NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter
Wygraj najnowszą książkę Izabeli Sowy!
22 wrz 2016 - 13:34
\"Tymczasem\" to powieść idealna na jesienne wieczory. Wystarczy wziąć ją do ręki, usiąść wygodnie w fotelu i zatopić się w lekturze. Już w kilka chwil, po pierwszych zdaniach poznamy główną bohaterkę, która ma ambitne plany, wielkie marzenia i problem z \"tymczasowością\" wybieranych rozwiązań. Na głowie kredyt, który coraz ciężej spłacać, długą listę zobowiązań, kapryśne klientki i poczucie braku sensu. Nagle rozpoczyna podróż i...odkrywa coś, co jej do tej pory umykało.

Przeczytaj, w jaki sposób Izabela Sowa pokazuje fałsz współczesnych wabików, pogoń za pieniędzmi, sławą, wielkim światem, jak łatwo wpaść w pułapkę fałszywych profitów i obiecanego sukcesu.

Wygraj jedną z trzech książek ufundowanych przez Wydawnictwo Znak. Napisz - czy żyjesz tymczasem, czy prawdziwie? Odpowiedź wyślij na adres konkurs@kobietapo30.pl

Zapraszamy!

[kobietapo30.pl]
[kobietapo30.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Co? Gdzie? Kiedy?