NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jakiego koloru nie może zabraknąć w Twojej szafie?

Wysłane przez monika8660 
Jakiego koloru nie może zabraknąć w Twojej szafie?
04 maj 2016 - 19:43
Wiosna w pełni. Za rogiem czeka już lato. Zanim jednak przyjdzie, czas na odświeżenie garderoby. W każdej kobiecej szafie powinno znaleźć się miejsce na lekkie i bardzo twarzowe sukienki. Jeśli dodatkowo będą miały świetny krój oraz piękne kolory, mają szansę stać się najchętniej zakładanymi na co dzień i na specjalne okazje.

[kobietapo30.pl]

Chcesz wygrać sukienkę, która zachwyci? Wykonaną z najlepszych materiałów? Masz szansę! Weź udział w konkursie organizowanym na witrynie [kobietapo30.pl] i zgarnij sukienkę marki SOBORA. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: wskazać ulubione kolory, których nie może zabraknąć w Twojej szafie. Zapraszamy do zabawy!

Oprócz nagrody głównej czekają dwie nagrody dodatkowe - kupony zniżkowe na zakupy online, obejmujące całą kolekcję wiosna-lato 2016 na stronie Balladine.
Re: Jakiego koloru nie może zabraknąć w Twojej szafie?
18 maj 2016 - 14:29
w mojej szafie dominują takie kolory: szarość, czerń, biel, chłody jasny róż, fuksja, kobalt i butelkowa zieleń.
19 maj 2016 - 07:55
U mnie w szafie dominuje czerń i granat. Nawet chciałam to zmienić, ale mam problem z kolorem. W każdym źle się czuję. Oglądałam tutaj: http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/kurtki-i-plaszcze-damskie/kurtki-damskie kurtki w pastelowych kolorach i sama nie wiem. Pięknie wyglądają, ale nie wiem, czy będą mi pasowały.
31 maj 2016 - 15:27
31 maj 2016 - 18:32
U mnie tak samo. Tylko teraz tak jak pisałam - walczę z tym.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: