [www.cefarm24.pl] jeśli któraś z Was stosowała te witaminę, bardzo proszę o opinie, jestem ciekawa.
Re: Witamina D
10 kwi 2017 - 09:53
My z siostra stosujemy Vitrum d3 od kilku miesięcy i zarówno ja, jak i ona widzimy poprawę. Od tego czesu chyba w ogole nie chorowałyśmy, no i słoneczko w kapsułkach przyjmowałysmy, nawet zimą
31 pa 2017 - 11:51
Ja nie próbowałam tego ale staram się dostarczać ją w naturalny sposób, najczęściej produktami, które są tutaj: womenshealth.pl/zdrowie/Witamina-D,7393,1
02 lis 2017 - 10:07
Ja przyjmuje caly czas.... kiedys czytalam ze nie ma potrzeby brac w lato bo slonce itd.. ale stosujac nawet kremy z filtrem zapobiega ie jej prawidlowemu wchlanianiu.. biore takie kapsulki [vitispharma.pl] i jestem zadowolona.. latwo sie je lyka sa w dobrej cenie i jak robilam poziom kontroli wit D w orgazmie to jest na odpowiednim poziomie
17 gru 2017 - 16:39
ja kupuję w kapsułkach.
29 sty 2018 - 11:35
Też biorę w tabletkach witaminę d [www.vigantoletten.pl] bo jestem w tzw grupie ryzyka , wiem jak szkodliwy dla zdrowia może być niedobór witaminy d dlatego biorę ją o tej porze roku profilaktycznie
05 lut 2018 - 11:01
witamina d znacznie uodparnia, moim zdaniem dobra suplementacja na jesień - zimę
[www.chichotkowo.pl]
06 lut 2018 - 12:48
Nie zażywam witaminy D, ale tez nie odczuwam jakiś negatywnych skutków. Widocznie nie mam niedoborów smiling smiley
07 lut 2018 - 09:55
Ja zażywam witaminę D od ponad miesiąca i zauważyłam dużą poprawę jeśli chodzi o skórę i włosy. Skóra jest mniej przesuszona, a włosy wypadają o połowę słabiej niż przedtem, więc jestem bardzo zadowolona.
26 lut 2018 - 08:17
Wiesz co ja akurat korzystam z kosmetyczki , mam swój zaufany salon już kilka lat i tylko tam chodzę a dokładniej mam na mysli [adarasalon.pl].
bardzo polecam bo ja jestem bardzo zadowolona
27 lut 2018 - 17:01
Ja kupuję zwykle vitrum d3 forte i to mi daje 2000 jednostek dziennie, co w naszej strefie klimatycznej jest całkiem sensowną dawką. Kapsułek szukam sobie zwykle przez tę stronę [ktomalek.pl] i rezerwuję je w najbliższej aptece.
10 kwi 2018 - 10:11
Też biorę vitrum d3, ale z dodatkiem wapnia. Polecam też magnez z dodatkiem cynku, również dobrze działa na włosy.
06 maj 2018 - 10:06
Tak, suplementuję się wit D, bo jak zobaczyam sowje wyniki to sie przeraziłam....megaponiżej normy. Warto, zreszrtą jak się dowiedziałam w aptece, to powinniśmy tą wit cały czas brać.
18 maj 2018 - 21:07
Na stronie [www.dlamojegodziecka.pl] jest wiele informacji o tym jakie powinniśmy stosować witaminy na pobudzenie potencji jeśli mamy z tym problemy
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: