NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Najlepsza odzież ciążowa to….

Wysłane przez monika8660 
Najlepsza odzież ciążowa to….
22 lut 2016 - 11:11
[www.sosrodzice.pl]

Gdy jesteś w ciąży, wiele się zmienia. Między innymi Twoja sylwetka, ale również podejście do zakupów. Często właśnie na tym etapie zwracamy uwagę na to, by wybierać dobrej jakości materiały, ciekawe wzory, dobre fasony i produkty od sprawdzonych producentów. Poszukujemy propozycji od polskich producentów. Takich jak My Tummy.

My Tummy to kolorowa i radosna odzież. Świetna w codziennym noszeniu wygodna i praktyczna.. Chcesz przekonać się sama, jak dokładnie jest? Dokończ zdanie: \\\"Najlepsza odzież ciążowa to tak, która...\\\" i wygraj koszulkę w wybranym przez siebie wzorze oraz bony zniżkowe na zakupy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Nie tylko kobiety w ciąży, ale również panów, którzy chcą zrobić przyszłym Mamom niespodziankę.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: