NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wygraj pobyt dla dwojga na Kaszubach

Wysłane przez monika8660 
Wygraj pobyt dla dwojga na Kaszubach
08 sie 2016 - 17:36
Znasz Kaszuby? Umiesz wymienić stolicę tego regionu? Nie? Nic dziwnego, za najważniejszy punkt uchodzi.... kilka miejscowości. W każdej z nich mieszkańcy utrzymują, że mieszkają w sercu Kaszub. Masz niebywałą okazję poznać wszystkie i odkryć niepowtarzalną atmosferę tego niesamowitego obszaru, bo zwyczajnie jest tu co zwiedzać i co robić: przy pogodzie i niepogodzie.

Weź udział w naszej zabawie i wygraj pobyt dla dwóch osób w Hotelu Bazuny na Kaszubach. Oprócz dwóch noclegów, wyżywienia, czekają Cię na miejscu atrakcje w sferze SPA i dodatkowe propozycje spędzenia wolnego czasu. Co musisz zrobić?

To proste: wystarczy, że wyślesz na adres konkurs@kobietapo30.pl zdjęcie z najlepszych wakacji i w 5 zdaniach uzasadnisz swój wybór. Zaskocz nas, spraw, że się wzruszymy, z niedowierzaniem przetrzemy oczy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Na odpowiedzi czekamy tylko do 22 sierpnia.

[kobietapo30.pl]
[kobietapo30.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: