NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Fundacja domów dziecka

Wysłane przez klauddynnka26 
Fundacja domów dziecka
04 lis 2016 - 15:07
Witam serdecznie,
To będzie krótkie zaproszenie o charakterze społecznym. Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat trochę z boku tematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w ramach której działam proponuje aktywistom społecznym udział w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To projekt doradczy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które planują działania związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, dotyczące kultury i sztuki, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne – wszystkich, którzy pracują za darmo na rzecz innych. Udział w zajęciach finansuje nasza fundacja. Tutaj więcej informacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Zjazdy prowadzone są na Jurze Krakowsko Częstochowskiej, niemniej noclegi i wyżywienie i bilety za transport także pokrywa nasza Fundacja.
Jeśli zainteresowany kandydat nie da rady przesłać swojej kandydatury w obecnej rundzie kursu, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się dwukrotnie każdego roku – wiosną i jesienią.
Serdecznie zapraszamy,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako komercyjnego marketingu – chodzi o akcję charytatywną dla wolontariuszy i działaczy społecznych.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: