NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wygraj 1 z 10 produktów do depilacji Velvetic

Wysłane przez monika8660 
Wygraj 1 z 10 produktów do depilacji Velvetic
23 cze 2016 - 07:01
[kobietapo30.pl]

Mamy lato. Piękną pogodę i okazję do pokazania ciała. Jednak zanim odsłonimy nogi, ramiona a na plaży znacznie więcej, warto zadbać o odpowiednią gładkość i perfekcyjny wygląd skóry. Łatwo napisać, trudniej zrobić. Wiele kobiet, nawet dzisiaj, w świecie, w którym nie brakuje metod depilacji, nie znosi usuwania włosów. Pytają: czy zawsze depilacja ciała musi być bolesna, nieprzyjemna i powtarzana zdecydowanie zbyt często?

Na szczęście nie. Na rynku dostępne są zestawy Velvetic, plastry z woskiem i kremy, które pozwalają usuwać niepożądane włoski z ciała i twarzy szybko, prosto i na zdecydowanie dłużej. Chcesz przekonać się, jak sprawdzają się te produkty w praktyce?

Weź udział w naszej zabawie. Proste zasady, jedno pytanie (dokończ zdanie: Mój sposób na udaną depilację...) i wielkie szanse na wygraną. Mamy do rozdania aż 10 zestawów produktów. Czekamy na Wasze odpowiedzi do 4 lipca do północy!
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: